Oyun Haberleri
Hoşgeldiniz...
Call of Duty Advanced Warfare Yeni Bir Ses Yeni Bir Nefes
1

Call of Duty Advanced Warfare Yeni Bir Ses Yeni Bir Nefes

Call of Duty Advanced Warfare İncelemeGeçtiğimiz hafta çıkış tarihi duyurulan Call of Duty Advanced Warfare oyun karakterlerini hangi sanatçıların seslendireceği de kısa bir süre önce belli oldu. CoDAW’ın ana karakteri Oscar ödüllü aktör Kevin Spacey, oyundaki Jonathon Irons’ı canlandırdığı gibi aynı zamanda seslendirmesini de yapacak. J.Irons’un oğlu rolündeki Will Irons karakterini Paul Telfer, oyunun ana karakterlerinden Mitchell’i Troy Baker, yardımcı karakter Gideon’ı Gideon Emery, Knox’ı Khary Payton seslendiriyor.

Diğer oyun karakterleri ile seslendirme yapan ses sanatçıları ise şunlar; Kingpin > Matt Riedy, Ajan M’Cormack > Adetokumboh M’Cormack, Ilana > Angela Gotss, Joker > Jeremy Kent Jackson, Cormack > Russell Richardson, Hades > Shareef Ibrahim, The Vet > CoDTurkiye.

Call of Duty Advanced Warfare müziklerini ise Metal Gear Solid 2 Sons of Liberty, Metal Gear Solid 3 Snake Eater ve Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots oyun müziklerinden de hatırladığımız ve aynı zamanda piyano ve perküsyon ustası Harry Gregson Williams yapıyor.

Call of Duty Advanced Warfare

Call of Duty Advanced Warfare’ın yapım çalışmalarına devam etmekte olan Sledgehammer Games’in kurucularından Michael Condrey ve Glen Schofield ile geçtiğimiz günlerde yapılan röportaj sonucunda CoDAW ile detaylar da yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor gibi.

Yapılan röportajda CoDAW Gelişim Direktörü Aaron Halon ve ekibinin oyun esnasında rahatlıkla 60 FPS (Frame Per Second=saniyede elde edilen görüntü/kare sayısı) elde edilebilmesi ve ayrıca bu oyun ile CoD serisine yeni bir nefes getirmek için gayret ettikleri belirtildi.

Call of Duty Advanced Warfare oyun karakterlerinin giydiği görünmezlik, metrelerce zıplayabilme ve benzeri insanüstü güçlere imkan tanıyan Exo Suit teçhizatının, single player oynarken elde edilen tecrübe puanları sayesinde upgrade edilebilerek kabiliyetleri artırılabilecek.

Kendilerinin de birer CoDFan olduğunu belirten Glen Schofield, oyun motorunda ve multiplayer modunda yaptıkları değişikliklerle önemli geliştirmeler yaptıklarını, Sledgehammer yapım ekibi olarak yapımda büyük gayret sarfettiklerini bildirdi.

Call of Duty Advanced Warfare sistem gereksinimleri ve diğer oyunlardan haberdar olmak için sayfanın altında bulunan Disqus Abone Ol kısmınından e-posta adresinizi eklemenizi, video kanallarımıza abone olmanızı rica ederiz, teşekkürler.

Call of Duty Advanced Warfare İnceleme

Yazar Hakkında
Avatar Veteran Soldier
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website editörü ve amatör Call of Duty oyuncusu...
Abonelik
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments