Sistem Bilgileri
Hoşgeldiniz...
Call of Duty Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri
391

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri ÖnerilenCall of Duty 6 Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri bilgilerini incelediğimiz oyunun yapımını Infinity Ward gerçekleştirilmiş olup 10.11.2009 tarihinde Activision tarafından yayınlanmıştır.

Güncelleme (01.04.2020): Kısa bir süre önce çıkış yapan Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered (MW2R) Sistem Gereksinimleri bilgilerini bağlantıdaki sayfamızda bulabilirsiniz.

Xbox 360, PS3, PC platformları için versiyonları bulunan MW2, birinci şahıs aksiyon (First Person Shoter – FPS) tarzı oynanışa sahip olup Valve Anti Hile (VAC) önleme sistemi kullanılmaktadır. CoD6 müziklerini ise bir çok ödül sahibi olan bestekar Hans Zimmer yapmıştır.

Modern Warfare 2 İnceleme:

Call of Duty serisinin Modern Warfare senaryolu oyunlarının ilki olan Call of Duty 4 Modern Warfare‘nin ardından ikincisi sırayı alan Call of Duty 6 Modern Warfare 2, Call of Duty serisinin de altıncı oyunudur.

Her ne kadar MW serisinin 2. oyunu olsa da aslında yeni silahlar, perkler, tactical nuke ve oyuncuların havadan güdümleyebildiği AC-130, saldırı helikopteri vb. silahlar nedeniyle Modern Warfare serisine yeni bir boyut getirmiştir.

Stimulus Package ve Resurgence Pack:

Sisteminiz Call of Duty 6 Modern Warfare 2 sistem gereksinimlerini karşılıyorsa özellikle multiplayer oynamak için Call of Duty 6 Modern Warfare 2 oyununu satın almak isteyenlere Stimulus Package ve Resurgence Pack indirilebilir içeriklerini (DLC) de almalarını tavsiye ediyoruz.

Call of Duty 4 Modern Warfare haritalarından Crash, Overgrown, Strike, Vacant mapları ile Bailout, Storm, Salvage, Carnival, Fuel, Trailer Park vb. yeni ek haritaların yanı sıra yeni oyun modlarını da içeren bu paketleri STEAM üzerinden almanız durumunda sayıca çok daha fazla oyuncu kitlesi ile multiplayer oyun oynama şansını elde edersiniz. Oyunu satın almadan önce Call of Duty 6 Modern Warfare 2 sistem gereksinimlerini karşıladığınızdan emin olunuz.

CoD6 Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri Minimum

Oyun Motoru:

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 veya kısa adlarıyla CoD6, MW2 oyununda IW engine 4 oyun motoru kullanılmıştır ve oyun içinde yüksek bir akışa sahiptir. Kendisinden bir yıl önce çıkan Call of Duty 5 World at War ve hatta Call of Duty 4 Modern Warfare oyununa nazaran çok daha iyi donanım performansına sahiptir.

Yaptığımız testlerde örneğin CoD4 ve CoD5 oyunlarını oynatmakta zorlanan P4 işlemci ve orta sınıf bir ekran kartı, CoD6 oyununda hiç bir şekilde zorlanmamış ve üst seviye ekran ayarları ile oynanabilmiştir. Call of Duty 6 Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri bakımından CoD serisinin en light, en akışkan ve oynanabilirlik açısından en iyi oyunudur.

Bu özellikler nedeniyle Modern Warfare 2 hem çıktığı gün beş milyondan fazla satış yapmış hem de Guinness Rekorlar Kitabı’nda 2009 yılında en çok oynan multiplayer oyunu ünvanı ile mükafatını almıştır. Çoğu oyun derecelendirme kuruluşu tarafından da 2009 yılının en iyi oyunu seçilmiştir.

Multiplayer:

Modern Warfare 2 oyununun sadece Activision firmasının resmi oyun sunucularında multiplayer oynanabilir olması ve server kiralamanın ya da legal dedicated server açmanın mümkün olmaması ise oyunun eksik yanlarıdır.

Activision firmasının MW2 multiplayer server desteğini sonlandırması halinde ki bu durum ile diğer aksiyon oyunlarında karşılaşılmıştır, maalesef ileriki yıllarda multiplayer yani online oyun desteği sonlanabilecektir.

Activision firmasının oyuncularını sokakta bırakması anlamını taşıyacak öyle bir durumla umarız karşılaşmayız. Official server desteğinin sonlandırsa dahi legal dedicated MW2 server açmanın yolunun açılmasına imkan verilmesinin uygun olacağını düşünüyoruz.

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri Minimum

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri Minimum

İşletim Sistemi Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 veya üzeri (Windows 95/98/ME/2000 işletim sistemleri desteklemez.)
İşlemci Intel Pentium 4 2.3 GHz. or AMD Athlon 64 3200+ işlemci veya daha iyisi
Ram 1 GB. RAM
Hard Disk 12 GB. Boş alan
Ekran Kartı Nvidia GeForce 6600GT ya da ATI Radeon 1600XT DirectX 9.0c uyumlu en az 512 MB, Shader Model 3.0 destekli ekran kartı veya daha iyisi.
DirectX DirectX 9.0c veya daha yeni sürümleri

Call of Duty 6 Modern Warfare 2’yi Türkçe yamayı MW2 Türkçe yama sayfasında bulabilirsiniz. Call of Duty serisi tüm oyunlara ait Türkçe yamalar ile official/resmi patchleri CoDPatch kategorisinden inceleyip indirebilirsiniz.

