Bildirimler
Tümünü temizle

Saints Row The Third Remastered Türkçe Yama Çıktı

Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

%100'ü tamamlanarak 2022 yılı Mayıs sonlarında çıkan Saints Row The Third Remastered Türkçe yama hakkındaki bilgileri, kurulum sorunları ve çözüm önerilerini, indirme bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz.

Öncelikle Client.rar dosyasını bağlantıdaki sayfanın en alt kısmından indiriniz ve tüm dosyaları masaüstüne ya da uygun bir klasör içerisine çıkarınız. Sisteminizde yüklü değilse zip'ten çıkarttığınız dosyalar arasındaki vcredist_x64.exe ve VC_redist.x64.exe uygulamalarını kurunuz ve Windows Update üzerinden güncellemelerini yapınız.

Ardından Anonymous.ClientForm.exe uygulamasını çalıştırarak üyelik oluşturunuz. Ücretsiz Türkçe yamaları uygulama arayüzünden ''Varlıklara Ekle'' diyerek ''Varlıklarım'' menüsüne ekleyebilir ve yamaları kurabilirsiniz.

%100'ü Türkçeye çevrilen Saints Row The Third Remastered Türkçe yama ile ilgili detayları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

Saints Row The Third Remastered ve diğer ücretli Türkçe yamaları indirebilmek/kurabilmek için ise maalesef özel (ücretli) üyelik gerekmektedir.

Üyeliğiniz sona erse de sisteminizden silmediğiniz sürece Saints Row The Third Remastered Türkçe yamayı ve indirdiğiniz diğer tüm yamaları kullanmaya devam edebilirsiniz. Özel Üyelik (Ücretli Aylık Abonelik) şartlarını ise bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Saints Row The Third Remastered Türkçe Yama: DOWNLOAD

Kurulum ve Diğer Detaylar:

Saints Row The Third Remastered Türkçe yama hakkında bilinmesi gereken detaylar şöyle;

 • Client uygulamasını ve yamayı kurmadan önce Microsoft .NET Framework 4'ün kurulu ve güncellemelerinin yapılmış olduğundan emin olunuz.
 • Saints Row The Third Remastered Türkçe yama oyunun tüm sürümleri ile uyumludur. Hatalardan kaçınmak için son versiyonun kullanılması tavsiye edilmektedir.
 • Saints Row The Third Remastered Türkçe yama oyunun Steam, Epic Games ve diğer tüm PC platformlarında sorunsuz çalışmaktadır.
 • Saints Row The Third Remastered Türkçe yama; PlayStation 5, PlayStation 4, XBox X ve S Serisi, XBox One vb. konsol sürümlerini desteklememekte, sadece PC sürümünü desteklemektedir.
 • Saints Row The Third Remastered TR yama oyunun torr*nt/kors*n/cra*ked/fit*irl rep*cks/cod*x vb. tüm sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Olası hatalardan kaçınmak için son sürümü kullandığınızdan emin olunuz.
 • Saints Row The Third Remastered TR yamayı kurup oynamak istediğinizde dil hatası alırsanız ''Yama Kurulum Notları''nı inceleyiniz. Oyun dil ayarlarında İngilizce dilinin seçili olduğundan emin olunuz.
 • Anonymous uygulamasındaki Varlıklara eklediğiniz yamayı kurmak için ''İndir ve Kur'' butonuna tıklayarak kurulumu başlatmak istediğinizde ''Lütfen Oyunun Kurulu Olduğu Dizini Seçin'' uyarısı çıkacak ve ''Klasöre Gözat''tan seçim yapmanızı isteyecektir. Eğer oyunun kurulduğu yolu ezbere bilmiyorsanız aşağıdaki maddelerde anlatıldığı şekilde Saints Row The Third Remastered oyun yolunu gösteriniz.
 • Saints Row The Third Remastered oyununa Steam üzerinden sahipseniz kütüphanenizde oyuna sağ tıklayıp, "Yönet" kısmına geliniz ve "Yerel dosyalara göz at" seçeneğini işaretleyiniz. Böylece oyunun kurulu olduğu klasörü açmış olursunuz. Yama kurulumu sırasında aşağıda örneğini görebileceğiniz Saints Row The Third Remastered oyun dosya yoluna ilerleyip kurulumu gerçekleştiriniz.
 • Saints Row The Third Remastered oyununa Epic Games üzerinden sahipseniz, aynı işlemi Saints Row The Third Remastered oyun dosya yolu için de yapabilirsiniz.
 • Masaüstünde ya da Proğramlarım menüsünde de bulabileceğiniz Saints Row The Third Remastered oyun kısayoluna Sağ Tık > Özellikler > Dosya Konumunu Aç dediğinizde de oyunun konumunu içeren klasör açılacaktır.
 • Saints Row The Third Remastered TR yamayı kurarken oyunun kurulu olduğu dosya konumunu seçtiğinizde "Lütfen geçerli bir dosya seçiniz'' şeklinde bir hata alırsanız doğru oyun konumunu seçtiğinizden ve bu konumdaki doğru .exe/uygulama dosyasını işaretlediğinizden emin olunuz.
 • Bazı antivirus yazılımları ve Windows Defender programı, yapay zeka destekli tarama yaptıklarında oyun çeviri yükleme yazılımını (Anonymous.ClientForm) virus/malware vb. zararlı yazılım olarak görebilmektedir. Virüs ya da malware uyarı hatası almamak için yama yükleme yazılımını yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olunuz, sorun devam ederse antivirus yazılım ayarlarından oyunu hariç tutunuz.
C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/[Oyun Adı]

C:/Program Files/Epic Games/[Oyun Adı]

Saints Row: The Third Remastered Sistem Gereksinimleri yazımızı bağlantıda, diğer oyunlara ait TR yama dosyalarını ise Türkçe Yamalar kategorisinde bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

Saints Row The Third Remastered Turkce Yama

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 6 Haziran 2022 18:47
Konu Etiketleri