Oyun Rehberleri
Hoşgeldiniz...
Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland Rehberi
0

Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland oyun rehberi yazımızda; Dischord silahı nasıl yapılır, Magic Wheel nerede bulunur, perkler nereden alınır, Elemental Effect yükseltmelerini nasıl açılır, Lost and Found bölgesi nasıl kullanılır, enerji nasıl açılır, Face Melter silahı nasıl alınır sorularının yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Dischord Silahı Nasıl Yapılır?

Call of Duty: Infinite Warfare’in Zombies in Spaceland zombi oyun modunda Dischord silahını nasıl yapacağınızı anlatıyoruz. Zombies in Spaceland’da Dischord adı verilen silahı yapabilmeniz için üç farklı parçaya ihtiyacınız var;

 • Disco Ball,
 • Ruby,
 • Battery.

Bunları topladıktan sonra Dischord silahını yapacağız. Şimdi hangi parçaları, nereden bulacağınıza bir göz atalım.

Disco Ball Parçası Nasıl Alınır?

Muhtemelen üç parça içinde elde etmesi en kolay parça olmasına rağmen, fazlasıyla zaman yiyor. Öncelikle arcade kısmının dışındaki hediye makinesini bulun.

Makineden Disco Ball ödülünü kazanmanız için, her madeni paradan bir renk koymanız gerekiyor. Madeni paralar kırmızı, yeşil veya mavi olabiliyor ve hepsi zombilerden düşüyor.

Bu kısmı yaparken enerjiyi açmayı unutmayın. Çünkü bir sonraki adımda, Pack-a-Punch makinesinin olduğu yeri açmamız gerekecek.

Battery Parçası Nasıl Alınır?

Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland’de Battery parçasını bulabilmek için, ilk yapmanız gereken şey zombilerden bir güneş gözlüğü düşürmek. Bu eşya tamamen rastgele olarak düşüyor ve yanına gidip almanız gerekiyor. Bu eşya kullanışsız gibi gözükse de, haritadaki bazı gizli nesneleri açığa çıkartıyor.

Battery parçasını bulmak için güneş gözlüğünü takın ve haritanın etrafına dağılmış beş farklı hedefi bulun. Kırmızı ve beyaz olarak göreceğiniz bu hedeflerden beş tanesini vurduğunuzda, Battery parçası arcade kısmında yer alan dans pistinde ortaya çıkacak.

Bu hedefleri bulabileceğiniz şu ana kadar listelenmiş 13 farklı nokta var. Bunları da sizler için listeleyelim.

 • Arcade kısmındaki ödül sayacının arkası
 • Arcade kısmının arkasında yer alan, sağ üstteki dükkanın penceresi
 • Arcade kısmındaki jeneratör kutusunun üstü
 • ATM’nin üstü
 • Hız treninden, bakım odasına giden yol
 • Arcade kısmında, Demon Attack’ın yanında yer alan çöp kutusu
 • Spaceland kemerinin altında yer alan çalı
 • Arcade kısmındaki Super Mega Claw makinesinin içi
 • Crater Cakes yakınındaki köprünün altı
 • Arcade kısmının üst kattaki penceresi
 • Büyük Triton işaretinin solu
 • Çarpışan arabaların oradaki ay duvarı. Amerikan bayrağı taşıyan astronotun sol tarafında kalıyor
 • Dischord yaratığının arkası

Battery parçasını aldıktan sonra, son parça olan Ruby için hazırsınız.

Ruby Parçası Nasıl Alınır?

Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland’de Ruby parçası için belli bir miktar bilete ve Pack-a-Punch odasının açılmış olmasına ihtiyacınız var. İlk olarak 300 bilet karşılığında bir Arcane Core satın alın.

Daha sonra Pack-a-Punch odasına gidin ve soldaki masadan UFO’ları serbest bırakın. Bir UFO, arcade kısmındaki dans pistine doğru gidecek. Dans pistindeki tuzağı aktifleştirerek, zombileri öldürün. Eğer yeterli zombi öldürürseniz, UFO başka bir yere doğru gitmeye başlayacak.

