Oyun İnceleme
Hoşgeldiniz...
Call of Duty 5 World at War Sistem Gereksinimleri
176

Call of Duty 5 World at War sistem gereksinimleri ile oyun incelemesini ele alan yazımızda CoD5 ile ilgili pek sözü edilmeyen konuları ele almaya çalıştık. Call of Duty World at War bir Treyarch yapımıdır, 11 Kasım 2008 tarihinde Activision tarafından yayımlanmıştır.

2. Dünya savaşı senaryosu ile başlayan Call of Duty serisi, ilk defa Call of Duty 4 oyunu ile Modern Warfare hikayesine geçiş yapmış, Call of Duty 5 World at War ile birlikte Call of Duty serisi tekrar ve son defa WWII senaryosuna geçmiştir. Maalesef CoD5’ten sonra İkinci Dünya Savaşı’nı konu alan oyun çıkarılmamış, oyun serisi Modern Warfare ve Black Ops hikayeleri ile devam etmiştir.

Call of Duty 5 İnceleme:

Call of Duty 5 World at War Sistem Gereksinimleri minimum CoD5Call of Duty 5 World at War oyunu United Offensive serisinden sonra ilk defa multiplayer oynarken tank kullanma özelliğine sahip oyundur. Ayrıca alev silahı, süngü ve gaz kullanma ile düşman hatlarına köpek salma seride bir ilktir.

Oyunun bir diğer özelliği WWII Pasifik cephesini de oyuna katmasıdır, böylece Japon askerleri de oyuna dahil olmuştur. Diğer yenilik ise Call of Duty serisine ilk orjinal Zombie modunun CoD5 ile birlikte gelmiş olmasıdır ve günümüzde dahi en iyi zombi mod Call of Duty World at War üzerinde bulunmaktadır.

Call of Duty 5’i Türkçe yama ile oynamak ve tüm detaylarını anlamak istiyorsanız bağlantıda kurulum ve indirme linklerini bulabilirsiniz.

CoD5 Türkçe Yama

Call of Duty 5 World at War Sistem Gereksinimleri minimum önerilen

Multiplayer:

CoDWaW ile birlikte ilk defa online key kontrolü ile oyun sunucularına bağlanma özelliği getirilmiştir. Günümüzde GameTracker game monitor sisteminden bakıldığında 400 kadar CoD5 oyun sunucusunun aktif olduğu görünse de online key kontrol sistemi nedeniyle çoğu ülkede oyun yeterince ilgi görememiş ve hatta Activision’un hedeflerini tutturamamasına neden olmuştur.

CoD5’ten yıllar önce çıkmasına rağmen Call of Duty 2 oyununun halihazırda 1400 civarında oyun sunucusu ve çok sayıda oyuncusu olduğunu düşünürsek Call of Duty 5 World at War projesi her ne kadar satış miktarları bakımından yüksek olsa da beklentilere cevap verememiştir.

Bunun sebeplerinden biri de CoD5’in çıktığı tarihte mevcut oyun platformlarının çoğunun oyunu kaldırmaması yani Call of Duty 5 World at War sistem gereksinimleri’nin donanım upgrade gerektirmesidir. Halbuki CoDWaW’dan sonra çıkan MW2 daha az sistem gereksinimine sahipti ve CoD5’i oynatmayan oyun platformları CoD6’yı oynatabilmişti. Call of Duty 5 World at War’ı multiplayer oynayabilmek için yapılan tüm anlatımları ve indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

CoD5 Multiplayer Oynamak

Sunucular:

Call of Duty 5 World at War dedicated public oyun sunucusu özelliği taşıyan son Call of Duty oyunudur. Bu oyundan sonra çıkan Call of Duty serileri sadece resmi oyun sunucuları üzerinden ya da tek yetkili olan GameServers firmasından kiralanabilen sunucular üzerinden oynanabilir hale gelmiştir.

