Yazılımlar
Hoşgeldiniz...
Speccy Free ile Bilgisayar Sistem Bilgisini Öğrenin

Speccy Free ile Bilgisayar Sistem Bilgisini Öğrenin

Yazar: Veteran Soldier2 Aralık 2016

Bağlantıdan indirebileceğiniz Speccy proğramı ile; bilgisayarınızda bulunan ekran kartı, işlemci, ram, anakart, ses kartı vb. donanımları ve bu donanımlara ait teknik özellikleri yani tüm sistem bilgisini öğrenebilirsiniz.

Bunlara ilaveten sisteminizde bulunan işletim sistemi de dahil olmak üzere tüm yazılımları ve bu yazılımlara ait detayları tespit edebilirsiniz. Ayrıca ağ kartınıza ait bilgileri, lokal ve harici IP adresleriniz ile DHCP server IP numarasını da Speccy Free ile öğrenme imkanınız mevcut.

Speccy Free İndir

DOWNLOAD

Speccy Free ile Öğrenilebilen Sistem Bilgisi Görüntüsü

Aynı zamanda tanınmış bir yazılım olan CCleaner’ın da yapımcısı Piriform tarafından geliştirilen Türkçe destek dahil bir çok özelliği barındıran Speccy Free yazılımının birkaç ek özelliğe sahip ücretli Professional versiyonu da bulunuyor.

Sistem Gerekinimleri:

Speccy Free Sistem Gerekinimleri: Windows 10 Anniversary Edition, Windows 10, Win 8.1, Win7, Vista ve XP işletim sistemleri (32-Bit ve 64-Bit sürümleri)

Bilgisayar Sistem Bilgisi

Yazar Hakkında
blank
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website çalışanı ve amatör Call of Duty oyuncusu...