MW2 Türkçe Yama DOWNLOAD

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri Önerilen

Call of Duty tüm serileri ile diğer oyunlara ait wallpaper, icon arşivleri için CoDGallery sayfalarını, çeşitli oyunlara ait incelemeler için Oyun İncelemeleri kategorilerini ziyaret ediniz.

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri Önerilen

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri Önerilen

İşletim Sistemi Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 veya üzeri (Windows 95/98/ME/2000 işletim sistemleri desteklemez.)
İşlemci Dual Core 2.4 GHz. işlemci veya daha iyisi
Ram 2 GB. RAM veya üzeri
Hard Disk 12 GB. Boş alan
Ekran Kartı Nvidia Geforce 7800 ya da ATI Radeon X1800 DirectX 9.0c uyumlu, en az 1 GB. belleğe sahip, Shader Model 3.0 destekli ekran kartı veya daha iyisi.
DirectX DirectX 9.0c veya daha yeni sürümleri

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri, oyun hakkında inceleme ve özet bilgileri vermeye çalıştığımız sayfamızda yararlı bilgilere ulaştıysanız lütfen Facebook sayfanızda ve diğer sosyal platformlarda paylaşınız.

Beğen butonları ve rating sistemiyle değerlendirmelerde bulunur ve ayrıca yorum yaparsanız çok memnun oluruz, teşekkürler.

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri Önerilen

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Özet Bilgiler

Yapımcı/Developer Infinity Ward Inc.
Yayımcı/Publisher Activision, Square Enix, Infinity Ward Inc.
Yönetmen/Director Jason West
Prodüktör/Producer Mark A. Rubin
Dağıtımcı/Distributor Activision
Oyun Tasarım/Designer Steve Fukuda, Todd Alderman, Mackey McCandlish, Veteran Soldier, Zied Rieke
Senaryo/Hikaye Türü Modern Warfare
Yazar/Writer Jesse Stern
Müzikler/Composer Hans Zimmer, Lorne Balfe
Oyun Kısa Adları CoD6, MW2
Oyun Motoru/Game Engine IW 4.0
İndirilebilir İçerik DLC Stimulus Package, Resurgence Package
Son Patch Versiyonu Otomatik güncelleme
Oynanabildiği Platformlar Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360, Nintendo DS, BlackBerry
Çıkış Tarihi 10 Kasım 2009
Tür/Genre FPS (First Person Shooter)
Oyun Modları/Game Modes Singleplayer, Multiplayer, Cooperative, Special Ops MOD
MW2 Silahlar/Weapons Tabancalar: USP 45 Cal, 44 Cal. Magnum, M9, Desert Eagle, M1911 45 Cal

Machine Pistols: PP2000, G18, M93 Raffica, TMP

Shotguns: SPAS-12, AA-12, Striker, Ranger, M1014, Model 1887, W1200

Launchers: AT4, Thumper, Stinger, Javelin, RPG-7

Assault Rifles: M4A1, FAMAS, SCAR-H, TAR-21, FAL, M16A4, ACR, F2000, AK-47Submachine Guns: MP5K, UMP45, Vector, P90, Mini-UziLight

Machine Guns: L86 LSW, RPD, MG4, AUG HBAR, M240

Sniper Rifles: Intervention, Barrett .50 cal, WA2000, M14 EBR/M21 EBR, Dragunov

Equipment: Frag, Semtex, Throwing Knife, Tactical Insertion, Blast Shield, Claymore, C4

Special Grenades: Flashbang, Stun, M18 Smoke Grenade, Air Support Marker

Levazımat/Miscellaneous AN/PEQ-2A, Riot Shield, Knife, Minigun, M2 Browning Machine Gun, M249 SAW, M61 Vulcan Cannon, RPG-22, Breaching Charge, One Man Army Bag, Binoculars, Default Weapon, Ammunition Crate, 9X17 K.Kale, Ice Picks, Night Vision Goggles
İlave Teçhizat, Eklentiler/MW2 Attachments Rapid Fire, Akimbo, Shotgun, Silencer, Heartbeat Sensor, FMJ, Extended Magazines, Grip, Tactical Knife, Grenade Launcher, Sniper Scope.
Nişangah ve Tüfek Dürbünleri/MW2 Sights ACOG Scope, SUSAT, Thermal Scope, Red Dot Sight, MARS Sight, F2000 Scope, Holographic Sight, Swarovski Scope
Haritalar/MW2 Maps Stock Maps: Afghan, Derail, Estate, Favela, Highrise, Invasion, Karachi, Quarry, Rundown, Rust, Scrapyard, Skidrow, Sub Base, Terminal, Codturkiye, Underpass, Wasteland

Resurgence Pack: Carnival, Fuel, Strike, Trailer Park, Vacant

Stimulus Pack: Bailout, Crash, Overgrown, Salvage, Storm

Perkler/MW2 Perks Perk 1: Marathon, Sleight of Hand, Scavenger, Bling, One Man Army

Perk 2: Stopping Power, Lightweight, Hardline, Cold-Blooded, Danger Close

Perk 3: Commando, Steady Aim, Scrambler, Ninja, SitRep, Last Stand

MW2 Killstreaks 3 kill: UAV Recon

4 kill: Care Package, Counter-UAV

5 kill: Sentry Gun, Predator Missile

6 kill: Precision Airstrike

7 kill: Harrier Strike, Attack Helicopter8 kill: Emergency Airdrop

9 kill: Pave Low, Stealth Bomber

11 kill: Chopper Gunner, AC130

15 kill: EMP

25 kill: Tactical Nuke

MW2 Deathstreaks Copycat, Painkiller, Martyrdom, Final Stand
Third Party Oyun Modları Sadece resmi oyun sunucularında oynandığından serbest mod çalışması yoktur.

