Bildirimler
Tümünü temizle

[Çözüldü] Call of Duty 5 World at War Punkbuster Yükleme Sorunu Çözümü

2 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
15.7 K Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
Konu Sahibi
 

Evenbalance'nin CoD5 punkbuster setup desteğini kesmesiyle oluşan Call of Duty 5 World at War punkbuster yükleme sorunu çözümüne ilişkin önerilerimizi aşağıda bulabilirsiniz.

Malumunuz 2013 başlarında CoD, CoDUO ve CoD 2 oyunlarının, 2013 sonunda da CoD 4'ün punkbuster setup desteği kesilmişti. Ardından CoD5'in de punkbuster setup desteğinin kesilmesiyle birlikte Call of Duty Serileri'nin tamamında Punkbuster desteği sonlanmış oldu.

Call of Duty 5 World at War Punkbuster Oyun Gösterme Sorunu Çözümü:

CoD5 Punkbuster add a game sorunu çözümüne ilişkin bir çok yöntem bulunsa da uygulama açısından en kolay ve en iyi sonucu veren CoD5 punkbuster oyun gösterme sorunu çözümü için aşağıdaki bağlantıda bulabileceğiniz CoD5 Punkbuster özel güncelleme dosyasını bir klasöre çıkararak pbsetup.exe uygulamasını internete bağlı iken çalıştırınız.

Aşağıdaki kurulum videosu ve görsellerde de detaylarını görebileceğiniz punkbuster kurulum adımlarını takip ediniz ve Call of Duty: World at War oyununu seçiniz.

Oyununuz doğru yüklenmiş ise setup otomatik olarak oyun dosya yolunu gösterecektir, eğer setup sırasında oyun yolunuz otomatik olarak bulunamamışsa CoD5 nerede kurulu ise gözat'tan Call of Duty World at War klasörünü gösteriniz.

Bu klasör işletim sistemine ya da kurulum sırasında yapmış olduğunuz tercihe bağlı olarak aşağıdaki örneklerde de görebileceğiniz farklı yerlerde bulunabilir. Setup sırasında Call of Duty 5 oyununu seçip CoD5 oyun dosya yolunu gösterdiğiniz anda güncelleme işlemi başlayacak ve kısa bir süre sonra punkbuster kurulumu tamamlanacaktır.

''C:Program Files (x86)/Steam/SteamApps/common/Call of Duty World at War''
''C:Program Files/Activision/Call of Duty World at War''
''D:Call of Duty World at War''

Call of Duty 5 Punkbuster Setup (Güncel Son Sürüm): DOWNLOAD

Punkbuster kurulumundan sonra klasöre çıkardığınız dosyalar tek kullanımlık olduğundan klasörü siliniz ve ileriki kullanımlar için CoD5-PBSetup-Legacy.zip dosyasını muhafaza ediniz.

Call of Duty 5 World at War punkbuster yükleme sorunu çözümü için Call of Duty 4 Punkbuster Oyun Gösterme Add a Game Sorunu konu başlığının 2. yöntem parağrafındaki detaylı anlatımdan da yararlanabilirsiniz.

CoDWaW pb sorunu hakkındaki görüş ve önerilerinizi konu altından ya da Disqus yorum sisteminden bildirmenizi, sorunun çözümünden yararlanmış ve beğeniye layık bir öneri sunduğumuzu düşünüyorsanız sosyal medya kanallarınızdan paylaşmanızı, feysbuk'ta layklamanızı, amatör çekim videomuz CoD5 pb sorununun çözümünde faydalı oldu ise YouTube Kanalımız'a abone olmanızı rica ederiz, kolay gelsin.

Edit 31.12.2014: Arkadaşlar, aşağıdaki yorumda da bahsettiğim gibi CoD serisinin diğer oyunlarında bulunan punkbuster'ın kurulu halleri ilgili sayfalarında mevcutken CoD5 için olanı sayfamızda mevcut değildi, gelen istek üzerine hazırlayıp kullanımınıza sunuyorum, bu hususu hatırlamama vesile olduğu için aşağıdaki Disqus yorum sahibi M.A Kahveci adlı kullanıcımıza teşekkür ederim.

Call of Duty 5 World at War Punkbuster manuel kurulumu şöyle;

* Aşağıdaki güncel CoD5 PB klasörünü download ediniz ve zipten çıkarınız,

* Mevcut pb klasörünüzü siliniz ve zipten çıkan pb klasörünü onun yerine atınız.

* İlave olarak punkbuster servislerinin kurulu değillerse kurulmalarını, hatalı çalışıyorlarsa düzeltilmelerini ve test edilmelerini sağlamak amacıyla pbsvc.exe'yi çalıştırınız, bu işlemleri bağlantılarda yapılan anlatımlardan da yararlanarak uygulayınız, iyi oyunlar.

Güncel CoD5 PB: DOWNLOAD

Call of Duty serisi diğer oyunlardaki punkbuster add a game sorunu çözümlerini bağlantılarda bulabilirsiniz.

CoD ve CoDUO Punkbuster Add a Game Sorunu Çözümü

Call of Duty 2 Punkbuster Add a Game Sorunu Çözümü

Call of Duty 4 Modern Warfare Punkbuster Add a Game Sorunu Çözümü

Cod5 Punkbuster Oyun Gosterme Sorunu

Cod5 Punkbuster Add A Game Sorunu

 
Gönderildi : 20 Şubat 2014 18:40
Konu Etiketleri
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
Konu Sahibi
 

CoD5 Punkbuster v.3.8 güncel sürümü konu içerisine eklendi.

PB Manuel Güncelleme Çalışmıyorsa Ne Yapmalısınız? bağlantısında da anlatıldığı gibi, zaman içerisinde resmi pb setup güncellemeleri nedeniyle çalışmaz hale gelecek uygulamanın güncellenmesi maksadıyla bildirimde bulunmanızı rica ederiz.

 
Gönderildi : 13 Mayıs 2014 04:06