Speccy Free ile Bilgisayar Sistem Bilgisini Öğrenin

Beğen0

Bağlantıdan indirebileceğiniz Speccy proğramı ile; bilgisayarınızda bulunan ekran kartı, işlemci, ram, anakart, ses kartı vb. donanımları ve bu donanımlara ait teknik özellikleri yani tüm sistem bilgisini öğrenebilirsiniz.

Bunlara ilaveten sisteminizde bulunan işletim sistemi de dahil olmak üzere tüm yazılımları ve bu yazılımlara ait detayları tespit edebilirsiniz. Ayrıca ağ kartınıza ait bilgileri, lokal ve harici IP adresleriniz ile DHCP server IP numarasını da Speccy Free ile öğrenme imkanınız mevcut.

Speccy Free İndir

DOWNLOAD

Speccy Free ile Öğrenilebilen Sistem Bilgisi Görüntüsü

Aynı zamanda tanınmış bir yazılım olan CCleaner’ın da yapımcısı Piriform tarafından geliştirilen Türkçe destek dahil bir çok özelliği barındıran Speccy Free yazılımının birkaç ek özelliğe sahip ücretli Professional versiyonu da bulunuyor.

Sistem Gerekinimleri:

Speccy Free Sistem Gerekinimleri: Windows 10 Anniversary Edition, Windows 10, Win 8.1, Win7, Vista ve XP işletim sistemleri (32-Bit ve 64-Bit sürümleri)

Bilgisayar Sistem Bilgisi

Etiketler:

Veteran Soldier
Veteran Soldier

Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website editörü ve amatör Call of Duty oyuncusu...

1 Yorum
  1. Bilgisayarınıza ait tüm sistem bilgilerini öğrenmek için Speccy Free yazılımını güvenle kullanabilirsiniz.

Yorum Yap, İnceleme Yaz

Oyun.News
Logo