No70: Eye of Basir Sistem Gereksinimleri

Beğen+1

Bir Türk yapımı olan ve 2017 yılı ortalarında çıkış yapan No70: Eye of Basir oyununa ait minimum sistem gereksinimleri ile oyun hakkındaki kısa bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. Sanal gerçeklik teknolojisine de sahip olan gerilim ve korku temalı No70: Eye of Basir’in hikayesi babaanneleriyle birlikte yaşadıkları 10 yıl boyunca paranormal olaylara maruz kalan iki kardeşin başından geçenleri konu edinmekte.

Babannelerinin ölümünden sonra evden ayrılan ve farklı hayatlar yaşamaya başlayan kardeşlerden Erhan başarılı bir arkeolog, Aras ise iyi bir kreatif direktör olmuştur. No70: Eye of Basir oyun karakterlerinden Erhan bir sabah uyandığında evinde bir şeylerin değiştiğini fark eder ve neler olduğunu anlamaya çalışır. Fakat aniden ortadan kaybolur ve kendisinden bir daha haber alınamaz. Aras ise kardeşini bulmak için onun izinden gitmeye karar verir, fakat neler yaşayacağı hakkında hiç bir fikri yoktur.

No70: Eye of Basir Minimum Sistem Gereksinimleri

No70: Eye of Basir Sistem Gereksinimleri
Minimum

İşletim Sistemi Windows 7, Win 8, Win 10 veya üzeri işletim sistemi.
İşlemci Intel Core i3-4160 3.60 GHz. ya da AMD FX-6300 Six-Core 3.5 GHz. veya üzeri işlemci.
Ram 4 Gb. veya üzeri ram miktarı.
Ekran Kartı AMD Radeon HD 7990 ya da NVidia GeForce GTX 690 veya üzeri ekran kartı.
Harddisk 15 Gb. boş alan.
DirectX DX 11

No70: Eye of Basir’i normal grafik ayarlarında oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerine göre en az i3-4160 teknik özelliklerine sahip bir işlemci, 4 Gb. veya üzeri ram miktarı ve kurulum için gerekli olan 15 Gb. boş alana ihtiyacınız bulunmakta.

Ekran kartı olarak ise 6 Gb. 768-Bit memory bandwidth 576 GB/sec vb. oldukça yüksek teknik özelliklere sahip AMD Radeon HD 7990 ekran kartı önerilmiş. Bir oyun için minimum olarak istenen yüksek teknik özelliklere sahip böyle bir ekran kartı gereksinimi ile bugüne kadar karşılaşmadığımı açıkça söyleyebilirim.

No70: Eye of Basir Karakteri Erhan

No70: Eye of Basir Karakteri İbrahim

Veteran Soldier
Veteran Soldier

Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website editörü ve amatör Call of Duty oyuncusu...

5 Yorum
Tümü Faydalı Bulunanlar Yüksek Puanlılar Düşük Puanlılar İnceleme Yap
 1. Türk yapımı oyunlardan No70: Eye of Basir minimum sistem gereksinimleri ile oyun hakkında bilgileri sizler için derledik, yorumlarınızı bekleriz.

 2. Sorun şu ki OYUN BERBAT!. Şimdi hatalarını söylemeye başlasam bitiremem. Tek iyi yanı hikayesi gerisi iyi değil.

  • No70: Eye of Basir minimum sistem gereksinimi olarak AMD Radeon HD 7990 ekran kartı belirtmişler, bana çok yüksek geldi. Oynama imkanınız olduysa sistem/ekran kartı bilginizi ve aldığınız performans sonucunu bildirebilir misiniz?

   • Intel Core i5-4590 3.30 GHz
    4.00 GB Ram
    Amd Radeon R 5 220 1GB

    Aldığım performans kötüydü ekran kartı sayesinde. Gene de oynayabildim ve gerçekten oyun kötüydü. Yani Conarium adlı oyun bile daha güzeldi ki duyduğuma göre o da Türk yapımıydı. Hani onu geçtim insan bi ayarlar’ı yapmaya da mı üşenir yahu? Oyundan sıkıldığım için videolarını seyrettim. Dediğim gibi aldığım performans kötüydü ama gene de oynayabiliyordum.

Yorum Yap, İnceleme Yaz

Oyun.News
Logo