Günümüzde çoğu oyun platformunun Call of Duty 5 World at War sistem gereksinimleri minimum yeterliliği bakımından üst düzeyde olması nedeniyle oyunun oynanabilmesinde sorun yaşayabileceğinizi düşünmüyoruz. Bu yüzden oldukça kaliteli bir oyun olan CoD5’i oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Call of Duty 5 World at War Sistem Gereksinimleri Minimum

Call of Duty 5 World at War Sistem Gereksinimleri Minimum

İşletim Sistemi Windows XP, Vista, Windows 7 veya üzeri
İşlemci Intel Pentium IV 3.0 GHz ya da AMD Athlon 64 3200 işlemci ya da daha iyisi
Ram 512 MB. RAM / 1 GB. RAM (Vista, Windows 7, Windows 8 için)
Hard Disk 8 GB.
Ekran Kartı NVIDIA GeForce 6600GT ya da ATI Radeon 1600XT veya daha iyisi, DirectX 9.0c uyumlu en az 256 MB. Shader 3.0 destekli ekran kartı veya üzeri
DirectX DirectX 9 veya daha yeni sürümler

Call of Duty 5 World at War Sistem Gereksinimleri System Requirements CoD5

Call of Duty 5 World at War oyununu Türkçe oynamak için CoD5 Türkçe yama sayfasını ziyaret ediniz. Call of Duty serisi tüm oyunlara ait Türkçe yamalar ile resmi patch/yamaları CoDPatch kategorisinden edinebilirsiniz.

Call of Duty 5 Türkçe Yama

Call of Duty 5 tam sürümü yerine demosunu oynayarak oyun hakkında fikir sahibi olmak ya da sisteminizin CoD5’i kaldırıp kaldırmadığını test etmek amacıyla Call of Duty 5 World at War demosunu bağlantıdan indirebilirsiniz. CoDWaW oynarken kullanılan tuş kombinasyonlarını ve yaptıkları görevleri game control görseli üzerinden inceleyebilirsiniz.

Call of Duty 5 Demo:

Aşağıda belirttiğimiz Call of Duty 5 World at War önerilen sistem gereksinimleri değerlerinden daha üstün oyun platformlarında oynadığınızda oldukça iyi bir oyun deneyimi yaşayacağınızı düşünüyoruz.

CoD5 Demo DOWNLOAD

Multiplayer demoyu kurarak oyunu edinmeden önce sisteminizin Call of Duty 5 World at War sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olunuz, iyi oyunlar.

Güncelleme: CoD5 beta, günümüzde sonlanmıştır, bilginize.

Call of Duty 5 World at War Sistem Gereksinimleri Önerilen

Call of Duty 5 World at War Sistem Gereksinimleri Önerilen

İşletim Sistemi Windows XP, Vista, Windows 7 veya üzeri
İşlemci Intel® Core 2 Duo E6600 ya da AMD Phenom X3 8750 veya daha iyi işlemci
Ram 1 GB. RAM / 2 GB. RAM (Vista, Windows 7, Windows 8 için)
Hard Disk 8 GB.
Ekran Kartı NVIDIA GeForce 8600GT ya da ATI Radeon® X1950Pro veya daha iyisi, DirectX 9.0c uyumlu en az 512 MB. Shader 3.0 destekli ekran kartı veya üzeri
DirectX DirectX 9 veya daha yeni sürümler

Call of Duty 5 World at War Sistem Gereksinimleri Önerilen System Requirements

Call of Duty serilerine ve diğer oyunlara ait wallpaper, icon arşivleri için CoDGallery sayfalarını, official patch ve Türkçe yamalar için CoDPatch kategorisini ziyaret ediniz.

Call of Duty 5 World at War Özet Bilgiler

Call of Duty 5 World at War Özet Bilgiler

Yapımcı/Developer Treyarch, Certain Affinity, Arkane Studios
Yayımcı/Publisher Activision
Yönetmen/Director Margaret Tang
Prodüktör/Producer Marwan A. Assad Ramzan, Daniel Bunting
Dağıtımcı/Distributor Activision, Steam
Oyun Tasarım/Designer Margaret Tang
Senaryo Türü ve Yazarı/Writer 2. Dünya Savaşı, WWII, Patrick Doody, Craig Houston, Chris Valenziano
Müzikler/Composer Sean Murray
Oyun Kısa Adları CoD5, CoDWaW
Oyun Motoru/Game Engine IW 3.0
Son Patch Versiyonu v.1.7
Oynanabildiği Platformlar Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Wii, Windows Mobile, Xbox 360, PlayStation 2, Nintendo DS
Çıkış Tarihi 11 Kasım 2008
Tür/Genre FPS (First Person Shooter)
Oyun Modları/Game Modes Singleplayer, Multiplayer, Zombie MOD, 2 kişi local ve 4 kişi multi oynanabilen Cooperative MOD