Şimdi UFO’yu takip etmeli ve Arcane Core’u yerleştirdiğiniz silahınız ile zombi öldürmelisiniz. 25 zombi öldürdüğünüzde, UFO’nun altından zehir etkisi veren yeşil bir küre düşecek. Bunu alın ve silahınıza yerleştirin.

Bu yükseltmeyi yapmamızın amacı, Space Croc’un ağzında yer alan gizli bir makineyi vurabilmek. Bu makineyi bulabilmeniz için, öncelikle 300 bilet karşılığında arcade kısmından altın diş (golden teeth) satın almalısınız.

Daha sonra Brute’un çıktığı noktaya gidin ve Brute’u timsah tuzağına çekin. Tuzak, Brute’un üzerine kapandığında bazı dişler kırılacak. Altın dişleri buraya yerleştirin. Tuzağın arka kısmında bir kapı açılacak.

Kapıdan geçtiğinizde makineyi göreceksiniz. 4 tane farklı yuva bulunduran makinenin, soldan üçüncüsünün içinde Ruby parçası yer alıyor. Buradayken dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi tuzağın üstünüze kapanmaması.

Bunun için üçüncü yuvayı vurun, dile zıplayın ve kaçın. Tuzak kapanacak. Tekrar açıldıktan sonra, koşarak gidin ve parçayı alın.

Dischord Nasıl Birleştirilir?

Üç parçayı da topladıktan sonra, Dischord yaratığının oraya gidin. Kendisi arcade kısmındaki ödül sayacının orada yer alıyor. Parçaları buraya yerleştirin ve Dischord silahınızı alın.

Call of Duty: Infinite Warfare’in Zombies in Spaceland modunda Dischord silahını yapmanız için gereken şeyler bunlar.

Magic Wheel Nerede Bulunur?

Rehberimizin bu bölümünde Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland modunda, Magic Wheel’i nerede bulacağınızı anlatıyoruz.

Call of Duty: Black Ops serilerindeki zombi modlarını oynayanların hatırlayacağı The Mystery Box eşyası, Zombies in Spaceland’da Magic Wheel adını almış. 950 puan karşılığında rastgele bir silah aldığınız bu eşya, genelde çok güçlü silahları ucuz bir fiyata edinmenize yarıyor.

Peki Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland’de Magic Wheel’i nerede bulacaksınız? Şimdi sizlere haritada bulunduğu noktalarda ışıktan mavi bir sütun bulunduran Magic Wheel’in ortaya çıktığı noktaları açıklayacağız.

Journey Into Space’de Magic Wheel Konumu:

Peki Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland’de Magic Wheel’in ortaya çıktığı en kolay yer burası. Aramaya ilk olarak buradan başlamanız sizin için oldukça yararlı olacaktır. Journey Into Space bölgesine gidin.

Sola dönün ve Galaxy Journey binasını sağınızda tutun. Aynı enerjiyi açmaya gittiğiniz gibi devam edin. Yolu takip edin ve roket gemisine ulaşın. Fırlatma rampasının orada Magic Wheel’i göreceksiniz.

Journey Into Space’de ikinci bir Magic Wheel noktası daha bulunuyor. Fırlatma rampası üzerinden devam ettiğinizde, çarpışan arabalara geleceksiniz. Burada sağdan devam edin ve tepeden aşağıya doğru inin. Sol tarafınızda ikinci Magic Wheel’in çıkış noktasını göreceksiniz.

Polar Peak’de Magic Wheel Konumu:

Polar Peak’e giden kapıyı açın ve koridoru takip edin. Buradan isterseniz sağ taraftaki hediyelik eşya dükkanı üstünden, isterseniz de soldaki koridor üzerinden Polar Peak’in tepesine çıkın ve hız treninin girişine gelin. Girişin yanındaki odada Magic Wheel’i bulacaksınız. Aynı odada enerji kutusu ve Quickies perkini alabileceğiniz makine de yer alıyor.

