Bildirimler
Tümünü temizle

Call of Duty Advanced Warfare Geleceğe Bugünden Bakın

1 Gönderi
1 Üye
0 Beğeni
5,220 Ziyaret
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty Advanced Warfare, 2054 bakış açısıyla gelecek teknolojisinin sınırsız bir şekilde askeri araç ve silah sistemlerine entegre edildiği bir oyun olma yolunda. Oyunun ana teması ise Exo Suit. Oyuncular, Exo Suit ile çok ağır şeyleri kaldırmak, yüksekten atlamak, hızlı koşmak gibi insanüstü yeteneklere sahip oluyorlar.

Call of Duty Advanced Warfare oyununda hava unsuru olarak kullanılabilen iki araç öne çıkıyor. Biri daha gelişmiş sistemlere sahip olan ve personel transferlerinde de kullanılabilen Aircraft. Diğeri ise Detroit'in sular altında kalmış sokaklarında adeta sörf yapıyormuşcasına sürüş kabiliyetine sahip Hoverbike. Hoverbike kullanım bakımından motosikleti andıran, düşman ateşini sektirmek için eğimli bir zırha sahip ve üzerinde rakiplerimizi imha etmemiz için makinalı silah sistemi bulunan bir araç.

CoDAW'da kara aracı olarak mayın tesirlerini azaltmak için geliştirilmiş zırha sahip tank, 3D yazıcı teknolojisi ile yapılabilen 3D Printer Rifle ve senaryodaki D.A.R.P.A. (Savunma Bakanlığı İleri Araştırma Projeleri Ajansı) tarafından özellikle piyadeler için geliştirtirilmiş Plasma Gun silahları ve kimyasal silahlara karşı geliştirilmiş kıyafetler ile gaz maskeleri de bulunuyor.

İlginizi çekebileceğinizi düşündüğümüz Call of Duty Advanced Warfare Yıl 2054, Call of Duty Advanced Warfare Yeni Bir Ses Yeni Bir Nefes ve Call of Duty Advanced Warfare Çıkış Tarihi başlıklı yazılarımızı bağlantılarda bulabilirsiniz. Call of Duty ile ilgili en güncel haberleri almak için e-GameBülten'e abone olunuz, teşekkürler.

Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri yazımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Call Of Duty Advanced Warfare Exosuit Large

Call Of Duty Advanced Warfare Exosuit

Call Of Duty Advanced Warfare Hoverbike

Call Of Duty Advanced Warfare Exosuit Summer

Call Of Duty Advanced Warfare Tank

Call Of Duty Advanced Warfare Aircraft

Call Of Duty Advanced Warfare Soldiers

Call Of Duty Advanced Warfare Soldier

Call Of Duty Advanced Warfare Plasmagun

Call Of Duty Advanced Warfare Gasmasks

Official Call of Duty®: Advanced Warfare Reveal Trailer

 
Gönderildi : 29 Mayıs 2014 00:10
Oyun.News
Logo