Silahlar:

Yarı Otomatik Tüfekler, Bolt Action Rifles: Springfield, Arisaka, Mosin Nagant, Kar98k, PTRS-41

Tüfekler, Rifles: SVT-40, Gewehr 43, M1 Garand, STG-44, M1A1 Carbine

Hafif Mk. Tabancalar, Submachine Guns: Thompson, MP40, Type 100, PPSh-41

Makinalı Tüfekler, Machine Guns: Type 99, BAR, DP-28, MG42, FG42, M1919 Browning

Tabancalar, Sidearms: M1911, Nambu, Walther P38, Tokarev TT-33, .357 Magnum 45 cal.

Pompalı Tüfekler, Shotguns: M1897 Trench Gun, Çift Namlu Double-Barreled Shotgun

Bazukalar, Rocket Launchers: M9A1 Bazooka, Panzerschreck

El Bombaları, Grenades: Mk2 Frag Grenade, RGD-33 Frag Grenades, Stielhandgranate Frag Grenade, Kiska Frag Grenade, Sticky Grenade, Molotov Cocktail, Smoke, Tabun Gas, Signal Flare

Alev Silahları, Flamethrowers: M2 Flamethrower, Flammenwerfer 35, Type 93/100 Flamethrower

Wonder Weapons: Ray Gun, Wunderwaffe DG-2, Monkey Bomb

Levazımat/Miscellaneous: Satchel Charge · Bouncing Betty, Mortar Round, M2, Oerlikon Cannon, FlaK 88, Red Army Flag, Triple 25, Type 92, Panzerfaust, Pack-A-Punch Weapons, Default Weapon, Syrette

Kasatura, Bıçaklar, Knives: Knife, Bowie Knife, Machete, Katana

İlave Teçhizat, Eklentiler/CoD5 Attachments: Suppressor, Flash Hider, Aperture Sight, Telescopic Sight, Rifle Grenade, Bayonet, Sniper Scope, Extended Magazines, Grip, Sawed-Off, Bipod

Perkler:

Perk 1: Special Grenades x3, Satchel Charge x2, M9A1 Bazooka x2, Bomb Squad, Bouncing Betty x2, Bandolier, Primary Grenades x2, M2 Flamethrower

Perk 2: Stopping Power, Fireworks, Flak Jacket, Gas Mask, Juggernaut, Camouflage, Sleight of Hand, Shades, Double Tap, Overkill

Perk 3: Deep Impact, Extreme Conditioning, Steady Aim, Toss Back, Second Chance, Martyrdom, Fireproof, Dead Silence, Iron Lungs, Reconnaissance

Diğer Perkler: Water Cooler, Greased Bearings, Ordnance Training, Leadfoot, Coaxial Machine Gun

Tanklar:

Alman: Panzer IV, Tiger I, Tiger II, Panther

Amerikan: M4 Sherman,Landing Vehicle Tracked

Japon: Type 97Sovyet Kızıl Ordu: T-34

Killstreaks:

3 kills: Recon Plane (Radar)5 kills: Artillery7 kills: Dogs

Haritalar:

Stock Maps: Airfield, Asylum, Castle, Cliffside, Courtyard, Dome, Downfall, Hangar, Makin, Outskirts, Roundhouse, Seelow, Upheaval, Nacht der Untoten, Makin Day

MapPack 1: Knee Deep, Nightfire, Station, Verrückt

MapPack 2: Banzai, Corrosion, Sub Pens, Shi No Numa

MapPack 3: Battery, Breach, Revolution, Der RieseZombie Maps: Nacht der Untoten, Verrückt, Shi no Numa, Der Riese

Modlar:

eXtreme X5 MOD, Zombie Realism MOD, PeZBOT MOD, Brothers Realism MOD vb.

Sonuç Olarak:

Call of Duty 5 World at War sistem gereksinimleri, özet bilgiler, inceleme ve Call of Duty 5 World at War demo hakkında bilgileri içeren sayfamızda yararlı bilgilere ulaştığınızı düşünüyorsanız lütfen Facebook sayfanızda ve diğer sosyal platformlarda paylaşınız.

