Oyun Demoları
Hoşgeldiniz...
Call of Duty 2 Demo
4

Yıl 2013, çıkış tarihinin üzerinden neredeyse on yıl geçmiş. Call of Duty 2 demo indirip oynamak için gecikmiş sayılmazsınız. Çünkü Call of Duty 2, FPS aksiyon oyunların en sevilenlerinden biri hatta kralıdır. Hiç bir oyun Call of Duty 2 örneğinde olduğu gibi yapımı üzerinden 10 yıl geçmesine rağmen binlerce mutiplayer oyun sunucusuna ve onbinlerce oyuncuya sahip değildir. Bu rekoru bir kaç yıl önce çıkmasına rağmen diğer Call of Duty serisi oyunlar dahi yakalayamamıştır.

Call of Duty 2 demo indir

Activision tarafından 25 Ekim 2005 tarihinde yayımlanan Infinity Ward yapımı Call of Duty 2, FPS (First Person Shooter) birinci şahıs nişancı tarzı bir video oyunudur. PC, Xbox 360, Mac, Mobile phone ve Pocket PC platformlarında; singleplayer, multiplayer oynanabildiği gibi özel ağlar üzerinden de oynanabilir. Senaryosu 2. Dünya Savaşı cephelerinde geçen olayları anlatır. Gerek efektleri ve gerekse müzikleri çok iyidir ve günümüzde yani çıkmasının üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala multiplayer olarak oynanmaktadır.

Günümüzde hemen hemen tüm oyun platformları tarafından oynatılabilecek sistem gereksinimlerine sahip CoD2’yi oynayabilmek için aşağıdaki Call of Duty 2 demo indir bağlantısından CoD2 demosunu indirebilirsiniz. Dosya boyutu yaklaşık 655 Mb.’tır. Call of Duty 2 demosunu kurmak için indirdiğiniz setup dosyasına çift tıklamanız yeterlidir.

Call of Duty 2 demo, oyunun tam sürümünde bulunan görevlerden sadece Mısır ayağında geçen bölümler yer alıyor. Şehir içindeki çatışmalardan ve MG3 hatlarını yardıktan sonra deniz kıyısında bulunan ve müttefik donanmasını topçu ateşi altında tutan Alman topçu bataryasını imha etmek ana görevimiz.

Defalarca sıkılmadan oynayabileceğiniz  Call of Duty 2 single player demosunu yaklaşık olarak 20-25 dakika içerisinde oynayıp bitirebilirsiniz. Call of Duty 2 oyununda kullanılan fare ve klavye tuşlarına ait görevleri aşağıdaki resimden inceleyebilirsiniz.

Call of Duty 2 oyunu hakkında önemli bilgileri de bulabileceğiniz Call of Duty 2 sistem gereksinimleri ve Call of Duty 2 Wallpaper sayfalarımızı ziyaret etmeyi ihmal etmeyiniz. Call of Duty ve Call of Duty 2 demo sayfalarına ait bağlantıları da aşağıda bulabilirsiniz.

Call of Duty 2 Demo indir

Call of Duty 2 Demo İndir (655 Mb.)

Call of Duty Demo Sayfası

Call of Duty 4 Demo Sayfası

Call of Duty 2 demo indir

Call of Duty 2 demo indir sayfamızda yararlı bilgilere ulaştığınızı düşünüyorsanız lütfen bu sayfa linkini sosyal platformlarınızda paylaşınız ve beğen butonları ve rating sistemiyle beğeninizi ifade ediniz, teşekkürler.

Yazar Hakkında
Avatar Veteran Soldier
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website editörü ve amatör Call of Duty oyuncusu...
Abonelik
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
TC Lokman Tuğrul Emek
TC Lokman Tuğrul Emek

sistem gereksinimleri verin

çağlar bk
çağlar bk

demo demeyin indirinde görün demoya hiç benzemiyo