Bildirimler
Tümünü temizle

Call of Duty Advanced Warfare Yıl 2054

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
4,993 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty Advanced Warfare; yaşanan büyük bir felaketin ardından 2054 yılında cereyan eden senaryosu, gelişmiş silah sistemleri, pitbull, hoverbike, uzaktan kumandalı quadrotor benzeri hava araçları ve en önemlisi oyunculara insanüstü güçler kazandıran yeni teknolojik iskelet sistemi ile 2014 yılında oyun dünyasına damgasını vuracağa benziyor. Gönlümüz hala WWII senaryolu yeni bir Kalof Tati yapılmasını istese de CoDAW'ın da sağlam bir oyun olacağını düşünüyoruz.

Oyunun önemli yeniliklerinden Crysis özelliklerini de andıran teknolojik iskelet sistemi ile normal insanların yapamayacağı görünmez olmak, gelen mermileri kaçarak savuşturmak, uçuş yeteneğine sahip olmak ve yerçekimini yok sayacak derecede zıplayabilmek gibi insanüstü yeteneklere kavuşacağız.

Troy Baker tarafından seslendirilen karakterimizin adı Er Mitchel ve o zamanın ülkelerinin asker tedarikini karşıladığı Atlas şirketinin usta erlerinden biri. Atlas Corporation'ı ise ünlü aktör Kevin Spacey'in canlandırdığı Jonathan Irons yönetiyor.

CoD serisinin ilk oyunlarının yapımını gerçekleştiren ve daha sonraki serilerde Infinity Ward ve Treyarch'ın gölgesinde kalan Sledgehammer Games tarafından yeni oyun motoru kullanılarak yapılan Call of Duty Advanced Warfare ile oynanış mekaniklerinde çığır açılacağı iddia ediliyor.

Merak ettiğiniz detaylar için Call of Duty Advanced Warfare Geleceğe Bugünden Bakın, Call of Duty Advanced Warfare Yeni Bir Ses Yeni Bir Nefes ve Call of Duty Advanced Warfare Çıkış Tarihi bağlantılarını ziyaret ediniz.

Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri yazımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Call Of Duty Advanced Warfare Kevin Spacey

Call Of Duty Advanced Warfare Er Mitchel

 
Gönderildi : 9 Mayıs 2014 01:51