Magic Wheel bahsettiğimiz noktada değilse, buradan bakım odasına doğru gidin. Burası hız treninin gittiği tarafta kalıyor. Odada Polar Peak içindeki ikinci Magic Wheel noktasını bulabilirsiniz.

Peki Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland’deki Polar Peak bölgesinde Magic Wheel’in çıktığı üçüncü bir yer daha bulunuyor. Hediyelik eşya dükkanına gidin ve rengarenk çeşmelerin bulunduğu bölgeye giden kapıyı açın. Magic Wheel köprünün sağ tarafında, üst kısımda yer alıyor.

Arcade kısmında Magic Wheel Konumu:

Parkın Arcade kısmının ikinci katında bir Magic Wheel çıkma noktası yer alıyor. Buraya ulaşmak için Journey Into Space’e gidin ve girer girmez sağdan devam edin. Arcade kısmına ulaşana kadar yolu takip edin. İkinci kata çıktığınızda, Magic Wheel odanın köşesinde kalacak.

Kepler System’de Magic Wheel Konumu:

Kepler System içerisinde iki farklı Magic Wheel noktası bulunuyor. İlkine ulaşmak için, tepeye doğru çıkın ve timsah tuzağının olduğu sağ tarafa doğru ilerleyin. Tuzağın içinden geçtiğinizde, ilk Magic Wheel noktası tam karşınızda kalacak.

İkinci Magic Wheel noktasına gitmek için, ilk noktadan enerji kutusunun olduğu yere doğru devam edin. Bu bölgeye tuvaletler kısmında geçerek de ulaşabilirsiniz.

Call of Duty: Infinite Warfare’in Zombies in Spaceland modunda bulabileceğiniz Magic Wheel noktaları bunlardan ibaret.

Perkler Nereden Alınır?

Call of Duty: Infinite Warfare’in Zombies in Spaceland modunda, Perk denen yetenekleri nereden alacağınızı bilmiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Call of Duty: Infinite Warfare’in Zombies in Spaceland modunda da daha önceki oyunlarda olduğu gibi Perk denen özellikler bulunuyor. Bunlar haritanın çeşitli yerlerine dağılmış durumda ve her biri farklı bir yetenek veriyor. Peki hangisini nereden alacaksınız?

Up N Atoms:

Up N Atoms, önceki oyunlarda Quick Revive olarak isimlendirilen ve oyuncuyu dirilten bir özelliğe sahip. Tek başınıza ve arkadaşlarınızla beraber oynarken bu Perk farklı özelliklere sahip oluyor.

Tek başınıza oynarken sizi düştüğünüzde kaldıran Up N Atoms, arkadaşlarınızla oynarken dirilme zamanını kısaltıyor. Up N Atoms perkini alabileceğiniz makina, oyuna başladığınız bölgede yer alıyor.

Tuff Enuff:

Up N Atoms’dan sonraki en önemli perk olan Tuff Enuff, zombilerin size verdiği hasarı azaltıyor. Böylece ölmeden önce daha çok hasar almanız gerekiyor.

Tuff Enuff perkini alabileceğiniz makinayı bulmak için Journey Into Space alanına gitmeniz gerekiyor. Journey Into Space alanına girdikten sonra sola dönün ve sağ taraftan devam edin.

Yolu takip ettiğinizde roket gemisi ve Star Mission bölgesine ulaşacaksınız. Tuff Enuff perkini alacağınız makine, Star Mission bölgesinin arka sol kısmında yer alıyor.

Quickies:

Peki Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland’deki Quickies perki, oyunda üzerinize akın akın gelen zombileri rahatlıkla öldürmenizi sağlayacak hızlı şarjör değiştirme özelliğini veriyor.

Quickies perkini alacağını makine Polar Peak bölgesinde, enerjiyi açtığınız odanın içinde yer alıyor.

