Oyun Demoları
Hoşgeldiniz...
Call of Duty 4 Demo
7

Hala Call of Duty 4 Modern Warfare oynamadıysanız tam sürüm yerine oyunun demosunu aşağıdaki Call of Duty 4 demo indir linkinden download edebilirsiniz. Böylece bilgisayarınızın Call of Duty 4 Modern Warfare sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını doğrudan test edebileceğiniz gibi aynı zamanda oyunun ön incelemesini de yapmış olacaksınız.

Call of Duty 4 Demo indirCall of Duty 4 demo indir linkinde bulunan CoD4 demosu yaklaşık olarak 1.4 Gb. boyutundadır ve sadece setup dosyası halindedir. Call of Duty 4 demosunu download ettikten sonra kurulum için setup dosyasına çift tıklamanız yeterlidir.

Kurulum tamamlandıktan sonra başka bir ayar yapmanıza gerek kalmadan CoD4 singleplayer oyununu oynayabilirsiniz. Call of Duty 4 Modern Warfare oyununa ait PC, PS3 ve Xbox kontrol tuş kombinasyonları için aşağıdaki görselden yararlanabilirsiniz.

Call of Duty 4 Modern Warfare Demo

Eğer oyunu multiplayer olarak tam sürüm oynamaya karar verirseniz; oyuna xfire üzerinden girmek, CoD4 patch’lerini kurmak, punkbuster güncellemelerini yapmak gibi konuların ele alındığı Call of Duty 4 Modern Warfare multiplayer rehberini inceleyiniz.

Call of Duty 4 Modern Warfare ve diğer Call of Duty oyunları hakkında çok daha detaylı bilgileri Call of Duty serileri kategorisinde bulabilirsiniz. Call of Duty 4 Modern Warfare demosuna ait oynanış videosunu izlemeniz oyundaki görevleri kolayca yerine getirmenizde fayda sağlayacaktır. CoD serinin diğer demolara sayfa bağlantılarını da aşağıda bulabilirsiniz.

Tüm CoD4 multiplayer oyun sunucularına girebilmek ve oyunu mümkün olduğunca hatasız çalıştırabilmek için fiyatların da oldukça gerilediğini düşünürsek lisanslı Call of Duty 4 Modern Warfare satın almanızı ve Steam inceleme yazımıza göz atmanızı öneririz.

Call of Duty 4 Demo indir

Call of Duty 4 Demo İndir (1.4 Gb.)

Call of Duty Demo Sayfası

Call of Duty 2 Demo Sayfası

Call of Duty 4 demo indir, Call of Duty demo download sayfamızda yararlı bilgilere ulaştığınızı düşünüyorsanız lütfen sayfaMIZI sosyal platformlarda paylaşınız. Sosyal paylaşım butonları ve rating sistemiyle beğeninizi ifade ediniz, video kanallarımıza abone olunuz, teşekkürler.

Yazar Hakkında
Avatar Veteran Soldier
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website editörü ve amatör Call of Duty oyuncusu...
Abonelik
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
çağlar bk
çağlar bk

aynen furkan bu demosu oyun kısıtlı yani 5 veya 4 gün sonra oyunun versiyonunun tamamını indirmen gerekiyo oyun demo olduğundan süreli bn versiyonunun tamamını indirdim böylesi daha iyi

FURKAN
FURKAN

zip damaged file hatası ALIYORUM DHA SETUBA GEÇMEDEN İLK O KISIMDA NE YAPMAM LAZIM

Muhammet Çakır
Muhammet Çakır

kayıtlı oyunu nerden açarım ? oyunu kapatıp açtığımda yeniden başlıor
????

furkan
furkan

ama bu demosu