Elden Ring Türkçe Y...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Elden Ring Türkçe Yama Çıktı

3 Gönderi
2 Üye
3 Beğeni
336 Ziyaret
4d66f801f46d8cc1c0d3e159527b4e65?s=110&d=monsterid&r=g
(@the-vet)
Gönderiler: 96
Astsubay
Konu Sahibi
 

%100'ü tamamlanarak 2022 yılı Temmuz ayında çıkan Elden Ring Türkçe yama hakkındaki bilgileri, kurulum sorunları ve çözüm önerilerini, indirme bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz.

Öncelikle Client.rar dosyasını bağlantıdaki sayfadan indiriniz ve tüm dosyaları masaüstüne ya da uygun bir klasör içerisine çıkarınız. Sisteminizde yüklü değilse zip'ten çıkarttığınız dosyalar arasındaki vcredist_x64.exe ve VC_redist.x64.exe uygulamalarını kurunuz ve Windows Update üzerinden güncellemelerini yapınız.

Ardından Anonymous.ClientForm.exe uygulamasını çalıştırarak üyelik oluşturunuz. Ücretsiz Türkçe yamaları uygulama arayüzünden ''Varlıklara Ekle'' diyerek ''Varlıklarım'' menüsüne ekleyebilir ve yamaları kurabilirsiniz.

Elden Ring oyunundaki eşya, bölge, yetenek vb. isimlerin tamamına yakını Türkçeleştirilmiştir. %100'ü Türkçeye çevrilen Elden Ring Türkçe yama ile ilgili detayları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

Elden Ring ve diğer ücretli Türkçe yamaları indirebilmek/kurabilmek için ise maalesef özel (ücretli) üyelik gerekmektedir.

Üyeliğiniz sona erse bile sisteminizden silmediğiniz sürece Elden Ring Türkçe yamayı ve indirdiğiniz diğer tüm yamaları kullanmaya devam edebilirsiniz. Özel Üyelik (Ücretli Aylık Abonelik) şartlarını ise bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Elden Ring Türkçe Yama: DOWNLOAD

Kurulum ve Diğer Detaylar:

Elden Ring Türkçe yama hakkında bilinmesi gereken detaylar şöyle;

 • Client uygulamasını ve yamayı kurmadan önce Microsoft .NET Framework 4'ün kurulu ve güncellemelerinin yapılmış olduğundan emin olunuz.
 • Elden Ring Türkçe yama oyunun v.1.05, v.1.06 da dahil olmak üzere oyunun tüm sürümleri ile uyumludur. Hatalardan kaçınmak için son versiyonun kullanılması tavsiye edilmektedir.
 • Easy Anti Cheat sistemi aktif iken Elden Ring Türkçe yama kullanılamamakta olup yamanın çalışabilmesi için Easy Anti Cheat'in kapatılması yani offline oynanması gerekmektedir. Elden Ring EasyAntiCheat Kapatma (Modlu) anlatımını bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
 • Elden Ring Türkçe yama oyunun Steam, Epic Games ve diğer tüm PC platformlarında sorunsuz çalışmaktadır.
 • Elden Ring Türkçe yama; PlayStation 5, PlayStation 4, XBox X ve S Serisi, XBox One vb. konsol sürümlerini desteklememekte, sadece PC sürümünü desteklemektedir.
 • Elden Ring TR yama oyunun torr*nt/kors*n/cra*ked/fit*irl rep*cks/cod*x vb. tüm sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Olası hatalardan kaçınmak için son sürümü kullandığınızdan emin olunuz.
 • Elden Ring TR yamayı kurup oynamak istediğinizde dil hatası alırsanız ''Yama Kurulum Notları''nı inceleyiniz. Oyun dil ayarlarında İngilizce dilinin seçili olduğundan emin olunuz.
 • Anonymous uygulamasındaki Varlıklara eklediğiniz yamayı kurmak için ''İndir ve Kur'' butonuna tıklayarak kurulumu başlatmak istediğinizde ''Lütfen Oyunun Kurulu Olduğu Dizini Seçin'' uyarısı çıkacak ve ''Klasöre Gözat''tan seçim yapmanızı isteyecektir. Eğer oyunun kurulduğu yolu ezbere bilmiyorsanız aşağıdaki maddelerde anlatıldığı şekilde Elden Ring oyun yolunu gösteriniz.
 • Elden Ring oyununa Steam üzerinden sahipseniz kütüphanenizde oyuna sağ tıklayıp, "Yönet" kısmına geliniz ve "Yerel dosyalara göz at" seçeneğini işaretleyiniz. Böylece oyunun kurulu olduğu klasörü açmış olursunuz. Yama kurulumu sırasında aşağıda örneklerini görebileceğiniz Elden Ring oyun dosya yoluna ilerleyip kurulumu gerçekleştiriniz.
 • Elden Ring oyununa Epic Games üzerinden sahipseniz, aynı işlemi Elden Ring oyun dosya yolu için de yapabilirsiniz.
 • Masaüstünde ya da Proğramlarım menüsünde de bulabileceğiniz Elden Ring oyun kısayoluna Sağ Tık > Özellikler > Dosya Konumunu Aç dediğinizde de oyunun konumunu içeren klasör açılacaktır.
 • Elden Ring TR yamayı kurarken oyunun kurulu olduğu dosya konumunu seçtiğinizde "Lütfen geçerli bir dosya seçiniz'' şeklinde bir hata alırsanız doğru oyun konumunu seçtiğinizden ve bu konumdaki doğru .exe/uygulama dosyasını işaretlediğinizden emin olunuz.
 • Bazı antivirus yazılımları ve Windows Defender programı, yapay zeka destekli tarama yaptıklarında oyun çeviri yükleme yazılımını (Anonymous.ClientForm) virus/malware vb. zararlı yazılım olarak görebilmektedir. Virüs ya da malware uyarı hatası almamak için yama yükleme yazılımını yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olunuz, sorun devam ederse antivirus yazılım ayarlarından oyunu hariç tutunuz.
C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/[Oyun Adı]