Racin’ Stripes:

Koşu hızınızı arttıran perkimizin Zombies in Spaceland’deki adı Racin’ Stripes. Bu perki alabileceğiniz makine, parkın bodrum kısmında yer alıyor.

Mule Munchies:

Mule Munchies isimli perk, Zombies in Spaceland’de üçüncü bir silah taşımanıza olanak sağlıyor. Bu perki alacağınız makine, Journey Into Space bölgesinde bulunuyor.

Bu bölgeye gittiğinizde Galaxy Journey binasını bulun ve sol kısmında kalan makineden Mule Munchies’i alın.

Slappy Taffy:

Slappy Taffy daha önceki oyunlarda bulunmayan yeni bir perk. Peki Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland’deki bu perk size arttırılmış yakın dövüş hasarı ve alan etkisi gösteren ittirme imkanı sağlıyor.

Slappy Taffy perkini alacağınız makine Kepler System’de yer alıyor. Tuvaletlerin oradan geçin ve sol tarafa doğru devam edin. Chronosphere bölgesine doğru giderken, makine sağınızda kalacak.

Bombstoppers:

Bombstoppers perki, patlamalardan alacağınız hasarı azaltan, gerçekten işe yarar bir perk. Üstelik sadece 1500 puana bu harika perke sahip olabiliyorsunuz.

Peki Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland’deki Bombstoppers perkini alacağınız makineyi bulmak için Kepler System’e doğru gidin. Timsah tuzağının içinden geçin. Makine sol taraftaki duvarda bulunuyor.

Trailblazers:

Trailblazers perki, yerde kaydıktan sonra arkanızda ateşten bir iz bırakmanızı sağlıyor. Peki Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland’deki bu perki almak için Journey Into Space’in içine girmelisiniz.

İçeriye girdikten sonra merdivenleri kullanın ve arcade kısmına gelin. Makine, arcade kısmına açılan kapıdan girdiğiniz zaman sol tarafınızda kalacak.

Blue Bolts:

Blue Bolts, bazı anlarda işinize gerçekten çok yarayacak bir perk. Silahınızın şarjörünü doldurduğunuz anda, etraftaki zombilere hasar veren bir yıldırım oluşturuyor.

Blue Bolts’u bulmak için Journey Into Space bölgesindeki arcade kısmına doğru ilerleyin. Arka tarafta bodrum kata inen girişi bulun. Bodruma giden kapının yanında Blue Bolts perkini alabileceğiniz makine bulunuyor.

Bang Bangs:

Bang Bangs, Zombies in Spaceland modunda işinize yarayarak en güçlü perklerden birisi. Bu perk, silahınızın aynı anda iki mermi atarak, hasarını arttırmasını sağlıyor.

Bu perki almak ise biraz zahmetli. Çünkü kendisi Spaceship Splash alanındaki Triton bölgesinde yer alıyor. Bu bölgeye girebilmenin iki yolu var. İlki arcade bölümünün arkasından giriş yaparak, bütün yer altını geçmek.

İkincisi ise, Polar Peak üzerinden geçiş yapmak. Rengarenk çeşmelerle dolu bölgeye ulaştığınızda, perki alacağınız makine köprünün ters tarafında kalıyor.

Call of Duty: Infinite Warfare’in Zombies in Spaceland oyun modunda bulacağınız perklerin hepsi bu kadar.

Elemental Effect Yükseltmeleri Nasıl Açılır?

Call of Duty: Infinite Warfare’in Zombies in Spaceland modunda Elemental Effect yükseltmelerini nasıl açacağınızı anlatıyoruz.

Zombies in Spaceland’de Elemental Effect yükseltmelerini açmak için yapmanız gereken ilk şey enerjiyi açmak. Enerjiyi açtıktan sonra, Pack-a-Punch makinesini nasıl bulacağınızı da bilmeniz gerekiyor.

