Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Call of Duty ve Call of Duty United Offensive Punkbuster Add a Game Sorunu

 
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Call of Duty ve Call of Duty United Offensive punkbuster add a game sorunu yani oyun gösterme sorunu çözümü için en son hile önleme vb. güncellemelerin yer aldığı CoD-CoDUO PB dosyasını indiriniz, pb klasörünü zipten çıkarınız ve oyun yolundaki [C:Program FilesCall of Dutypb] pb klasörünü silerek yerine atınız. Punkbuster setup işlemini manuel yaptığımız için bilgisayarımızda çalışması gereken PnkBstrA.exe ve PnkBstrB.exe punkbuster servislerini kurmak için de PBSVC.exe setup dosyasını kurunuz. Böylece CoD1 ve CoDUO setup add a game desteği 2013 yılı başlarında sonlandırılan punkbuster uygulamasının bilgisayarınızda yüklü olmaması nedeniyle oyun sunucularından kicklenmekten kurtulmuş olacaksınız.

CoDUO oyunu, CoD1 oyununa ek paket olarak geldiğinden ve her iki oyun da aynı dosya yolunda olduğundan, yukarıda anlatılanlar uygulandığında hem Call of Duty hem de Call of Duty United Offensive pb güncellemesi yapılmış olacaktır.

Konu Güncelleme Alternatif Çözüm (04.03.2014) (13.05.2014): Call of Duty ve Call of Duty United Offensive Punkbuster Sorunu Çözümü Yeni Yöntem: Geçtiğimiz aylarda CoD serisi oyunlar için geliştirilen yeni ve daha kolay uygulabilir çözüm işlemi için aşağıdaki güncel CoD+CoDUO Punkbuster dosyasını indiriniz ve Call of Duty 4 Punkbuster Oyun Gösterme Add a Game Sorunu konusundaki yöntem-2 parağrafında anlatılanları uygulayınız.

CoD+CoDUO Punkbuster Setup (Güncel Son Sürüm): DOWNLOAD

Punkbuster add a game oyun gösterme sorunu Call of Duty 2, Call of Duty 4 ve Call of Duty 5 oyunlarında da yaşanmaktadır. CoD2, CoD4 ve CoD5 setup desteği de kesildiğinden bahse konu sorunun daha gelişmiş çözümlerini aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz.

https://www.oyun.news/forum/call-of-duty-2/call-of-duty-2-punkbuster-oyun-gosterme-sorunu/

https://www.oyun.news/forum/modern-warfare/call-of-duty-4-punkbuster-oyun-gosterme-add-a-game-sorunu/

https://www.oyun.news/forum/world-at-war/call-of-duty-5-world-at-war-punkbuster-yukleme-sorunu-cozumu/

Cod Pb Setup Add A Game Sorunu

Cod Coduo Dosya Yolu Pb

CoD CoDUO PunkBuster Update 2014

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 20 Ağustos 2013 02:24
Konu Etiketleri
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Call of Duty ve Call of Duty United Offensive punkbuster add a game sorunu çözümü ile ilgili video konu içerisine eklenmiştir. PB yükleme sorununun çözümüne katkı sağlar umarım, kolay gelsin.

CevapAlıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 5 Mart 2014 23:30
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

CoD-CoDUO Punkbuster v.3.8 güncel sürümü konu içerisine ilave edildi.

PB Manuel Güncelleme Çalışmıyorsa Ne Yapmalısınız? bağlantısında ÇOK ÖNEMLİ parağrafında anlatıldığı gibi bildirimde bulunmanızı rica ederiz.

CevapAlıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 13 Mayıs 2014 04:14