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri’ne ait minimum ve önerilen donanım/yazılım bilgileri ile oyun hakkında bilmenizin yararlı olabileceğini düşündüğümüz detayları aktarmaya çalıştığımız bu inceleme yazımız umarız ihtiyacınızı karşılamıştır.

Oyun ile ilgili sorularınızı en kısa zamanda bilgimiz dahilinde cevaplandırmaya çalışacağız, iyi oyunlar.

Künyesi
Yayımcı

Activision

Yapımcı

Infinity Ward

Çıkış Tarihi

10 Kasım 2009

Platformlar

PC, XBox 360, PS3, Nintendo DS, BlackBerry ve MAC

Oyun Türü

Birinci Şahıs Nişancı (FPS) Action

Oyun Motoru

IW Engine 4.0

ESRB Rating

MATURE 17+

Puanlar
Editörün Puanı
Okur Puanları
Siz de Puanlayın
Oynanış
10
9.4
Senaryo
9.5
9.6
Grafikler
9.5
9.6
Ses ve Müzikler
9.0
9.4
9.5
Editörün Puanı
9.5
Okur Puanları
68 Oy
Oyladınız
Yazar Hakkında
Avatar Veteran Soldier
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website editörü ve amatör Call of Duty oyuncusu...
Abonelik
Bildir
391 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
_ahmet123_
Üye

işlemci: İntel Core i5-2400
ekran kartı: Nvidia Geforce GT420-2gb
ram : 8gb
directX : 12
model : windows 10 pro 64bit
nasıl oynarım sizce??

Yusuf Kurt
Üye

İşlemci:İntel Core i3-4005
ekran kartı:İntel(R) Core(TM)
Windows 10 pro 64bit
DirectX 12

BİLGİSAYARIM KALDIRIRMI MODERN WARFARE 2 Yİ?

Yusuf Kurt
Üye
Yanıtlandı  Veteran Soldier

RAM:4 GB RAM
Harici Ekran Kartı: İntel(R) HD Graphics Family

CaptainPRICE
Üye

İşlemci: İntel Core i3-2100 3.10 GHz (4CPUs) 3.1 GHz. işlemci,
Ekran Kartı: İntel(R) HD Graphics 2000 ( Yaklaşık Top. Bellek : 1664 MB)
RAM: 4 Gb. bellek,
İşletim Sistemi: Windows 8.1 PRO 64-Bit
DirectX: 11

Modern Warfare 2’yi kaldırır mı? COD4MW’yi düşük ayarlarda rahatça oynayıp bitirdim.

karakuş
karakuş

selam kardeşim intel core i3-2330M CPU 2.20 GHZ intel R HD grafics 3000 Nvidia Geoforce 410M
4 gb ram 64 bit işletim sistemi windows 8.1 pro DirectX11 kaldırır mı acaba

karakuş
karakuş
Yanıtlandı  Veteran Soldier

peki bu özellikler ile call of duty 5 world at war çalışırmı kaldırır mı

karakuş
karakuş
Yanıtlandı  Veteran Soldier

çok teşekkür ederim.

Mert
Mert

Hocam selamlar. MW2 için kicktool indirdim(MW2sa). Açtığımda cmd formatında çalışıyor ve devam etmek için herhangi bir tuşa basın diyor. Bastığımda ise kapanıyor. İlk açtığımda böyle olmuyordu yeni başladı. Normal cmd yi açtığımda böyle olmuyor. İşletim sistemim Windows 7 Home.

Mert
Mert
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Gelen ek programları kurdum. İlk açtıgimda sorunsuz çalıştı. Sonradan herhangi bir tuşa basınca kapanmaya başladı.MW2sa.exe yi yonetici olarak çalıştırdım.
MW2sa nın dışarıya bağlanmasına nasıl izin vereceğim ?

Mert
Mert
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Son tavsiyeniz ile sorunu çözdüm. Vakit ayırdığınız icin teşekkür ederim.

ibrahim
ibrahim

win7 ultimate intel pentium dual cpu e2160 1.80 ghz ram2gb 32 bit ekran kartı intel946gz express chipset family bellek 256 mb dricetx 11 düşük ayarlarda kaldırır mı ?

ibrahim
ibrahim
Yanıtlandı  Veteran Soldier

modern warffareyi düsük ayarlarda kaldırırmı peki ?

ibrahim
ibrahim
Yanıtlandı  Veteran Soldier

saol

MyDingDong
MyDingDong

işlemci amd athlon II x2 240 2.80ghz
ekran kartı atı radeon 3000 256mb ayrılmış video belleği
diretx11
4 gb ram

