Oyun Demoları
Hoşgeldiniz...
Call of Duty Demo
1

Call of Duty demo indir sayfamızda CoDSerisinin ilk oyununun singleplayer demo bağlantılarını, Call of Duty demo hakkında kısa bilgileri ve oyuna ait oynanış ekran görüntülerini bulabilirsiniz. Activision tarafından yayınlanmadan önce dünya genelindeki oyuncuların test etmeleri amacıyla demosu yayınlanan Call of Duty oyununun iki adet demosu bulunmaktadır.

Bunlardan birincisi Call of Duty Singleplayer Burnville Demo, diğeri ve aynı zamanda birinci demonun devamı olan Call of Duty Singleplayer Dawnville Demo’dur. Call of Duty demo uygulaması maalesef Call of Duty 4’e kadar devam etmiş ve sona ermiştir.

Ardından Call of Duty 5 World at War’da demo yerine beta key dağıtılmak suretiyle multiplayer beta uygulaması yapılmış ve daha sonraki serilerde umuma açık olarak Call of Duty demo ya da Call of Duty beta uygulaması yapılmamıştır.

Call of Duty Demo indir

Oynanış:

Call of Duty singleplayer Burnville demosunda öncelikle Alman makinalı tüfek yuvalarını imha edip tren hattını ele geçiriyor.

Ardından muhafızları alt edip uçaksavar bataryalarını sırasıyla imha ediyoruz. Daha sonra aniden ortaya çıkan tankı ve ardından makinalı tüfek hattını imha ederek demonun gece senaryolu bölümünü tamamlıyoruz.

Call of Duty Demo indir

Görevler:

Call of Duty singleplayer Dawnville demosunda ise gece yaşanan çatışmaların ardından bölgeye sevk edilen Alman piyade ve tank birliklerinin ani saldırısına uğruyoruz.

Piyadeleri ve aralarındaki keskin nişancıları ortadan kaldırdıktan sonra başımıza musallat olan tankı, makinalı tüfek yuvasının olduğu evin girişinden aldığımız roket ile vuruyoruz.

Ardından gelen ikinci tank müfrezesini de imha ettikten sonra yeni görev alanımıza yöneliyoruz. Burada sniper kullanarak makinalı yuvaları ile keskin nişancıları hedef alıyoruz.

Ve son olarak binanın arkasındaki havan topu mangasını da imha ettikten sonra görevimiz tamamlanıyor, ardından bizi bekleyen araca biniyoruz ve demo burada sona eriyor.

Call of Duty Demo indirip oynarken ihtiyaç duyabileceğiniz klavye tuş ve görevlerini sayfanın altındaki görselden inceleyebilirsiniz.

Call of Duty Demo indir

Call of Duty Singleplayer Demo Burnville (180 Mb.)

Call of Duty Singleplayer Demo Dawnville (165 Mb.)

Call of Duty demo indirdikten sonra kurulum sırasında veya oyun görevlerini yaparken yaşadığınız sorunları yorum sisteminden bildirdiğinizde kısa sürede yanıt vermeye çalışacağız.

Call of Duty singleplayer demo ile ilgili detayları Call of Duty Demo Readme ve Call of Duty Demo Minimum Sistem Gereksinimleri (pdf) dosyalarından inceleyebilirsiniz.

Call of Duty demo indir sayfamızda yararlı bilgilere ulaştıysanız lütfen sosyal medya kanalıyla beğeni ve paylaşımlarınızı yapmanızdan ve sosyal medya platformlarında bizi takip etmenizden memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Call of Duty demo indir bağlantısının yanısıra Call of Duty United Offensive demo, Call of Duty 2 ve Call of Duty 4 Modern Warfare singleplayer demo sayfalarına aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz, iyi oyunlar.

Call of Duty 2 Demo Sayfası

Call of Duty 4 Demo Sayfası

Call of Duty Demo indir

Yazar Hakkında
Avatar Veteran Soldier
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website editörü ve amatör Call of Duty oyuncusu...
Abonelik
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments