Yazılımlar
Hoşgeldiniz...
7-Zip Dosya Sıkıştırma ve Açma Yazılımı

7-Zip Dosya Sıkıştırma ve Açma Yazılımı

Yazar: Veteran Soldier7 Haziran 2016

Arkadaşlar malum sıkıştırılmış oyun dosyalarını açmak ya da yeniden sıkıştırmak gerektiğinde arşiv (zip) yazılımına ihtiyaç duyuyoruz. Bu işlemi yapan yazılımlardan ise onlarcası mevcut. Fakat hem free olması hem de boyut sınırlaması olmaması nedeniyle sahsen açık kaynak kodlu 7-Zip yazılımını kullanıyorum ve sizlere de tavsiye ediyorum. 7-Zip dosya arşivi açma ve sıkıştırma yazılımı Türkçe de dahil olmak üzere 87 dili destekliyor ve zip şifreleme özelliği de mevcut. 7-Zip yazılımını bağlantıdan indirebilirsiniz.

DOWNLOAD

  • Desteklediği Dosya Formatları: 7z, XZ, BZIP2, GZIP, TAR, ZIP and WIM dosya formatlarını hem sıkıştırır hem açar.
  • AR, ARJ, CAB, CHM, CPIO, CramFS, DMG, EXT, FAT, GPT, HFS, IHEX, ISO, LZH, LZMA, MBR, MSI, NSIS, NTFS, QCOW2, RAR, RPM, SquashFS, UDF, UEFI, VDI, VHD, VMDK, WIM, XAR ve Z dosya formatlarını ise sadece açabilir.
  • Desteklediği İşletim Sistemleri : Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP / 2012 / 2008 / 2003 / 2000 / NT işletim sistemleri.

7-Zip indir

Yazar Hakkında
blank
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website çalışanı ve amatör Call of Duty oyuncusu...