Bildirimler
Tümünü temizle

Call of Duty Advanced Warfare ile İlgili Haberler, Çıkış Tarihi ve Oyunla İlgili Detaylar

7 Gönderi
1 Üye
0 Beğeni
6,160 Ziyaret
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty Advanced Warfare çıkış tarihi duyuruldu. Activision firması tarafından dağıtımı yapılacak olan ve yapımı Sledgehammer Games ekibi ile sürdürülen Call of Duty Advanced Warfare oyununun çıkış tarihi 04 Kasım 2014 olarak duyuruldu.

Yapılan duyuruda CoD serisinin bu son oyununda çok büyük değişikliklerin olacağı ve oyunda co-op modunun da bulunacağı belirtildi, fakat oyunda Türkçe dil desteğinin olup olmayacağı ise hala belli değil.

Xbox One, PS4, Xbox 360, PS3 ve PC platformaları için çıkacak oyun şimdiden ön siparişlere açıldı, fiyatı ise tüm oyun platformları için 59.99 USD.

Call of Duty Advanced Warfare'ı ön siparişle almanız halinde Call of Duty Ghosts ve Black Ops 2'de de kullanabileceğiniz kişiselleştirme paketine de sahip olabileceksiniz.

Oyununun Xbox 360 veya Xbox One verisyonunu alacaklar ise Call of Duty Advanced Warfare ek paketlerine diğer platformlara nazaran bir ay kadar önce sahip olabilecekler.

Call of Duty Advanced Warfare Geleceğe Bugünden Bakın, Call of Duty Advanced Warfare Yıl 2054 ve Call of Duty Advanced Warfare Yeni Bir Ses Yeni Bir Nefes başlıklı yazılarımızı bağlantılarda bulabilirsiniz.

Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri yazımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Call Of Duty Advanced Warfare Cikis Tarihi

Call Of Duty Advanced Warfare Cikis Tarihi Ne Zaman

 
Gönderildi : 7 Mayıs 2014 07:02
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty Advanced Warfare yapımcısı Sledgehammer Games Modern Warfare senaryosunu bir yandan 2054'e taşırken diğer yandan Call of Duty 4 Modern Warfare multiplayer haritalarından Pipeline'ı makyajlayarak Atlas Gorge haritası adıyla CoDAW'a ithal etti.

Çıkış tarihi gitgide yaklaşmakta olan Call of Duty Advanced Warfare için ön siparişte bulunanlar Atlas Gorge multiplayer haritasının yanı sıra BAL-27 Assault Rifle AE 6 ve ATLAS 45 Cal. Pistol AE silahlarını da bonus olarak alabilecekler.

Cod4 Map Pipeline To Codaw

Cod Advanced Warfare Map Atlas Gorge

 
Gönderildi : 31 Temmuz 2014 15:57
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
Konu Sahibi
 

Çıkış tarihine günler kalan Call of Duty Advanced Warfare'a ait Gameplay Launch Trailer yayınlandı. Küresel bir saldırı sonucu harabeye dönen dünyada yaşanan kaosu fırsata dönüştürmeyi bilen Jonathan Irons, sahibi olduğu dünyanın süper askeri gücü Atlas Özel Kuvvetler Kiralama Şirketi ile iş başında.

Oyuna getirilen exoskeleton özelliğinin oyuna kattığı yeni hareket sistemi ile yatayda ve dikeyde her yöne hoplayın, zıplayın, sıçrayın, adeta uçuşa geçin.

Yenilenen Create a Class özelliği ile en iyi kullandığınız silah ve teçhizatlarınızı yapılandırın ve multiplayer oyuncuların arasına dalın. Hazır mısınız? Hurraaaaaa.

Codaw Hurray

A new vision for the blockbuster franchise, Call of Duty®: Advanced Warfare takes players to a future devastated by a global attack. Rising from the chaos is Atlas, a Private Military Corporation led by the cunning Jonathan Irons. With the most powerful military force in the world, Atlas has effectively become a superpower for hire. Playing as Jack Mitchell, suit up in an advanced exoskeleton and join a highly-trained unit committed to restoring order.

The exoskeleton carries over into Multiplayer, where an all-new movement system changes the way players traverse the terrain. Chain together boost actions like jump, dodge, and dash in a fast and fluid style of play. Equip all new abilties and armaments in the revamped Create-a-Class. Earn additional weapons and gear through in-game Supply Drops, outfitting your operator in the deepest customization experience in franchise history.

 
Gönderildi : 20 Ekim 2014 20:54
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty Advanced Warfare live action trailer yayınlandı. Yönetmen Peter Berg tarafından çekilen sinematik videoda ünlü oyuncu Taylor Kitsch ile seksi yıldız Emily Ratajkowski aldıkları rollerin hakkını vermişler gerçekten.

Usta Asker'imizin çatışma sırasında geçirdiği baygınlık sırasında pazar yerinde gördüğü yalanan keçiyi Emily Ratajkowski olarak hayal etmesi de bir hayli komik 🙂

Kahramanımızın 2059 yılında Lagos'ta gerçekleşen düşman kuvvetleri ile olan mücadelesinde; Call of Duty Advanced Warfare ile Call of Duty Serileri'ne kazandırılan yeni hareketleri, yetenek ve silahları keşfetmeye çalışıyor.