Beğen butonları ve rating sistemiyle beğeninizi ifade etmenizden, Call of Duty 5 World at War sistem gereksinimleri ile ilgili sorularınızı yorum yapmanızdan memnuniyet duyarız. Sorularınıza en kısa sürede yanıt vermeye çalışacağız, teşekkürler.

2003 yılı sonunda resmi punkbuster desteğinin kesilmesi nedeniyle oluşan Call of Duty 5 World at War punkbuster yükleme/add a game sorunu çözümü için aşağıdaki videodan yararlanabilir ve detaylı anlatıma bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Künyesi
Yayımcı

Activision

Yapımcı

Treyarch

Çıkış Tarihi

11 Kasım 2008

Platformlar

PC, PS3, Wii, Windows Mobile, Xbox 360, Nintendo DS

PlayStation 2 için Call of Duty: World at War – Final Fronts sürümü.

Oyun Türü

FPS, Action Video Oyunu

ESRB Rating

MATURE 17+

Puanlar
Editörün Puanı
Okur Puanları
Siz de Puanlayın
Oynanış
9.0
8.2
Senaryo
9.5
8.6
Grafikler
9.0
8.4
Ses ve Müzikler
9.5
8.3
9.3
Editörün Puanı
8.4
Okur Puanları
31 Oy
Oyladınız
Yazar Hakkında
Avatar Veteran Soldier
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website editörü ve amatör Call of Duty oyuncusu...
Abonelik
Bildir
176 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ahuto90
Üye

Selamlar arkadaşlar. Ben oyunda problem yaşıyorum ve bir çözüm bulamadım. Durum şöyle ps3 kolumla Call of Duty 5 custom zombie oynuyordum ve oyundan çıkıp birkaç saat sonra tekrar girdiğimde ne mouse cursor gözüküyor ne de ps3 kolumu kullanabiliyorum.
Yardımcı olursanız çok sevinirim 🙂

Burak
Burak

Merhaba admin,sana ulaşabileceğim bir yer bulamadığımdan dolayı buradan yazıyorum.Uzun zamandır siteye girmedim ve hiç bir şekilde değişiklik olmamış.Mutluyum çünkü sana sorduğum iki oyunun bilgisayarımda çalışıp-çalışmayacağı ya da kasıp-kasmayacağı hakkında bilgi verdin,sonsuza kadar teşekkürler fakat sana nereden ulaşabilirim?

Serhat Arslan
Serhat Arslan

Sistem özelliklerim ;

İşlemci : Intel(R) Core (TM)2 Quad Q 8400 2.66 GHz. 2.67 GHz

Ram : 4 GB

Ekran kartı : ATI Radeon HD 6350 1 GB

Sistem : 64 bit

Windows 10 pro

kasarmı ? hangi grafik ayarlarında oynamalıyım ? cevaplarsanız sevinirim

Ulaş
Ulaş

Amd A9 ekran kartı 4 gb ram 64 bit amd radeon r5 3ghz ile nasıl olur hocam
Birde harici ekran kartı 512 paylaşımlı 2 gb öyle birşeydi

Burak
Burak

İntel Pentium Dual CPU E2180 2.00 GHz
3072 MB Ram(yani 3 gb)
ATI Radeoon HD 5400 Serisi(2GB ekran kartı)

Hangi ayarlarda oynanır?

Burak
Burak
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Admin ben oyunu CD’le yükledim Tam Ekran’a aldım Anti-Alaising 4x olarak kalıyor nasıl onu off yapıcam?

Burak
Burak
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Admin çözüm için teşekkürler.Ben oyundayken AA’yı(Anti-Aliasing’i) kapatabileceğimizi bilmiyordum.O yüzden ana ekranda değiştirdim ve oldu.Yine de çözüm verdiğin teşekkürler 😀

kadir
kadir

ıntel (R) core (TM) İ7-2720QM CPU 2.20GHZ (8CPUS) 2.2GHZ İŞLEMCİ BU EKRAN KARI 4 GB AMD READON 7500_7600 REM 8GB HARD DİSK 750GB BUNLARLA CALLL OF DUTY 5 OYNAYA BİLİRMİYİM

Bedirhan Şahin
Bedirhan Şahin

i3,amd RADEON R5 M330,4 gb ram

Arda Gümüş
Arda Gümüş

Nvidia GeForce 9500 GT 2GB ekran kartı

2g ram

ıntel 2 quad cpu 2.40 ghz

hangi ayarlarda oynayabilirim cevaplarsanız sevinirim 🙂

Regular Solider
Regular Solider

Kardeşim bişey sorucaktımda sistem gereksimlerimi veriyim bi cevaplarsan seviniri m 🙂
Ekran Kartı: İntel HD Graphics 1 GB
İşlemci: İntel Core i3 İşlemci 2.53 GHZ
Ram: 3 GB
DirectX: 11

Hala ilgileniyorsan bakarmısın kaldırırmı diye ?