Pack-a-Punch makinesinin bulunduğu alana ana ışınlanma cihazı ile geçin. Odanın ortasındaki küçük Soul Jar’ı bulun ve aktifleştirin. Dört UFO’nun Soul Jar’ın içinden çıkmasını ve ışınlanma cihazından geçmesini bekleyin.

Bu noktadan sonra yapmanız gereken, Peki Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland’deki UFO’ları bulmak. Her biri, haritanın dört köşesindeki tuzak bölgelerinde bulunuyor. Tuzak bölgelerinin bulunduğu bölgeler; Kepler System, Astrocade, Polar Peak ve Galaxy Journey. Şimdi hangi UFO’yu ve onun etkisini kullanmak istiyorsanız, oraya gitmeniz gerekiyor.

Galaxy Journey’deki Star Mission Trap’ın içinde bulacağınız UFO, yıldırım özelliği kullanmanızı sağlıyor. Kepler System’deki Chromophere Trap’ın içinde bulacağını UFO, ateş özelliğini kullanmanızı sağlıyor.

Polar Peak’deki Roller Coaster Trap’ın içinde bulacağını UFO, rüzgar özelliğini kullanmanızı sağlıyor. Son olarak, Astrocade’de yer alan Discoball and Dance Floor Trap’ın içinde ise zehir özelliği yer alıyor.

Seçtiğiniz element özelliğine gittikten sonra, bu bölgedeki tuzak sistemini kullanarak zombileri öldürmelisiniz. UFO bölgenin etrafında uçmaya başlayana kadar öldürmeye devam edin.

Bu noktadan sonra Arcane Core eklenmiş herhangi bir silah ile zombi öldürmeye başlayın. Bilmeyenler için belirtelim, Peki Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland Arcane Core eklentileri, 300 Ticket karşılığında alınabilen ufak eklentiler.

Bunları, zombilerden ruh toplama işlemi yapmaya başlamadan önce satın almaya bakın. Belli bir miktarda zombi öldürdükten sonra, UFO gelip Elemental Core’u tuzağın yakınına bırakacak. Alın ve silahınıza takın.

Elemental Effect yükseltmeleri konusunda bilmeniz gereken iki önemli şey var. Bir silaha sadece tek bir Elemental Core eklenebiliyor. Eğer iki farklı yükseltme yapacaksınız, iki farklı silah lazım olacak.

İkinci olarak ise; bir seferde, sadece bir oyuncu Elemental Core alabilir. Aynı elementi iki oyuncu istiyorsa, bütün işlemleri baştan yapmanız gerekiyor.

Lost and Found Bölgesi Nasıl Kullanılır?

Call of Duty: Infinite Warfare’in Zombies in Spaceland modunda Lost and Found bölgesini nasıl kullanacağınızı anlatıyoruz. Call of Duty: Infinite Warfare’in Zombies in Spaceland modunda, Lost and Found bölgesini kullanabilmeniz için yapmanız gereken birkaç şey var.

Bunlardan ilki karakteriniz için Up N’ Atoms adlı özelliği satın almak. Bu özellik, ölümden geri gelmenize yarıyor. Bu özelliği alabilmek içinse, ilk önce enerjiyi açmanız gerekiyor.

Lost and Found bölgesine girebilmeniz için yapmanız gereken şey ölmek. Up N’ Atoms özelliği nedeniyle öldüğünüz zaman, Soul Power kazanmak için oyunlar oynayabileceğiniz Afterlife Arcade’e ışınlanacaksınız.

Bu bölgeden takım arkadaşlarınızı görebilir ve onlara işlerine yarayacak şeyler söyleyebilirsiniz. Soul Power çubuğunu doldurduktan sonra, tekrar doğabilmenize imkan sağlayan bir Self-Revive jetonu kazanacaksınız.

Ölümden döndükten sonra, oyuna başladığınız yere dönün. Ekranınızda yeni bir simgenin olduğunu ve yavaşça geriye doğru saydığını fark ettiniz mi? Eğer Lost and Found bölgesine bu süre bitmeden yetişemezseniz, tüm eşyalarınızı kaybedeceksiniz.

