Bildirimler
Tümünü temizle

Outlast Türkçe Yama

1 Yazılar
1 Üyeler
1 Beğeniler
13.5 K Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
Konu Sahibi
 

Whistleblower DLC paketi de Türkçe'ye çevrilen Outlast (1) Türkçe yama v.3 indirme bağlantısı ile kurulum bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. Outlast v.3 Türkçe yama ile menü ve görevler, altyazılar ile oyun içindeki notların %100 oranında çevirisi yapılmıştır.

30 Nisan 2014 güncellemesi ile uyumlu olup Whistleblower DLC çevirilerini de kapsar ve Outlast oyununun Steam versiyonu ile uyumludur. Oyun içindeki grafik ve kalıplar dışındaki tüm metinler Türkçe'ye çevrilmiştir.

Oldukça korku içeren Outlast oyununa gelen Whistleblower DLC paketi ile Cadılar Bayramında ve Mount Massive Asylum’da geçen yeni bir hikaye ve harita eklenmiştir. Oyun, içerdiği korku teması nedeniyle +18 yaş için önerilmektedir.

Outlast Türkçe Yama Kurulum:

Outlast Türkçe yamanın hatasız bir şekilde kurulumu için lisanslı bir oyuna sahip olmanızı ve her ihtimale karşın oyunu yedeklemek gerektiğini hatırlatmak isteriz. Yedekleme ve steam hakkında bilgiler için Steam İnceleme yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Daha önce çıkan v.1 ve v.2 Outlast yamalarını kurmuşsanız kaldırınız, Outlast Türkçe yamanın 3. versiyonunu kurduğunuzda önceki versiyonları kurmanıza gerek yoktur.

Outlast-TR-Yama-v3.00.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırarak kurulumu başlatınız. Kurulumu ilerletiniz, ''Kayıt defterinde bu oyuna ait bilgi bulunamadı!'' hatası ile karşılaşırsanız tamam butonuna tıklayıp manuel arama ile oyun yolundaki OutlastLauncher.exe dosyasının bulunduğu klasörü gösteriniz ve kurulumu tamamlayınız. Kurulum tamamlandıktan sonra oyun ayarlarına girerek altyazı ayarını aktif hale getiriniz.

Outlast (1) Türkçe Yama: DOWNLOAD

Call of Duty serisine ait tüm resmi/official patch'ler ile Türkçe dil yamalarını ve çok daha fazlasını CoDPatch kategorisinde bulabilirsiniz.

Outlast Türkçe Yama

Outlast Türkçe Yama Kurulum

Outlast Türkçe Yama İndir

Outlast Türkçe Yama

Outlast Türkçe Yama Emek Verenler:

Proje Yöneticisi: Baran Öner

Türkçe Çeviri: Baran Öner

Test Ekibi: Baran Öner

Türkçe Font: Ahmet Çelik

Güncel Versiyon Çevirisi ve Adaptasyonu: Cem Filiz

Outlast Whistleblower DLC Çeviri Proje Yöneticisi: Mustafa Yumurtacı

Outlast Whistleblower DLC Türkçe Çeviri: Alp Sezer Orak

 
Gönderildi : 11 Temmuz 2014 23:36
Veteran Soldier tarafından oylandı
Konu Etiketleri