Berna Gülcan
Berna Gülcan

Benim bilgisayarım kaldırır mı ?
DırectX = 11
İşletim sistemi Windows 7 (32 bit)
Ram 2048 mb (2 Gb)
Ekran kartı modeli = amd 760g (microsoft corporation wddm 1.1)
ekran kartı yaklaşık toplam bellek 892 mb
İşlemci =amd athlon ™ ii x2 250 processor (2CPUs) 3.00 ghz

Berna Gülcan
Berna Gülcan
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Gerçekten çok teşekkürler oyunu indirme ile ilgili tereddüt yaşıyordum bir de nazizombi modu nu nasıl aktif edebileceğim ile ilgili bilginiz var mı? Gerçekten ilginiz için teşekkürler sağlıcakla kalın.

Berna Gülcan
Berna Gülcan
Yanıtlandı  Veteran Soldier

İlginiz için teşekkürler.Gerçekten rahatsız ettim son bir sorum olacak bu oyunu nereden indirip oynayabilirim bu konularda pek bilgim yok ta .

Berna Gülcan
Berna Gülcan
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Peki bir sorum olacak oyunu indirmek üzereyim de hangi ayarları bilgisayara göre ayarlayayım yani grafikleri ortalayayım mı görüntü kalite ayarları vesaire ne yapabilirim.

Berna Gülcan
Berna Gülcan
Yanıtlandı  Veteran Soldier

son bir sorum olacak bu oyunu nasıl indirebilirim yani nereden indirebilirim.

Yavuz Selim Can
Yavuz Selim Can

intel(r) core(tm)2 duo cpu t7500 2.2 Ghz. işlemci İle oynayabilirim?
Lütfen cevaplayın ona göre alacağım

vedat
vedat

abi ben yükledim oyuna girdiğimde ses var ekran kapkaranlık ne yapmam lazım ekran kartım atı readion 3400 series windows 7 home basic yardım edersim şimdiden sağolun…

Hawk
Hawk

Arkadaşlar oyunu gittim aldım ilk başta solo ve multiplayere girebiliyordum sonra oyunu patchledim. 1.4 e kadar patch yaptım. Sonra multiplayerde server arayınca waiting for response from master server yazmaya başladı. Yani Multiplayere giremiyorum. Bir el atsanız…Bu arada oyun steam sürümü değil. İnternetten yardım aradım. Bazıları windows güvenlik duvarıyla alakalı bir şeyler söyledi.

Hawk
Hawk
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Admin sorun ortadan kalktı. 1.7 ye kadar oyunu patchledim . Teşekkür ederim.

Hawk
Hawk

CoD WaW da modlar nereye yükleniyor ? OS win8 bu arada

fatih
fatih

yardımlarınızı bekliyorum …

fatih
fatih

:benim bilgisayarın özellikleri arkadaşlar açarmı acaba: işlemci:Pentium(R) Dual-Core CPU- E5500- 2.80 GHZ -2.79GHZ—-RAM:2 GB —32BİT işlemci —-Bağdaştırıcı Türü:ATI Radeon HD 4600 Series

fatih
fatih
Yanıtlandı  Veteran Soldier

peki 6 modern warfare 2 yi açarmı

fatih
fatih
Yanıtlandı  Veteran Soldier

teşekkürler

Samet Şen
Samet Şen

Selamin Alekum . Intel Core i5 2430M 2.40GHz Turbo Speed 3.0 GHz işlemci ve 4GB Ram Intel Core Hd Graphics 3000 kasma yaparmı? Ha birde goruntu bagdastiricilarinda hem intel 3000 hemde Radeon 6470M diye bisey var ufak bi aciklamada bundan yaparsaniz sevinirim . Tesekkurler kolay gelsin.