Gitmeyi düşünüyorsanız bile, yoldan yeterli miktarda para topladığınızdan emin olun. Yoksa haritanın başında silahsız bir şekilde kalırsınız. Peki Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland Lost and Found bölgesi hakkında bilmeniz gereken her şey bundan ibaret.

Enerji Nasıl Açılır?

Call of Duty: Infinite Warfare’in Zombies in Spaceland modunda enerjiyi nasıl açacağınızı anlatıyoruz. Call of Duty: Infinite Warfare’in zombilerle dolu aksiyon modunda hayatta kalmak istiyorsanız, yapmanız gereken en önemli şeylerden birisi enerjiyi açmak.

Peki bunu nasıl yapacaksınız? Bunun için beş farklı jeneratörü çalıştırmanız gerekiyor. Gelin şimdi adım adım bunu anlatalım.

İlk Jeneratör:

Bu jeneratör, oyuna ilk başladığınız yerde duruyor. Peki Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland oyununa girdiğiniz sol tarafınıza bakın ve köşeye doğru yürüyün. Üzerinde enerji işareti olan yeri göreceksiniz.

Odaya girin, sağ tarafınızda bir kol göreceksiniz. Bu kolu indirdiğiniz zaman, parkın kalan kısmına giriş yapabileceksiniz.

İkinci Jeneratör:

Doğduğunuz alandan sola doğru giderek Journey Into Space’e ilerleyin. Alana girdiğiniz zaman sağa dönün ve merdivenden yukarıya çıkın. Astrocade’ye giden kapıyı açın ve sağa doğru devam edin. Önünüzde bir zombi doğma noktası olacak ve jeneratör sağınızda kalacak.

Üçüncü Jeneratör:

Tekrar oyuna ilk başladığınız yere dönün ve bu sefer soldan giderek Journey Into Space’in diğer tarafına dolaşın. Yol üzerinde bir kapıyı açmanız gerekecek, bu nedenle yeterli paraya sahip olduğunuzdan emin olun.

Kırmızı ışıldayan bir kule ve beraberinde bir roket gemisi göreceksiniz, soldan devam ederek bunu geçin. Karşınızda açık bir kapı göreceksiniz, içinden geçin ve sağdaki tüneli izleyin. Jeneratörün paneli solunuzda kalacak.

Dördüncü Jeneratör:

Zombies in Spaceland’de bulunan hızlı tren bölgesine gidin. Bu bölge Polar Peak olarak da biliniyor ve Spaceland’in arka kısmında yer alıyor. Buraya ulaşmadan önce birkaç kapı açmanız gerekecek, bilginiz olsun.

Alana girdikten sonra soldan devam edin ve başkabir alana açılan kapıyı bulun. Bu bölgenin tepesinde, hızlı trenin biniş kısmı yer alıyor. Hızlı trenin odasına girdikten sonra enerji kutusunun sol kısımda kaldığını göreceksiniz.

Beşinci Jeneratör:

Peki Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland’de Polar Peak’ten geriye doğru gittiğinizde, sol tarafınızda kalan merkez alan Kepler System olarak adlandırılıyor. Son jeneratör ise bu bölgede yer alıyor. Kepler System’e girdikten sonra tepeyi takip edin ve tuvaletleri görene kadar soldan devam edin.

Tuvaletlerin barikatla kapalı olduğunu göreceksiniz, parasını ödeyerek açın ve içeri girin, soldan devam edin. Büyük bir ok ile “Power” yazan bir merdiven göreceksiniz. Bu merdivenlerden çıkın ve kolu bularak çevirin.

Face-Melter Silahı Nasıl Alınır?

Call of Duty: Infinite Warfare’ın zombi modunda, Face-melter silahını nasıl alabileceğinizi anlatıyoruz. Face-melter silahı, Call of Duty: Infinite Warfare oyununun Zombies in Spaceland modunda bulabileceğiniz altı gizemden birisi.