C:/Program Files/Epic Games/[Oyun Adı]

Elden Ring İncelemesi, Sistem Gereksinimleri ve Fiyatı yazımızı bağlantıda, diğer oyunlara ait TR yama dosyalarını ise Türkçe Yamalar kategorisinde bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

Elden Ring Türkçe yama hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar? Biraz araştırdım ama çoğu yama çalışması makine çevirisi şeklinde yapılmış ve ayrı bir exe/uygulama ile oyuna girildiğinden pek güvenemedim açıkçası.

Ayrıca, Elden Ring online, co-op oyun oynanması durumunda ban vb. riskler olabilir mi diye de kararsız kaldım.

Siz ne dersiniz, Anonymousceviri Elden Ring Türkçe yama çalışmasına 25 Şubat 2022'de başlamış, onu mu beklesem acaba?

Elden Ring Turkce Yama

Not: Elden Ring Türkçe yamanın Temmuz 2022'de çıkması nedeniyle bu içerik güncellenmiştir.

 
Gönderildi : 27 Mart 2022 16:44
Veteran Soldier tarafından oylandı
Konu Etiketleri
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
 

Dediğiniz gibi şu ana kadar yapılan Elden Ring Türkçe yama çalışmaları makine çevirisi maalesef ve oyuncular tarafından şikayetler mevcut.

20 Mart'ta başlayan Elden Ring TR yama çalışmasının %'lik ilerleme durumu ve bitiş tarihi henüz belli değil ama beklemenizi tavsiye ederim.

Elden Ring TR yamanın Mayıs 2022 ayı sonlarına doğru yapımı tamamlanıp çıkış yapar diye tahmin ediyorum.

Gönderen: @the-vet

Elden Ring Türkçe yama hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar? Biraz araştırdım ama çoğu yama çalışması makine çevirisi şeklinde yapılmış ve ayrı bir exe/uygulama ile oyuna girildiğinden pek güvenemedim açıkçası.

Ayrıca, Elden Ring online, co-op oyun oynanması durumunda ban vb. riskler olabilir mi diye de kararsız kaldım.

Siz ne dersiniz, Anonymousceviri Elden Ring Türkçe yama çalışmasına 25 Şubat 2022'de başlamış, onu mu beklesem acaba?

 
Gönderildi : 31 Mart 2022 13:25
CoDMaster tarafından oylandı
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
 

Elden Ring Türkçe yama çıkış yaptığından içeriği güncelledik arkadaşlar, yorumlarınızı bekleriz.

 
Gönderildi : 3 Eylül 2022 20:46
CoDMaster tarafından oylandı
Oyun.News
Logo