Samet Şen
Samet Şen
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Yani Intel 3000 de kaldirabilir dimi abi

Samet Şen
Samet Şen
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Tamam tesekkur ederim kolay gelsin

Samet Şen
Samet Şen
Yanıtlandı  Samet Şen

Beki son birsey daha sorucam size. Ram , islemci yeterli ama ekran kartida yeterlimi bilmiyorum . Black Ops ı kursam açar ama ekran karti oynatirmi sizce?

Samet Şen
Samet Şen
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Peki umarim olur . Yardimiz icin sagolun.

Niyazi Karababa
Niyazi Karababa

işlemci: intel (R) celeron (R) CPU B830
işlemci hızı: 1.80 ghz
sistem türü: 64 bit
RAM: 4 GB
ekran yaklaşık toplam bellek: 1664 mb

ekran kartımın modeli
2GB DDR3 Nvidia GT630M KALDIRIRMI????

Mert Doanss
Mert Doanss

Intel® Core™ i5 3210M işlemci NVIDIA® GeForce® GT 635M bellekli 2GB DDR3 VRAM sistem yeterlimi ?

Mert Doanss
Mert Doanss
Yanıtlandı  Veteran Soldier

MW2 Var Pc de acaba bunuda yüklersem ısınma yada kasma cok olurmu ?

Mert Doanss
Mert Doanss

Oyunu indirebilicegim bi link verebilirmisiniz Cod Waw

Mert
Mert

Intel Pentium 4 3.0 Ghz,1gb ram ve 1gb 64 Bit asus hd5450 açarmı?

Sturmgewehr
Sturmgewehr

İntel Pentium 2.60Ghz E5300 1GB NVIDIA GeForce 9500GT sorunsuz oynayabilirim diye düşünüyorum. Senin de fikrini almak istiyorum Veteran Soldier.

TheAlemdar
Üye

ATI READON HD 3850 grafik kartı ile sizce oyunu oynuyabilirmiyim?

TheAlemdar
Üye
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Sizce iyi bir optimizasyonu nasıl yapabilirim?

Murat Saroğlu
Murat Saroğlu

veteran abi bn Advanced SystemCare 7 iobit sistem bilgi verici bnm ekran kartım video belleği 1gb miş ekran kartım 1 gb mi?

Murat Saroğlu
Murat Saroğlu

veteran abi bnm bilgisayar intel pentium dual core cpu E6300 512mb ekran karti nvidia gt 9400 2gb ram 2.80 işlemci oynanrmı

murat saroğlu
murat saroğlu

pacth nasıl yükleyebilirm cod 5 e

murat saroğlu
murat saroğlu

vetreran abi “Treyarch.bik”. dosyasini silin. Silmeden önce yedek almayi unutmayın. bn Treyarch dosyasını silmeden önce kopyalıyorum masüstüne atıyorum sonra Treyarch siliyorum masaüstündekini atıyorum dosyasının içine bu seferde açılmıyorr

murat saroğlu
murat saroğlu

call of duty world at war siyah ekran nasıl çözerim

murat saroğlu
murat saroğlu

watch dogs alırmı bnm bilgisayar intel pentium dual core cpu E6300 512mb yada 1gb ekran kartı 2gb ram 2.80 işlemci

Emre Can
Emre Can

1 Gb Ramım Var 512 Mb De Ekran Kartı 1.60 Gz Var CoD5’i Kaldırır Mı ? Lütfen Cevap Verin

Bill Goldberg
Bill Goldberg

Inte(R) Pentium(R) Dual CPU E2140 1.60GHz 2 Cpu’s | 2 Gb Ram | Ati Radeon HD 3800 Series 1024 MB kaldırırmı World At War’ı

Mert
Mert

Pentium 4 3.0GHZ 1GB RAM VE ASUS HD5450 1GB 64BİT AÇARMI?

kerem
kerem

bende var ama kasıyo ne yapabilirim
işlemci: pentium dual-core CPU E5500 2.80Ghz 2.79Ghz
ram: 4 GB kullanılabilir 3.44 GB
sistem türü: 32 bit
Değerlendirme: 4,0
windows 7 home premium

kerem
kerem
Yanıtlandı  Veteran Soldier

nereden bakabilirim

Faruk
Faruk

Admin yazacak biyer bulamadım bu konuyla ilgisi yok ama dishonored diye bi oyun var oyun xp de çalışmıyomuş fakat ekran kartı directx 9 u destekliyo sizce çalışırmı internettende araştırdım ama bişey bulamadım

Groza
Groza

S.A. CoD 5’i nereden satın alabilirim?(Steam dışında.Kredi kartı kullanmıyorum.)bilginiz varsa lütfen paylaşın.(bir de sadece 1 tane CoD yükleme şansım kaldı. çok az boş alan var. CoD WaW-CoD MW2-CoD BO arasında kaldım.Bir tavsiye lütfen.)

