Assassin's Creed I:...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Assassin's Creed I: Director's Cut Edition Türkçe Yama

1 Gönderi
1 Üye
0 Beğeni
493 Ziyaret
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
Konu Sahibi
 

%100'ü tamamlanarak 2021 yılı sonlarında çıkan AC Serisi'nin birinci oyunu Assassin's Creed I: Director's Cut Edition (AC1) Türkçe yama hakkındaki bilgileri, kurulum sorunları ve çözüm önerilerini, indirme bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz.

Öncelikle Client.rar dosyasını bağlantıdaki sayfanın en alt kısmından indiriniz ve tüm dosyaları masaüstüne ya da uygun bir klasör içerisine çıkarınız. Sisteminizde yüklü değilse zip'ten çıkarttığınız dosyalardan vcredist_x64.exe ve VC_redist.x64.exe uygulamalarını kurunuz ve Windows Update üzerinden güncellemelerini yapınız.

Ardından Anonymous.ClientForm.exe uygulamasını çalıştırarak üyelik oluşturunuz. Ücretsiz Türkçe yamaları uygulama arayüzünden ''Varlıklara Ekle'' diyerek ''Varlıklarım'' menüsüne ekleyebilir ve yamaları kurabilirsiniz.

%100'ü Türkçeye çevrilen Assassin's Creed I: Director's Cut Edition - AC1 Türkçe yama ile ilgili detayları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz. Assassin's Creed I: Director's Cut Edition ve diğer ücretli Türkçe yamaları indirebilmek/kurabilmek için ise maalesef özel (ücretli) üyelik gerekmektedir.

Üyeliğiniz sona erse de sisteminizden silmediğiniz sürece Assassin's Creed I: Director's Cut Edition (AC1) Türkçe yamayı ve indirdiğiniz diğer tüm yamaları kullanmaya devam edebilirsiniz. Özel Üyelik (Aylık Abonelik) şartlarını ise bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Assassin's Creed Director's Cut Edition (AC1) Türkçe Yama: DOWNLOAD

Kurulum ve Diğer Detaylar:

Assassin's Creed Director's Cut Edition (AC1) Türkçe yama hakkında bilinmesi gereken detaylar şöyle;

 • Client uygulamasını ve yamayı kurmadan önce Microsoft .NET Framework 4'ün kurulu ve güncellemelerinin yapılmış olduğundan emin olunuz.
 • Assassin's Creed I: Director's Cut Edition (AC1) Türkçe yama oyunun tüm sürümleri ile uyumludur. Hatalardan kaçınmak için son versiyonun kullanılması tavsiye edilmektedir.
 • AC1: Director's Cut Edition Türkçe yama oyunun Steam, Ubisoft Connect (UPlay), Epic Games ve diğer tüm platformlarda sorunsuz çalışmaktadır.
 • Assassin's Creed I: Director's Cut Edition (AC1) Türkçe yama; PlayStation 5, PlayStation 4, XBox X ve S Serisi, XBox One vb. konsol sürümlerini desteklememekte, sadece PC sürümünü desteklemektedir.
 • AC I: Director's Cut Edition TR yama oyunun torr*nt/kors*n/cra*ked/fit*irl rep*cks/cod*x vb. tüm sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Olası hatalardan kaçınmak için son sürümü kullandığınızdan emin olunuz.
 • Assassin's Creed I: Director's Cut Edition TR yamayı kurup oynamak istediğinizde dil hatası alırsanız ''Yama Kurulum Notları''nı inceleyiniz. Oyun dil ayarlarında İngilizce dilinin seçili olduğundan emin olunuz.
 • Anonymous uygulamasındaki Varlıklara eklediğiniz yamayı kurmak için ''İndir ve Kur'' butonuna tıklayarak kurulumu başlatmak istediğinizde ''Lütfen Oyunun Kurulu Olduğu Dizini Seçin'' uyarısı çıkacak ve ''Klasöre Gözat''tan seçim yapmanızı isteyecektir. Eğer oyunun kurulduğu yolu ezbere bilmiyorsanız aşağıdaki maddelerde anlatıldığı şekilde Assassin's Creed I: Director's Cut Edition oyun yolunu gösteriniz.
 • AC I: Director's Cut Edition oyununa Steam üzerinden sahipseniz kütüphanenizde oyuna sağ tıklayıp, "Yönet" kısmına geliniz ve "Yerel dosyalara göz at" seçeneğini işaretleyiniz. Böylece oyunun kurulu olduğu klasörü açmış olursunuz. Yama kurulumu sırasında aşağıda örneğini görebileceğiniz Assassin's Creed I: Director's Cut Edition oyun dosya yoluna ilerleyip kurulumu gerçekleştiriniz.
 • Oyuna Epic Games üzerinden sahipseniz, aynı işlemi Assassin's Creed I: Director's Cut Edition oyun dosya yolu için de yapabilirsiniz.
 • Oyuna Ubisoft üzerinden sahipseniz, Ubisoft Connect yazılımında bulunan Games/Oyun kütüphanesinde görebileceğiniz AC 1: Director's Cut Edition oyununa tıklayıp ''Locate installed game''e tıkladığınızda yüklediğiniz konum açılacaktır.
 • Masaüstünde ya da Proğramlarım menüsünde de bulabileceğiniz Assassin's Creed I: Director's Cut Edition oyun kısayoluna Sağ Tık > Özellikler > Dosya Konumunu Aç dediğinizde de oyunun konumunu içeren klasör açılacaktır.
 • Assassin's Creed I: Director's Cut Edition TR yamayı kurarken oyunun kurulu olduğu dosya konumunu seçtiğinizde "Lütfen geçerli bir dosya seçiniz'' şeklinde bir hata alırsanız doğru oyun konumunu seçtiğinizden ve bu konumdaki doğru .exe/uygulama dosyasını işaretlediğinizden emin olunuz.
 • Bazı antivirus yazılımları ve Windows Defender programı, yapay zeka destekli tarama yaptıklarında oyun çeviri yükleme yazılımını (Anonymous.ClientForm) virus/malware vb. zararlı yazılım olarak görebilmektedir. Virüs ya da malware uyarı hatası almamak için yama yükleme yazılımını yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olunuz, sorun devam ederse antivirus yazılım ayarlarından oyunu hariç tutunuz.
C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/[Oyun Adı]

C:/Program Files/Epic Games/[Oyun Adı]

C:/Program Files (x86)/Ubisoft/Ubisoft Game Launcher/games/[Oyun Adı]

Assassin’s Creed I Sistem Gereksinimleri ve İncelemesi yazımızı bağlantıda, diğer oyunlara ait TR yama dosyalarını ise Türkçe Yamalar kategorisinde bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

Assassins Creed 1 Directors Cut Edition Turkce Yama

 
Gönderildi : 21 Şubat 2022 19:45
Oyun.News
Logo