Ahmed Faruk Er
Ahmed Faruk Er
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Ben aynı kişiyim denedim oyunu sorunsuz kasmasiz bitirdim bu sistemle

akdemon
akdemon

işlemci i5 3350 3.10 ghz(çekirdeğin biri yandı tek çekirdek çalışıyor)
8gb ram
ekran kartı amd radeon hd 7000
assassins creed rogue, csgo, tomb raider,max payne 3 gibi oyunları sorunsuz 1360 çözünürlükte 1280 1600 lerde low ayarlarda akıcı oynuyorum bu oyun 1600×900 low ayarlarda 30 40 fps i geçermi yoksa 1280×720 high yada medium alıp mı oynuyum(EKRAN KARTI SINIRIN ÇOK ÇOK ÜSTÜNDE RAMDE ÖYLE AMA İŞLEMCİ BİRAZ DÜŞÜRÜYO PERFORMANSI)

akdemon
akdemon
Yanıtlandı  Veteran Soldier

ilgilendiğiniz için sağolun mükemmel bir siteniz var

aleyren
aleyren

win8.1 pro 32 bit 2 gb ram 1 gb ıntel g41 express chipset pentıum r dual core 2.93 ghz en düşükde ve en düşük çözünürlükde kaç fps alırım ??

aleyren
aleyren
Yanıtlandı  aleyren

bu arada singleda

Farklı Oyuncu
Farklı Oyuncu

abi benim sistem abi cevaplarsan sevinirim Time of this report: 11/13/2017, 22:46:28
Machine name: GÖKHAN
Operating System: Windows 8.1 Pro 64-bit (6.3, Build 9600) (9600.winblue_ltsb.170914-0600)
Language: Turkish (Regional Setting: Turkish)
System Manufacturer: …
System Model: NIRVANA
BIOS: 504
Processor: Intel(R) Pentium(R) CPU B960 2.20GHz (2 CPUs), ~2.2GHz
Memory: 4096MB RAM
Available OS Memory: 3974MB RAM
Page File: 8736MB used, 7014MB available
Windows Dir: C:Windows
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DWM DPI Scaling: Disabled
DxDiag Version: 6.03.9600.17415 64bit Unicode

Gouryella
Gouryella

Sistemim:
Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz İşlemci
Kingston 2×1 667mhz ram DDR2 Bellek
Asus HD 3450 512mb (PCI Express) Ekran kartı
Windows 7 Ultimate 64 Bit işletim sistemi
MW2 Multiplayerde akıcı bir şekilde oynar mıyım ?

Arda Akbalık
Arda Akbalık

Call Of Duty Modern Warfare 3 indirmek için güvendiğiniz site var mı ??

Arda Akbalık
Arda Akbalık

İşlemci: Pentium (R) Dual-Core CPU T4400 2.20GHz 2.20GHz
Ram: 4 GB Kullanılabilir 3 GB
Ekran Kartı: Mobile Intel (R) 4 Series Express Chipset Family 1278 Mb yazıyor
DirectX 10
Kaldırır mı bu oyunu abi

Arda Akbalık
Arda Akbalık

İşlemci : İntel Core 2 Duo (P730 olması lazım) 2.33 Ghz 2.33Ghz
Ram : 4 GB Kullanılabilir 3.25
Ekran Kartı : Nvidia Geforce GT 430
DirectX 11
Windows 7 Ultimate 32-bit

Call Of Duty nin hangi oyunlarını kaldirır?

Arda Akbalık
Arda Akbalık
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Teşekkürler. Hayırlı Ramazanlar. Peki Modern Warfare 3 ü hangi ayarlarda oynayabilirim

Mehmet BİLEN
Mehmet BİLEN

Merhaba Veteran. PC sistemim,
Windows 7 professional 32 bit
CPU İntel core 2 duo 2.40 GHz
RAM 2 GB 333 MHz
60 Hz 1280×960 çözünürlük monitör Ekran kartı ise 1024 MB ATI RADEON HD 4650 (Speccy)
ANCAK dxdiag DAN BAKTIĞIM DA yaklaşık top bellek 1787 MB OLARAK GÖSTERİYOR BUNUN HAKKINDA BİLGİ VERİR MİSİN

BU SİSTEMLE COD MW 2 OYNAYABİLİR MİYİM ŞİMDİ DEN TEŞEKKÜRLER

Safa Asan
Safa Asan

Merhaba Kaç fps alırım söylermisiniz sistemimi yazıyorum.
İntel Core i7 4. nesil 2.20 Ghz 2.20 Ghz
Ram: 8 GB DDR4
1TB Harddisk
2 gb erkan kartı Nvidia GeForce 840M
64 bit işletim sistemi
Görüntü Kalitesi: 1366 X 768
kaç fps alırım arkadaşlar

Safa Asan
Safa Asan
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Veteran Soldier Saol kardeşim teşekkür ederim

Çağrı Yaman
Çağrı Yaman

Selam veteran Sistemim Intel i5 2.50 ghz islemci 4 GB ram GT 310M ekran karti DirectX 11 Windows 7 Ultimate 64 Bit hangi ayarlarda oynarım saygılar

Çağrı Yaman
Çağrı Yaman
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Önerilen sistem gereksinimlerini karşılamıyor mu

Çağrı Yaman
Çağrı Yaman
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Nvidia geforce 7800 diyor önerilen sistemde benim ekran kartı 310M yani daha iyi 310M ekran kartı nasıl önerilen özelliklerin altında kalıyor anlamadım

orhan oyunda
orhan oyunda

arkadaşlar benim pc deki özeliklere baktım kaldırırmı emin olamadım bide sizde bakıverirmisiniz en azından dusuk ayarlarda oynayabilsem bile pc özellikleri = 4GB ram – 64 bit – win7 – işlemci Intel pentium CPU B940 2.00GHz – Ekran Kartı NVIDIA GeForce 315m kaldırırmı arkadaşlar dusuk ayarlarda falan

orhan oyunda
orhan oyunda
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Teşekkürler.