Bu silahı yapabilmek için oyuncular haritadaki belli noktalara gidebilecekleri üç farklı etiketi bulmak zorundalar. Face-melter yapmak için ihtiyaç duyduğunuz ilk etiketi, zombilerden düşen Souvenir Token’lerini toplayarak alabiliyorsunuz.

Bunun için üzerinize gelen zombileri öldürün ve mavi olan jetonları toplayın. Eğer renklerle aranız iyi değilse, bu jetonların üzerinde ufak astronot kafası bulunuyor. Bir seferde yalnızca bir adet jeton taşıyabildiğinizi unutmayın. Bu jetonları harcamadan önce de mutlaka gücün nasıl açıldığını öğrenin.

Mavi jetonu aldıktan sonra, merkez bölgeden çıkarak Peki Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland’deki haritanın Journey Into Space kısmına geçiş yapın ve Souvenir Machine’i arayın, daha sonra da jetonu yerleştirin.

Geri dönüp zombileri öldürün, mavi jeton bulup tekrar bu makineye yerleştirin. Bu işlemi üçüncü kez yaptığınızda, ortaya herhangi bir silah çıkmayacak, ancak Face-melter için kullanacağınız ilk etiket olan Rocket’i kazanacağız.

Face-melter’ın ikinci aşaması biraz daha karmaşık. Öncelikle her biri 300 Ticket olan Arcane Core ve Golden Teeth’i satın alın. Daha sonrasında Brute’un doğduğu yere giderek zombilerin gelmesini bekleyin ve Brute’u Gator Tuzağı’na düşürün. Gator Tuzağı’nda bazı dişler kırılacak, aldığınız Golden Teeth objesini burada kullanın.

Bu işlemden sonra Pack-a-Punch’a dönün ve ufak UFO’ları çalıştırın. Buradan Journet Into Space’e doğru ilerleyin ve Star Mission Rocket Ship Trap kullanarak 15 ile 24 arasında rakip öldürün.

Rakipleri bir seferde öldürmelisiniz, bu yüzden zombileri tuzağa yakalanmalarını bekleyin. Bunu yaparsanız UFO yolu değiştirecek ve tüm alanı gezmeye başlayacak. Takip edin ve Arcane Core yüklü silahınız ile zombileri öldürün.

Belli bir zombi öldürdükten sonra, UFO’dan Elemental Core düşecek. Bunu alın ve Gator Tuzağı’na gidin. Tuzağın ağzındaki güçlendirilmiş silahın bulunduğu yerdeki ikinci halkayı vurun. Bunun sonucunda Crystal Piece objesini elde edeceksiniz.

Face-melter hakkındaki bilgilerimiz bu kadar, sizlerinde eklemek istediğininiz olursa lütfen yorum kısmından yazınız. Call of Duty Infinite Warfare İncelemesi ve Rehberi ile ilgili yazımız ile Call of Duty Infinite Warfare Sistem Gereksinimleri‘ni bağlantılarda bulabilirsiniz.

Teşekkürler, iyi oyunlar.

Künyesi
Yayımcı

Activision

Yapımcı

Infinity Ward

Çıkış Tarihi

04 Kasım 2016

Platformlar

PC, Playstation 4, XBox One

Oyun Türü

Macera, Zombi Oyunu

Oyun Motoru

IW Engine

ESRB Rating

MATURE 17+

Türkçe Dil Desteği

Call of Duty: Infinite Warfare oyununun Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Puanlar
Editörün Puanı
Okur Puanları
Siz de Puanlayın
Genel Değerlendirme
9.0
9.6
Aldığı Puanlar

Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland. oyunun en önemli artılarından biri...

9.0
Editörün Puanı
9.6
Okur Puanları
2 Oy
Oyladınız
Yazar Hakkında
Avatar Veteran Soldier
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website editörü ve amatör Call of Duty oyuncusu...
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments