Sistem
Hoşgeldiniz...
Black Ops Sistem Gereksinimleri

Call of Duty 7 CoD 7 Black Ops Sistem Gereksinimleri System Requirements Call of Duty 7 Black Ops sistem gereksinimleri bilgileri için minimum, önerilen ve maksimum değerlerin yanı sıra CoD7 oyunu hakkında kısa bilgileri de incelememizde bulabilirsiniz.

Treyarch tarafından PC, PS3, Xbox 360, Wii, DS platformları için yapılan ve 9 Kasım 2010 tarihinde Activision tarafından yayımlanan Call of Duty Black Ops birinci şahıs nişancı türünde aksiyon oyunudur.

Call of Duty 7 Black Ops İnceleme

CoD7 Black Ops Sistem Gereksinimleri System RequirementsSingleplayer ve multiplayer olarak oynanabilen oyunun Tiyatro ve Zombie modları bulunmaktadır. Call of Duty 5: World at War ile başlayan Zombie Mod’un zirveye ulaştığı oyun; Black Ops Rezurrection, Black Ops Escalation ve Black Ops Annihilation Content Pack’leri ile özellikle zombi mod yönünden güçlendirilmiştir.

CoD7 ve CoDBO kısa adlarıyla da anılan Call of Duty 7: Black Ops, CoD6 ile devam eden Modern Warfare senaryosundan Black Ops öyküsüne geçilen ilk oyun olma özelliğini taşır.

Böylece 2. Dünya savaşı senaryosu ile başlayan Call of Duty serisi, Modern Warfare’nin ardından Black Ops’u da hikaye sistemine katmıştır. Black Ops oyunu, 1961 ile 1968 yıllarında SSCB ile ABD arasında Küba’da yaşanan Domuzlar Körfezi Çıkarması krizinde Fidel Castro’ya düzenlenen suikast girişimini ve sonrasında yaşanan olayları Call of Duty senaryo sistemi çerçevesinde ele almaktadır.

Oyunun ana karakterleri Alex Mason, Viktor Reznov, Çavuş Frank Woods, Ajan Jason Hudson ve General Nikita Dragovich’tir. CoD7 senaryosunu daha iyi anlamak amacıyla Black Ops Türkçe Yama yüklemek isterseniz bağlantıyı ziyaret ediniz.

Black Ops Türkçe Yama

CoD7 Black Ops Sistem Gereksinimleri System RequirementsCall of Duty 7 Black Ops Türkçe yama sayfasında CoD7’yi Türkçe oynamak için ihtiyaç duyabileceğiniz bilgi ve dosyaları bulabilirsiniz.

Call of Duty serisi oyunlara ait diğer Türkçe yamalar ile resmi/official patchleri CoDPatch kategorisinden indirebilirsiniz.

Black Ops Türkçe Yama

Call of Duty 7 Black Ops Sistem Gereksinimleri Minimum

Call of Duty 7 Black Ops Sistem Gereksinimleri Minimum

İşletim Sistemi Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 veya üzeri
İşlemci Intel Pentium IV 3.0 GHz. ya da AMD Athlon 64 3200 işlemci veya daha iyisi
Ram 1 GB. RAM
Hard Disk 12 GB. Hard Disk alanı
Ekran Kartı NVidia GeForce 6600GT ya da ATI Radeon 1600XT veya daha iyisi. DirectX 9.0c uyumlu en az 256 MB ekran kartı veya üzeri
DirectX DirectX 9.0c veya daha yeni sürümler

CoD 7 Black Ops Sistem Gereksinimleri System Requirements

Call of Duty serilerine ve diğer oyunlara ait wallpaper, icon arşivleri için CoDGallery sayfalarını ziyaret ediniz. Oyunu oynamadan önce sisteminizin Black Ops sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olunuz.

Call of Duty 7 Black Ops Sistem Gereksinimleri Önerilen

Call of Duty 7 Black Ops Sistem Gereksinimleri Önerilen

İşletim Sistemi Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 veya üzeri
İşlemci Intel® Core 2 Duo E6600 ya da AMD Phenom X3 8750 veya daha iyi CPU
Ram 2 GB. RAM
Hard Disk 12 GB. Hard Disk alanı
Ekran Kartı NVIDIA GeForce 8600GT ya da ATI Radeon® X1950Pro veya daha iyisi. Shader 3.0 destekli, DirectX 9.0c uyumlu en az 512 MB ekran kartı veya üzeri
DirectX DirectX 9.0c veya daha yeni sürümler

CoD7 Call of Duty Black Ops Sistem Gereksinimleri

Call of Duty 7 Black Ops sistem gereksinimleri sayfamızda yararlı bilgilere ulaştığınızı düşünüyorsanız lütfen bu konu linkini Facebook sayfanızda ve diğer sosyal platformlarda paylaşınız ve rating sistemi ile oyunu değerlendiriniz, teşekkürler.

Künyesi
Yayımcı

Activision

Yapımcı

Treyarch

Çıkış Tarihi

09 Kasım 2010

Platformlar

PC, PS3, XBox 360, Wii, DS

Oyun Türü

FPS (Birinci şahıs nişancı)

ESRB Rating

MATURE 17+

Puanlar
Editörün Puanı
Okur Puanları
Siz de Puanlayın
Oynanış
8.5
8.2
Senaryo
8.5
8.4
Grafikler
8.0
8.1
Ses ve Müzikler
8.0
8.3
8.3
Editörün Puanı
8.3
Okur Puanları
30 Oy
Oyladınız
Yazar Hakkında
blank
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website çalışanı ve amatör Call of Duty oyuncusu...