Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Oyun.News Gizlilik Politikası, Kullanım Şartları ve Koşulları‘nın ayrılmaz bir parçasıdır. Oyun.News üzerindeki interaktif faaliyetlerden herhangi birine katılım için kaydolmadan ya da katılmadan önce lütfen Gizlilik Politikası hükümlerini dikkatle okuyunuz.

Oyun.News üzerindeki interaktif faaliyetlerden herhangi birine kaydolmanız ve/veya katılmanız, Gizlilik Politikası hükümlerini ve bunların sonucunda oluşan yasal hak ve yükümlülükleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmediğiniz takdirde, lütfen Oyun.News interaktif faaliyetleri’nden herhangi birine kaydolmayınız veya katılmayınız.

Oyun.News üzerinden bir çok adrese kullanıcılara faydalı olma amacıyla bağlantılar verilmektedir. Oyun.News bağlantı verdiği web sitelerinin içeriklerinden veya gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

Cookie/çerezler, istatistik kaydı tutan scriptler ve benzeri diğer teknolojilerden toplanan bilgiler, kullanıcı deneyimlerini geliştirmek, web sitesi ve diğer hizmetlerin kalitesini iyileştirmek amacıyla kullanılmaktadır. Tüm standart web sunucularında olduğu gibi Oyun.News sitesinde de istatistiksel amaçlı log kaydı tutulmaktadır.

Bu log kayıtları; bağlantı yaptığınız ip numarasını, kullandığınız web tarayıcısı, ekran çözünürlüğü, erişim cihazı ve işletim sistemi ile web sitesindeki sörf bilgileri ve benzeri standart istatistiki bilgileri içermektedir.

Bu log dosyaları sadece istatistiksel amaçlar dahilinde kullanılmakta ve kişisel gizliliğinizi ihlal etmemektedir. Ip numaranız ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemekte ve asla başkalarıyla paylaşılmamaktadır.

E-posta adresiniz, kriptolanmış durumda bulunan giriş şifreniz ve benzeri kişisel bilgilerinizi gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve devamlılığını, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının umuma yayılmasını veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi Oyun.News yönetimi olarak taahhüt etmekteyiz.

Sorumlulukların Sınırlandırılması:

Kişisel bilgilerinizin güvenliği konusunda ketum davranmakta ve web sitesi yönetiminde yüksek güvenlik önlemleri almaktayız. Tüm veri güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen Oyun.News web sitesini hedef alan web atakları ve benzeri saldırılar sonucu gizli bilgilerin zarar görmesi veya başka ellere geçmesi durumunda Oyun.News yönetiminin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Yasaların müsaade ettiği ölçüde ve kasten veya büyük ihmalden doğan zararlar dışında; Oyun.News web sitesinin kullanımından ve kullanımından doğan sonuçlardan, web sitesine erişmeniz, kullanmanız ve sitede gezinmeniz sonucunda bilgisayar donanımınızda, yazılımınızda, verilerinizde ya da diğer cihazlarınızda meydana gelebilecek zararlara neden olan zararlı yazılımlar da dahil ancak bunlarla kısıtlı olmamakla birlikte, sizin veya üçüncü bir taraf için doğan tüm zarar ve doğrudan veya dolaylı hasarlardan Oyun.News Web Sitesi Yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Gizlilik Politikası ihtiyaç duyulduğu takdirde değişebilir ve değişiklikler bildirime ihtiyaç duyulmaksızın ve yayınlandığı anda yürürlüğe girer.

Oyun.News GİZLİLİK POLİTİKASI

Yayınlanma Tarihi: 19 Mayıs 2013

Son Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2021