Okan Kartal
Okan Kartal

INTEL R CORE(TM) İ3 CPU M380 2.53 GHZ 4 CPUS 2.5 GHZ (BELLEK) 3072MB RAM (DİSK BELLEGİ DOSYASI) 2200 MB KULLANILDI 1114 MB BOŞ SÜRÜM DİRECTX 11 WİN8 32 BİT EKRAN KARTI INTEL(R) HG GRAPHİCS KALDIRIRMI LÜTFEN ÇABUK CEVAP VEREBİLİRMİSİNİZ ? WDDM 1.1 ekran kartı modeli

Okan Kartal
Okan Kartal
Yanıtlandı  Veteran Soldier

WDDM 1.1 BUMU

Okan Kartal
Okan Kartal
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Nasıl bakabilirim ?

Okan Kartal
Okan Kartal

INTEL R CORE(TM) İ3 CPU M380 2.53 GHZ 4 CPUS 2.5 GHZ (BELLEK) 3072MB RAM (DİSK BELLEGİ DOSYASI) 2200 MB KULLANILDI 1114 MB BOŞ SÜRÜM DİRECTX 11 WİN8 32 BİT EKRAN KARTI INTEL(R) HG GRAPHİCS KALDIRIRMI LÜTFEN ÇABUK CEVAP VEREBİLİRMİSİNİZ ? WDDM 1.1 ekran kartı modeli

Yusuf
Yusuf

amd sempron le 1550
2 gb ram
nvidia geforge 9400 gt
kaldırır mı?kardırırsa hangi ayarlarda?

Ali Metik
Ali Metik

Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 2.60 GHz.
2 GB Ram
ATI Radeon HD 4300/4500 Series Kaldırır mı?

Ali Metik
Ali Metik
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Teşekkürler.

Arda Gümüş
Arda Gümüş

2 gb ram

İntel core 2 Quad 2.40 ghz

Nvıdıa GeForce 9500 Gt 2gb ekran kartı kaldırırmı abi ?

Arda Gümüş
Arda Gümüş
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Teşekkürler 🙂

Arda Gümüş
Arda Gümüş
Yanıtlandı  Arda Gümüş

Acil lütfen

Ali Fatih YILMAZ
Ali Fatih YILMAZ

düne kadar oynaya biliyordum sıkıntı yoktu benim oğlan control ayarlarına girmiş bozmuş bnde aarlayayım dedim yapamadım komple silip tekrrdan kurdum yine olmadı ateş etmiyor w tuşuna baştıgında ilerllemiyor

ÖMER FARUK
ÖMER FARUK

Sistemim eski…Intel g3240 1150p 3.1ghz cpu
4gb ddr3 kingston ram
1gb 256 bit nvidia geforce 9600gt…
Kaldiracagina eminimde guzel grafikte oynayabilirmiyim ?

samet
samet

Kardeşim benim bilgisayarım intel core i5 2.2 GHz 8 gb ram Windows 10 call of ghosts’u oynabilirmiyim yardımını bekliyorum lütfen

samet
samet

intel core i5-5200U CPU 2.20 GHz model numaram asus k55L directx sürümü 12

sistem modeli: X555LB

adı: ıntel r hd grahics 5500

top. bellek:4175 mb

sürücü modeli:WDDM 2.0

Woods Frank
Woods Frank

abi mw2 yi 4gb ram win 10 g3220 3.00ghz hd 8350 64bit hangi ayarda kaç fps

Woods Frank
Woods Frank

abi oyunu yükleyecem cabuk

Kaan Ozdemir
Kaan Ozdemir

Pentium 4
2 gb ram
ATI 2400 Series
kaldırır mı ?

Destan Kalkan
Destan Kalkan

selamun aleykum Usta Asker ustam ben asasın credd senın dedıgın gıbı yaptımda olmadı bı yardımcı olabılırmısın rıca etsem

Destan Kalkan
Destan Kalkan

Veteran Soldier admin bey ben asasın cred 3 için yardım istıyecektım yapamadımda rica etsem yardımcı olabılırmısınız ?

War the Game
War the Game

İntel (R) CORE (TM) 2 Duo CPU 2 GB Ram kaldırırmı Radeon X300

War the Game
War the Game
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Yeni bir ekran kartı alsak olurmu abi

War the Game
War the Game
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Yeni ekran kartı alsak olurmu

Görkem Marley
Görkem Marley

İşlemci Intel(R) Celeron(R) CPU B815 1.60 GHz. / Bellek (RAM) 4,00 GB / Grafikler Intel(R) HD Graphics / Oyun grafikleri 1785 MB Toplam kullanılabilir grafik belleği / Birincil sabit disk 69GB Boş (Toplam 95GB) / win7 ultimate bu sistemle hangi ayarlarda oynayabilirim ?