Codaw Emily Ratajkowski

Codaw Keci

 
Gönderildi : 31 Ekim 2014 17:47
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty serisinin en son oyunu Call of Duty Advanced Warfare, uzunca bir bekleyişin ardından saatler 04.11.2014 tarihinin ilk saniyelerini gösterirken oyuncuların beğenisine sunuldu. CoDFan'ların da meraklı bekleyişleri sona erdi nihayet. Bakalım beklediğimize değmiş mi?

Call of Duty Advanced Warfare'ı ön sipariş vererek CoDAW sürümünü alanlar ise 24 saat öncesinden oynamaya başlamışlardı bile.

Call of Duty Advanced Warfare hakkında daha detaylı bilgileri ve çeşitli sorunların giderilmesinde dair konu başlıklarını bağlantıdaki kategoride bulabilirsiniz.

Codaw Cikti

 
Gönderildi : 4 Kasım 2014 03:10
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty Advanced Warfare campaign yani eski adıyla singleplayer giriş bölümü videosu ile Induction ve Atlas bölümlerine ait gameplay videoları çekip yayınladım arkadaşlar. İlk izlenimlerime göre oldukça güzel bir oyun olmuş.

Oyunun Induction adlı ilk bölümünde düşman hava aracını imha amacıyla patlayıcı yerleştirirken Will Irons'ın kolu sıkışıyor ve hayatını kaybediyor.

Mitchell'ın, Will Irons'ı kurtarmak için sarfettiği çaba yetersiz kalıyor ve videoda da izleyebileceğiniz gibi patlama sırasında o da kolunu kaybediyor. Ve Call of Duty Advanced Warfare senaryosu ana karakterimiz Mitchell'ın bu hissiyatla Atlas Corporation'a davet edilmesi ve katılması ile şekilleniyor.

Bilmem yanlış mı anladım ve kurguladım yoksa? Tüm site ziyaretçilerimiz ile klan arkadaşlarımızı bu konu başlığına fikirlerini, CoDAW senaryosu hakkında edindikleri izlenimlerini yazarak katkılarını bekliyoruz, ben senaryoda kayda değer noktalar oldukça buradan yazmaya devam edeceğim, sizleri de bekliyorum.

Ayrıca Youtube, Dailymotion, Twitch ve Vimeo kanallarımızı takip etmenizi ve abone olmanızdan memnuniyet duyacağımı belirtmek isterim, teşekkürler.

CoDAW oyunu hakkında detaylı bilgiler ile çeşitli hataların çözümü ile ilgili konuları Call of Duty Advanced Warfare kategorisinde bulabilirsiniz.

Call Of Duty Advanced Warfare Senaryo

 
Gönderildi : 18 Kasım 2014 20:11
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty Advanced Warfare yapımcısı SledgeHammer Games geçtiğimiz saatlerde attığı tweetle CoDAW'a ait muhteşem!!! istatistiki bilgileri duyurdu.

Duyurudaki görseli incelediğimizde 2010'dan bu yana çıkan Call of Duty Serileri'ndeki toplam oyuncu/oyun sahibi sayısının sadece New York'ta 8.405.837 ve Los Angeles'ta 3.884.307'yi bulduğundan, toplamda ise 125 milyondan fazla olduğundan ve Twitch istatistiklerine göre Call of Duty Advanced Warfare'ın çıkışının ilk haftasında saatlik ortalama 5.000.000 kişinin oyun oynayanları izlediği ve toplam izlenme saatinin 623 yılı bulduğundan bahsediliyor.

Call of Duty Advanced Warfare Rekora Doymuyor (mu?). Mu? diyoruz, çünkü endişelerimiz var. Tam da resmi Call of Duty ve Steam forumlarında da anlık 3000-4000 oyuncunun bile zor bulunduğundan, hatta multiplayer oynamak için oyuna girdiğinde 1-2 oyuncuyu bulmanın mümkün olmadığından yakınan sayısız oyuncu şikayetlerinin ayyuka çıktığı bir anda bu duyurunun yapılması bize pek manidar geldi.

SledgeHammer Games eğer bir şey kanıtlamak istiyorsa öncelikle Call of Duty Advanced Warfare sunucu bağlantı sorunlarını bir an önce giderip oyunu optimize etmeli ve sık sık güncelleme yayınlamalı, gerekirse bu işi gece gündüz durmadan çalışarak yapmalı, sadece Activision Support sayfalarından ya da SledgeHammer sosyal medya hesaplarından değil, yukarıda bahsettiğimiz forumlar üzerinden de oyuncuların yakınmalarına moderatörler görevlendirerek gerekirse birebir cevap verilmeli ve oyuncu ''KİTLESİ'' elde tutulmalı yani kaçırılmamalı.

Neden mi? Çünkü gidiş iyi gidiş değil; herkes, herkes derken sadece Call of Duty'cilerden bahsediyorum, bu durumdan şikayetçi. Singleplayer oynanışı ne kadar iyi olursa olsun bir oyunu multiplayer oynanış ayakta tutar. Ayakta kalan oyun ise on yıllarca satış yapar nokta

Codaw Stats

 
Gönderildi : 25 Kasım 2014 03:24
Oyun.News
Logo