Sistem
Hoşgeldiniz...
Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 sistem gereksinimleri konusunu inceleyeceğimiz CoD8, Black Ops ile ara verilen Modern Warfare senaryolu serinin üçüncü oyunudur. Infinity Ward, Raven Software, Neversoft Entertainment ve Sledgehammer Games firmalarının katılımıyla yapımı gerçekleştirilen Call of Duty 8 Modern Warfare 3, 11.11.2011 tarihinde Activision tarafından yayımlanmıştır.

Modern Warfare 3 İnceleme:

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri MW3 CoD8Oyunun ana karakterleri MacTavish namı diğer Soap, Cpt. Price, Vladimir Makarov’dur. MW3’ün öysüsü bir bakıma Modern Warfare 2’nin devamı şeklindedir. Oyunun senaryosu, Rus kuvvetlerinin; ABD, Almanya, Fransa ve İngiltere’ye eşzamanlı olarak saldırması ve dost kuvvetlerin bu saldırıyı defetmek için yaptığı mücadeleyi ele almaktadır.

Oyun PC, PlayStation 3, Xbox 360 ve Wii oyun platformlarında oynanabilir. Birincil şahıs nişancı türünde bir video oyunu olup MW3 Engine oyun motoruna sahiptir. Call of Duty oyun serisinin 8. oyunu olması nedeniyle CoD 8, Modern Warfare senaryolu serinin üçüncü oyunu olması nedeniyle de MW3 kısa adlarıyla da anılır. Oynanış olarak Modern Warfare 2 ile hemen hemen aynıdır. Oyuna gelen en önemli özelliklerden biri Juggernaut koruyucu zırhıdır.

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 sistem gereksinimleri bakımından MW2 ile arasında büyük donanım farklılıkları yoktur. Hatta Pentium IV 3.0 Ghz. işlemci ve ATI 4850 ekran kartı konfigirasyonuna sahip günümüz için düşük özelliklerdeki bir bilgisayarda da oynanabilmiştir.

Yeni haritalar, modlar ve diğer ek özelliklerin oyuna entegre edildiği 4 adet indirilebilir içeriği (DLC) mevcuttur. Örneğin oyunu steam’den alırsanız bu içerikleri de ücreti karşılığında alabilirsiniz ki özellikle multiplayer oynamayı hedefliyorsanız almanızı tavsiye ederiz. Steam Hakkında Her Şey başlıklı inceleme yazımızda steam oyun platformu ile ilgili ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri CoD8 MW3

Modern Warfare 3 Türkçe Yama:

Uzun ve zahmetli bir çalışmanın ardından 24 Aralık 2013 tarihinde yayımlanan Modern Warfare 3 Türkçe yama hakkında detaylı bilgiler ile doğrudan ya da MW3 Türkçe yama torrent indirme linklerini bağlantıda bulabilirsiniz.

MW3 Türkçe Yama İNDİR

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri Minimum

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri Minimum

İşletim Sistemi Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 veya üzeri
İşlemci Intel Core 2 Duo E6600 ya da AMD Phenom X3 8750 işlemci veya daha iyisi
Ram 2 GB RAM
Hard Disk 16 GB
Ekran Kartı En az 256 MB. belleğe sahip, shader 3.0 destekli NVIDIA GeForce 8600GT ya da ATI Radeon X1950 ekran kartı veya daha iyisi
DirectX DirectX 9.0c veya daha yeni sürümleri

2012 yapımı Black Ops 2 Sistem Gereksinimleribilgileri ve Black Ops 2 oyununda sıkça karşılaşılan Black Ops 2 Error During Initialization Unhandled Exception Caught hatası ve çözümü için bağlantıları inceleyiniz.

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri

Modern Warfare 3 Multiplayer HaritalarıCall of Duty 8 Modern Warfare 3 WallpapersCall of Duty Modern Warfare 3 Icons ve Call of Duty tüm serileri ile diğer oyun wallpaper, icon arşivleri için CoDGallery sayfalarını ziyaret ediniz.

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri Önerilen

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri Önerilen

İşletim Sistemi Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 veya üzeri
İşlemci Intel Core 2 Duo E7600 3.06 GHz. ya da AMD Phenom 9850 Quad-Core 2.5 GHz. işlemci veya daha iyisi
Ram 4 GB RAM
Hard Disk 16 GB
Ekran Kartı En az 256-Bit memory bus ve 512 MB. belleğe sahip, shader 3.0 destekli, NVIDIA GeForce 9600 GT ya da ATI Radeon HD 4850 ekran kartı veya daha iyisi
DirectX DirectX 9.0c veya daha yeni sürümleri

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri MW3 CoD8

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 sistem gereksinimleri, Call of Duty 8 Modern Warfare 3 inceleme ve Modern Warfare 3 Türkçe yama bilgilerinin yer aldığı sayfamızda yararlı bilgilere ulaştığınızı düşünüyorsanız lütfen bu konu linkini Facebook sayfanızda ve diğer sosyal platformlarda paylaşınız, rating sistemiyle değerlendirmelerinizi yapınız, teşekkürler.

Kanallarımıza ait Modern Warfare 3 Special Ops Survival Mode gameplay videolarını izlemenizi, YouTube ve Dailymotion kanallarımıza abone olmanızı rica ederiz, teşekkürler.

Künyesi
Yayımcı

Activision

Yapımcı

Infinity Ward

Çıkış Tarihi

11 Kasım 2011

Platformlar

PC, PlayStation 3, XBox 360 ve Wii

Oyun Türü

FPS (First Person Shoter-Birincil Şahıs Nişancı)

ESRB Rating

Mature 17+

Puanlar
Editörün Puanı
Okur Puanları
Siz de Puanlayın
Oynanış
9.0
9.4
Senaryo
9.0
9.4
Grafikler
9.0
9.4
Ses ve Müzikler
9.0
9.0
9.0
Editörün Puanı
9.3
Okur Puanları
89 Oy
Oyladınız
Yazar Hakkında
blank
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website çalışanı ve amatör Call of Duty oyuncusu...