Leonid
Leonid

İntel(R) Celeron(R) CPU N2840 2.16 GHz / 2 Gb Ram [Bellek] Grafikler İntel(R) Hd Graphics 760 MHz Memory: 1030MB / 300 GB Boş Alan [C:] Kaldırırmı? – Win10

Hawk
Hawk

Intel Pentium 2.60 GHz Dual-Core E5300 CPU 2GB RAM ASUS EN9500GT 1GB DX10 GPU Windows 10 Maximum ayarlarda oynatır mı ?

Hawk
Hawk
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Teşekkürler

berkay
berkay

İşlemci:Intel(R) Core(TM) i5-4590 3.30 GHz.
Yüklü Bellek(RAM): 4.00 GB-64 Bit
Ekran Kartı:AMD Radeon R 5 220
DirectX=11.2
Yeni Sistemim Kaldırır mı ????

berkay
berkay
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Peki Call Of Duty Ghosts Kaldırır mı ?

batuhan
batuhan

s.a İntel core duo 2 E6200 ram 3gb ekran ATI RADEON 2400 PRO 512 MB TOPLAM kullanılabilirlik grafik bellegi ekranın 1532MB yazıyor ve ben MW3 Ü YÜKSEK KALİTEDE KASMADAN OYNAMIŞTIM SORUNSUZCA BUNDADA OYNARMIYIM DÜŞÜK VEYA ORTA SEVİYEDE

Hawk
Hawk

Benim bir sorum olacak msi afterburner indirdim ve overclock yaptım. Butun herseyi max yaptim
Ve aniden pc dondu ekranimda pembe ve mavi lekeler olustu. Hemen reset attim. PC gene normal halinde. Ama bu olay neden olmus olabilir ? Kullandigim gpu EN9500GT

Hawk
Hawk
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Ekran kartım zarar görmüş olabilir mi ? Her şeyi Maximum yapmadan önce sıcaklık 40 derece idi.

Görkem Marley
Görkem Marley

İNTEL(R) CELERON(R) CPU B815 1.60 GHZ 2GB RAM 500 GB HARDDİSK 32 BİT İŞLETİM SİSTEMİ İNTEL(R) HD GRAPHİCHS FAMİLY 785 MB EKRAN KARTI WİN 7 PROFESİONAL KALDIRIR MI BİLİYORUM ÇOK İYİ BİLGİSAYAR DEĞİL AMA

Görkem Marley
Görkem Marley
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Birde bilgisayar oyun performansına 5,6 puan vermiş 7,9 üstünden

Görkem Marley
Görkem Marley
Yanıtlandı  Veteran Soldier

MW3 ü normal ayarlarda oynayabildim ancak ekran kartım normali 735 mb ramdan artırarak 1635 mb bunu da eklemek isterim cevabınız içinde teşekkürler

Reces
Reces

Pentium (R) Dual Core Cpu 3.00GHz 4gb ram 32 bit İntel (R) G41 EXPRESS CHİPSET 1454 MB EKRAN KARTIYLA OYUNU KASMADAN OYNAYABİLİRMİYİM ?

deniz
deniz

acil bir sorum var lütfen yardım! işlemci pentium r dual cpu e2180 2.00 ghz çift çekirdek 2gb ram windows 7 ultimate sp1 64 bit 230 w power supply asus nvidia geforce gt730 2 gb ddr3 128 bit ekran kartı ile cod mw2 60 fps üstü oynama imkanım varmı oyunu yarın alcam acil cevap lütfen

Yetkin Sönmez
Yetkin Sönmez

GPU : GeForce 610M
CPU : Intel Core i5-3210M 2.50 GHz.
RAM : 4 GB
İşletim Sistemi : Windows 8.1 Pro
Ekran kartı az kötü ama CoD MW2 de yüksek grafiklerde genelde 30 fps yukarısını görebilir miyim

Hawk
Hawk

Assassin’s Creed 2 ve Assassin’s Creed Brotherhood’un sistem gereksinimleri aynı mı ?

Hawk
Hawk
Yanıtlandı  Veteran Soldier

peki ya Revelations ?

Hawk
Hawk
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Teşekkürler.

Berkay Çelebi
Berkay Çelebi

İşlemci:Intel(R) Pentium(R) CPU B960 2.20 GHz.
Yüklü Bellek(RAM): 4.00 GB
Ekran Kartı:Intel(R) HD Graphics
DirectX=11
Kaldırır mı ????

Berkay Çelebi
Berkay Çelebi
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Admin sn adamın Dibisin :))

Berkay Çelebi
Berkay Çelebi
Yanıtlandı  Veteran Soldier

peki Cry Of Fear kaldırır mı ???

Berkay Çelebi
Berkay Çelebi
Yanıtlandı  Veteran Soldier

hmm tmm.

arda
arda

abi modern warfare 2 bende multiplayer açılmıyor hata veriyor ne yapmam lazım yoksa mw2 nin multiplayer desteği sonamı erdi

Arda
Arda
Yanıtlandı  Veteran Soldier

abi benim sorun oyuna giriyorum multiplayere basınca oyun kapanıyor çarpı işaretiyle hata geliyor

arda
arda
Yanıtlandı  Veteran Soldier

sağolun girdim oluyor..