M40A3
M40A3

World at War’ı gidip satın alabileceğim bir yer varmı acaba ? Her yere baktım fakat hep ps3 için vardı.
Yardım edin lütfen. Black Ops için de yardım gerek. WaW yoksa internet üzerinden t*rrent indirmek zorunda kalacağım.

HitMan
HitMan
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Black Ops için ”tükendi” diyor maalesef.

Mert Doanss
Mert Doanss

Cod waw da zombi bölümlerinin pacth ini nerden indirebilirim mesela Der riese

VVC141
VVC141

Razer Game Booster Setup exe. için erişim engellendi diyor neden?

Bg_forcedualWeird
Bg_forcedualWeird

Benim PC intel core i5 CPU ile 2GB Nvidia GPU 4.00 GB RAM var. CoDBO2-MW3-CoDAW-CoDG alırmı?

Comrad
Comrad

Pentium 2.20 Ghz GPU İntel HD graphics ekran kartı(harici yok) 2GB RAM Half Life 2 için yeterli mi Half Life 2 hakkında bilginiz yoksa: (link kaldırıldı) burayı ziyaret edip beni bilgilendirirseniz memnun olurum.

mosin2-1
mosin2-1

Pentium 2.20 Ghz B960 GPU İntel HD graphics ekran kartı 2GBram win8 yeter mi ?

Hawk
Hawk

ya mw2 ve cod5 i aynı ayarlarda oynuyorum MW2 daha iyi yürüyo CoDWaW bir anda kasıp aniden hızlanıyor sonra eski haline dönüyo. NPClerin vücuduna ateş edilince de kurşun darbesi göründüğü için mi ? neden ?

ferhat
ferhat

admin peki bu packleri nasıl yapçaz zombi oynamak için kendi geliyomu packler yoksa bizmi indircez

Alemdar
Alemdar

BENİM SİSTEM 2.20 GHZ,4 GB RAM,İNTEL HD 3000 EKRAN KARTI 256 MB,WİN 8,HARD DİSK 500 GB KALDIRIRMI

kaan
kaan

hava atmak için yazanlarda var.anladık sistemin iyi

bkz:osman .

osman
osman

Intel Core i5-3230M 2.6 Ghz. (Turbo Boost Tek. ile 3.2 Ghz.) 3 MB Intel Akıllı Bellek,

6 GB DDR3 1600 Mhz. (Max.8 GB) Ram,750 GB SATA (5400 Rpm) HDD,ntel HD 4000 DDR3 Max. 1796 MB Ekran Kartı,Microsoft Windows 8 bu oyunu kaldırabilirmi teşekkürler…

osman
osman

kardeş bu konulara pek hakim olmadığımdan sordum @disqus_ePklNPeP8X:disqus

Necati Batuhan Bayrakçı
Necati Batuhan Bayrakçı

benim herşey uyuyorda ekran kartım 200 mb kaldırrımı dönersen sevinirim

Melihcan Demir
Melihcan Demir

aga 512 mg ekrankartı 1,5 gb ram kaldırırmı

check16
check16

i5 işletim sistemi
8gb ram 1600
740m 2gb ekran kartı paylaşımsız

check16
check16

Arkadaşlar bu oyunu kurarken, Pc uygulama hatası verip çevrim içi destek ile oyunun kurulumunu yarıda bıraktı ama tekrar kurmak istediğimde, oyun kurulu olarak çözukuyor, crack yaptım açmıyor, masaüstü uygulama kaldır kısmından baktıgımdada oyun kurulu gözukmuyor anlamadım gitti.

check16
check16
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Valla olmadı dostum ya, windows 8 sıkıntı cıkartıyor. Orjınal dvd satın alamıyacagım. Farklı t*rrent sıtelerınden ındırdım hep aynı hata.

onur
onur

Hocam battlefield 3 alcam call öf duty 4 rahat kaldırdı 6 gb pc m
ekran kartı 1 gb Acer

ferhat
ferhat

şimdi bu dedginiz packler kendiligindenmi yükleniyor yoksa bi yerden indirmekmi lazım

Mert Özdemir
Mert Özdemir

adminim ordamısınız 😀 sizin dediklerinizi yapmasam oyunu oynuyamammı diyorum hani dedinizya 3-3.5 gb filan ?