Hawk
Hawk

arkadaşlar mw2 yi her actıgımda şu error geliyor(oyun orjinal): Error during intialization: miles sound system intialization failed. make sure you have your card’s lastest drivers and direct x installed. dx yukledim ama dieri ne blmiyorum. acil yardım.
comment image

Hawk
Hawk

Intel Pentium B960 2.22GHz 2 GB RAM Intel HD 650 GPU win8 Assassin’s Creed 3 için veya Assassin’s Creed Revelations için yeterli mi ?

murat
murat

Win 8.1 64-Bit işletim sistemi, İntel Core i3 4000m 2.40 Ghz. Core 2 işlemci, 4 Gb. ram ve Intel HD Graphics 4600m 2 Gb. 128-Bit DDR3 DirectX 11 ekran kartı, oyunu açar mı?

Woods Frank
Woods Frank

abi hd 8350 1600mhz 4 gb ram intel pentium g3220 win 8.1 single laungue 64 bit kaç fps ve hangi ayarlarda?

Woods Frank
Woods Frank

abi bide mw3 ü normal ile yüksek ayarlar arası 30 fpsde oynamıstım sizce mw2 kaçta oynarım

Hawk
Hawk

MW2 de challenge ler arasında get a game winning kill with throwing knife vardı. T. Knife ile bir game winning kill aldım. Ama hala challenge açılmamış.

Hawk
Hawk
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Unbelieveable açılmamış bende. Level yetmediği içinmiş. Teşekkürler.

emrah sefer
emrah sefer

2 gb ram 32 bit işletim sistemi, amd processor 3500+ 2.23 ghz ekran kartı ATI RADEON HD 5400 1272 MB kaldırırmı acaba

Tufan Kızgın
Tufan Kızgın
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Admin kardeş
2 GB Ram , 32 bit işletim sistemi , Intel Processor Pentium 4 Dual Core 2.50 GHz , ATI Radeon HD3400 Series Call Of Duty MW2 yi kaldırırmı ? MW1 kaldırmıştı

Tufan Kızgın
Tufan Kızgın
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Saol admin 🙂

Guest
Guest

2 gb ram 32 bit işletim sistemi, amd processor 3500+ 2.23 ghz ekran kartı ATI RADEON HD 5400 1272 MB kaldırırmı acaba

Berkay Çelebi
Berkay Çelebi
Yanıtlandı  Guest

normal ayarlarda sorunsuz kaldırır diye biliyorum

Tufan Kızgın
Tufan Kızgın

2 GB ram 32 bit işletim ATI Radeon HD3400 series + İntel Processor Pentium Dual Core 2.50 GHz Oyunu kaldırırmı ?

Bora Güler
Bora Güler

Kardesim veteran soldier çoğu tahminin tutmuyor kusura kalma.Cod aw’i oynayamazsın dedin sıfır kasmayla bitirdim. Sistemimde 8 GB Ram NVİDİA GT 740m 2 gb i5 2.50 Ghz. 2 çekirdek.

Arkadaşlara verdiğin cevaplara sistemleri yetmese bile ekstra tavsiye verebilirsin (örneğin overclock yapma, asus gpu tweak kullanma, game booster kullanma gibi). Bir de cod black ops 3 hakkında bilgi verirsen sevinirim. Benimle irtibata geçersen yani özelden.

Tufan Kızgın
Tufan Kızgın
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Şimdi Bora kasmadan oynuyorsa bunda Adminin sorunu yok admin sadece açıklanan gereksinimlere ve açıklamalara uyarak bizlere yardımcı oluyor

Bullseye
Bullseye

İntel Pentium B960 2.22 GHz CPU 2GB RAM DirectX 11 ve İntel HD 650 GPU + Razer Game Booster + Soğutucu kullanarak şu oyunu düşük ayarlarda çalıştırabilirmiyim : Hitman Absolution. Sys şu : MINIMUM sistem GEREKSINIMLERI

CPU: 2.4 GHz dual core Intel or AMD processor
Ram: 1GB of system memory
Graphics: DirectX 10 compatible card with 512 MB RAM. Nvidia 8-series or AMD Radeon 3000 series graphics cards.
Operating system: Windows Vista
DirectX compatible sound card
10 GB of hard drive space

NORMAL SISTEM GEREKSINIMLERI

CPU: 2.6 GHz quad core Intel or AMD processor, Core i5 or Phenom X2
RAM: 2GB
Graphics: DirectX 10 compatible card with 1GB of video memory, Nvidia 400-series or AMD 5000-series.
Operating system: Windows 7
DirectX compatible sound card
10 GB of hard drive space

ali
ali

windows 8.1 i5 işlemci nvidia geforce gt840m ekran kartı 8 gb ram de yüksek ayarlarda oynayabilirmiyim

Bullseye
Bullseye

Modern Warfare 2 Multiplayer de hack yaptım. 70 level oldum. Fakat hackı silip oyunu açtığımda etkisi sürmekteydi. Challenges bölümüne baktım. Normalde 30 Headshots ya da onun gibi bir şey yazardı. Fakat hepsi 0 a düşmüş. Ve oyunu her açtığımda servere girdikten sonra VAC cheat dedected uyarısı alıyorum. Nasıl düzeltebilirim ?