Mert Özdemir
Mert Özdemir

Peki Dediğiniz O 3-3.5 GB Boyutundaki Resmi Yamaları Yüklemesem Olmazmı Yani Oyunu Oynuyamammı? Dediklerinizi Yapmasam Oyunu Oynuyamammı ? 3-3.5 Gb Flan Dedinizya ? 😀 Zombi Cabaları 😀

Mert Özdemir
Mert Özdemir

Peki Dediklerinizi Yapmasam Oyunu Oynuyamammı ? 3-3.5 Gb Flan Dedinizya ? 😀 Zombi Cabaları 😀

Mert Özdemir
Mert Özdemir

Hımm Peki Oyun Orjinal Özelliklerini Kaybetmez Dimi Yani Kurmassam Ben Oyuna Ek Şeyler Yapamam Öylemi Adminim Son Sorum Cevaplarsanız Sevinrim 🙂

Mert Özdemir
Mert Özdemir

Ordamısınızzzz Adminimmmmmmmmmmmmmmmmmm

Mert Özdemir
Mert Özdemir

Adminimmm Beni Hatırladınızz Peki Benim Bilgisiyar Bu Oyunu Alırmı ? Benim Tahminim Alır Sizin Tahmininiz ? Burdamısınız 🙂 🙂 :))

Mert Özdemir
Mert Özdemir

Yada Adminim VaçGeçtim İndircem 😀 Nasıl İndirildiğini Ve Nasıl Kurlduğunu Söylerseniz Sevinirim Şu An Sayfa Açık Nasıl Türkçe Yama Yapıcağımı Tek Tek Anlatırsanız Sevinirim İlk Önce 2 Sorum Bu 1.2 Patch Pc’De Fazla Yer Kaplarmı ? Ve İnme Süresi Uzunmu ? Çevirmeyi İndirmeyi Ve Kurmayı Detaylı Bir Şekilde Alatırsanız Adminim Çok Sevinirim Sizin İçin Biraz Zahmetli Olucak Ama Adminim Lütfen 🙂 🙂 🙂

metin
metin

admin lütfen cevap alabilirmiyim

metin
metin

son bi soru. mw 3 için gereklimi 3.0 shader ?

metin
metin

admin benden sıkıldığını biliyorum ama lütfen bu son sorumada cevap ver

metin
metin

mw 2 nin sistem gereksinimlerindede yazıyo ama bende kaldırmıştı hatta oyunu bitirdim mw 3 üde oynayamazmıyım

metin
metin

evet o fanlı soğutma sistemi var pc mn altında zatn o zaman sorun yok yani 🙂 he bide benim sistem nvidia 7300 3.0 shader bu 3.0 shader olmassa ne olur bişey değişir mi ?

metin
metin

admin benm pc toshiba laptop temizleme durumu olcağını sanmıyorum

metin
metin

mw 2 nin sistem gereksinimlerindede yazıyo ama bende kaldırmıştı hatta oyunu bitirdim mw 3 üde oynayamazmıyım

metin
metin

peki. şuan verdiğiniz link dn indiriyorum. ama bunun üyeliği fln var sıkıntılı o iş biraz nasıl yapıcam onu kabul etmiyo

metin
metin

admin ben cod 5 i yükledim ama sistemim uyduğu halde oyun yavaş ve çok kasıyo ne yapmam gerek ?

alperen
alperen

ber1_load.bik cod 5 rarları çıkartırken bu dosyaya crc hatası verdi ne yapmam gerek ?

metin
metin

nası yani grafik ayarlarında 640 da oynuyodum ben kasmasın diye 1024 mü düşük oluyor ?

alperen
alperen

cod 5 ve cod 8 kaç bölümden oluşuyor ?

metin
metin

admin olmuyor game booster lada çalıştırdım hala aynı nie böle yapıyo yaa sistemim oyunun sisteminden daha yüksek olduğu halde niye böyle ? yemin ediyorum bütün cod zevkimi öldürdü ya :(. lütfen yardım et admin