Hawk
Hawk
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Denedim fakat yararı olmadı. Save dosyası dışındaki her dosyayı sildim fakat hala değişme yok. Belirli bir sayı gerektiren (Challenges – Titles-Emblems) için 0 Headshots 0 Kills olmuş. Orjinaldeyse herhangi bir ekipman için ( mesela Red Dot ) gereken Kill 25 veya her ne ise 0 a düşmüş. Diskteki dosyaları silip tekrar yükledim fakat yine de başaramadım.

Bullseye
Bullseye
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Evet. Bahsi geçen klasördeki dosyaları sildim. Fakat hala 70 level görünüyor. VAC yine atıyor.

Bullseye
Bullseye

Pentium B960 2.2GHz CPU Intel HD 650 GPU 2GB RAM ile Assassin’s Creed 2 yi oynayabilirmiyim ? AC1 i ve Hitman Absolution u düşük ayarlarda 20-30 fps de oynadım.

Bullseye
Bullseye
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Teşekkürler. Bir sorum daha var: ASUS GPU tweak ne oluyor acaba ?

ali
ali

İntel pentium dual cpu e2200 ram:1.5 gb ekran kartı:amd raedon hd 5450 kaldırırmı?

ali
ali
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Teşekkürler

Fahrettin Gümüş
Fahrettin Gümüş

windows7 ultimate 32 bit(6.1.yapı7601
pentium(R) dual-core 2.9ghz
2gb ram
ekran kartı:ıntel(R) G41Express yonga kümesi 782mb
ACABA KALDIRIRMI BU OYUNU

emre
emre

Intel Pentium 3.00 GHZ Nvidia Geforce 210 64 BIT 1GB ekran kartı RAM 4GB kasarmı?

emre
emre
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Teşekkürler bu siteyi çok seviyorum

Kadir Turpcu
Kadir Turpcu

Intel Pentium Dual Core E 5300 2.60 GHz
NVIDIA GeForce 9400 GT
2,5 GB Ram
Ekstrada oynarmıyım ?

Doğukan Altuntop
Doğukan Altuntop

abi dell vostro 1015 kalrırmı kaldırırsa da kasar mı? yardım edermisiniz?

Doğukan Altuntop
Doğukan Altuntop
Yanıtlandı  Veteran Soldier

teşekürler benim bilgisayar da da bişi yapılmıyor.Mesela dün stranded deep indirdim kurdum onu bile kasmayı beceriyor.Tekrardan teşekürler.

Kutay
Kutay

Arkadaşlar Benim Hepsi uyuyoda minumuma bi tek işlemci intel pentium inside olurmu ?

kursat
kursat

8 gb ram ve asus GTX750 2gb 128 bit Nvidia GeForce Dx11 de maksimum ayarlarda sıkıntı yaşamadan oynayabilirmiyim?

kursat
kursat
Yanıtlandı  Veteran Soldier

teşekkür ederim

fatih
fatih

benim bilgisayarın özellikleri: windows 7-2gb Ram-İşlemci:Pentium(r) Dual-Core CPU- E5500-2.80 GHZ—-32bit İşlemci—-Ati Readon HD 4600 Series—-Directx 11 açılırmı….?

fatih
fatih
Yanıtlandı  Veteran Soldier

teşekkür ederim:…

fatih
fatih

:benim bilgisayarın özellikleri arkadaşlar 6 modern warfare 2 yi açarmı acaba:
işlemci:Pentium(R) Dual-Core CPU- E5500- 2.80 GHZ -2.79GHZ—-RAM:2 GB
—32BİT işlemci —-Bağdaştırıcı Türü:ATI Radeon HD 4600 Series

Kutay
Kutay

Merhaba, Benimki Minumuma uyuyor fakat işlemcim intel pentium inside kasar mı rahat oynarmıyım

Amitabh Bachan
Amitabh Bachan

Benim ram’im 4GB ve 32.Bit işletim sistemi kurmuştum Yanlışlıkla oldu ): daha önce 64 bitti yani Ama bunu oynayabilirmiyim? Kasar falan diye kıllandım (:

Amitabh Bachan
Amitabh Bachan
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Yeterli de abi Sorunum şu bu sorun diğer oyunlarıda oynatmayacağından Çok eminim işletim sistemim 32 .Bit 4GB’dan 1 GB’ı yiyo ama bazı oyunlarda kasacak değilmi? Ayarlardan baktım geriye kalan RAM 2.96 gösteriyor diğer oyunlarda bir sorun olmaz herhalde?

Amitabh Bachan
Amitabh Bachan
Yanıtlandı  Veteran Soldier

Sağolun 64.Bit kurdum (:

Ali
Ali

4gb ram amd radeon hd5450 ekran kartı intel pentium dual core 2 3.00 3.00 ghz ile video ceksem kasar mı ?

Amitabh Bachan
Amitabh Bachan

64.Bit az bir ram alıyordu bu şuan kullandığım lanet sistem 4GB’ın 1’ini yiyor ): banada kalıyor 3GB

yunus
yunus

intel core e4500 2.2ghz 2gb ram nvidia geforce 9500gt

Enes Çöpler
Enes Çöpler

slm benim bilgisayarım 2gb ram 1gb ekran kartı pixel shader 2.0 atı readon x300/x550/x1050 serisi intel pentuim 4 2.63 ghz kaldırırmı acaba modern warfare 1 rahat oynadım ?

Enes Çöpler
Enes Çöpler
Yanıtlandı  Veteran Soldier

ama shader kaç oldugunu bilmiyorum nereden ögrenebilirim ?