Horizon Zero Dawn T...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Horizon Zero Dawn Türkçe Yama

1 Gönderi
1 Üye
0 Beğeni
380 Ziyaret
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
Konu Sahibi
 

%100'ü tamamlanarak 2020 yılı sonlarında çıkan Horizon Zero Dawn Türkçe yama hakkındaki bilgileri, kurulum sorunları ve çözüm önerilerini, indirme bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz.

Öncelikle Client.rar dosyasını bağlantıdaki sayfanın en alt kısmından indiriniz ve tüm dosyaları masaüstüne ya da uygun bir klasör içerisine çıkarınız. Sisteminizde yüklü değilse zip'ten çıkarttığınız dosyalardan vcredist_x64.exe ve VC_redist.x64.exe uygulamalarını kurunuz.

Ardından Anonymous.ClientForm.exe uygulamasını çalıştırarak üyelik oluşturunuz. Ücretsiz Türkçe yamaları uygulama arayüzünden ''Varlıklara Ekle'' diyerek ''Varlıklarım'' menüsüne ekleyebilirsiniz.

%100'ü Türkçeye çevrilen Horizon Zero Dawn Türkçe yama ile ilgili detayları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz. Horizon Zero Dawn ve diğer ücretli Türkçe yamaları indirebilmek/kurabilmek için ise maalesef özel (ücretli) üyelik gerekmektedir.

Üyeliğiniz sona erse de sisteminizden silmediğiniz sürece Horizon Zero Dawn Türkçe yamayı ve indirdiğiniz diğer tüm yamaları kullanmaya devam edebilirsiniz. Özel Üyelik şartlarını ise bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Horizon Zero Dawn Türkçe Yama: DOWNLOAD

Kurulum ve Diğer Detaylar:

Horizon Zero Dawn Türkçe yama hakkında bilinmesi gereken detaylar şöyle;

 • Client uygulamasını ve yamayı kurmadan önce Microsoft .NET Framework 4'ün kurulu ve güncellemelerinin yapılmış olduğundan emin olunuz.
 • Horizon Zero Dawn Türkçe yama oyunun v.1.11 sürümü ile uyumludur. Yama, oyunun ilk versiyonu da dahil tüm ara versiyonlarla kısmen uyumlu olmakla beraber olası hatalardan kaçınmak için son versiyonun kullanılması tavsiye edilmektedir.
 • Horizon Zero Dawn Türkçe yama oyunun Steam, Epic Games ve diğer tüm platformlarda sorunsuz çalışmaktadır.
 • Horizon Zero Dawn Türkçe yama; PlayStation 5, PlayStation 4, XBox X ve S Serisi, XBox One vb. konsol sürümlerini desteklememekte, sadece PC sürümünü desteklemektedir.
 • Horizon Zero Dawn DLC'lerinin %100'ü Türkçeleştirilerek yamaya dahil edilmiştir.
 • Horizon Zero Dawn Türkçe yama oyunun Steam Complete Edition sürümü ile uyumlu olup sorunsuz çalışmaktadır.
 • Horizon Zero Dawn TR yama oyunun torr*nt/kors*n/cra*ked/fit*irl rep*cks/cod*x vb. tüm sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Olası hatalardan kaçınmak için oyun sürümünün v.1.11 olduğundan emin olunuz.
 • Horizon Zero Dawn TR yamayı kurup oynamak istediğinizde Language_Turkish hatası alıyorsanız ''Yama Kurulum Notları''nı inceleyiniz. Oyun dil ayarlarında İngilizce dilinin seçili olduğundan emin olunuz.
 • Anonymous uygulamasındaki Varlıklara eklediğiniz yamayı kurmak için ''İndir ve Kur'' butonuna tıklayarak kurulumu başlatmak istediğinizde ''Lütfen Oyunun Kurulu Olduğu Dizini Seçin'' uyarısı çıkacak ve ''Klasöre Gözat''tan seçim yapmanızı isteyecektir. Eğer oyunun kurulduğu yolu ezbere bilmiyorsanız aşağıdaki maddelerde anlatıldığı şekilde Horizon Zero Dawn oyun yolunu gösteriniz.
 • Horizon Zero Dawn oyununa Steam üzerinden sahipseniz kütüphanenizde oyuna sağ tıklayıp, "Yönet" kısmına geliniz ve "Yerel dosyalara göz at" seçeneğini işaretleyiniz. Böylece oyunun kurulu olduğu klasörü açmış olursunuz. Yama kurulumu sırasında aşağıda örneğini görebileceğiniz Horizon Zero Dawn oyun dosya yoluna ilerleyip kurulumu gerçekleştiriniz.
 • Ayrıca; masaüstünde ya da Proğramlarım menüsünde bulunan Horizon Zero Dawn oyun kısayoluna Sağ Tık > Özellikler > Dosya Konumunu Aç dediğinizde de oyunun konumu açılacaktır.
 • Horizon Zero Dawn TR yamayı kurarken oyunun kurulu olduğu dosya konumunu seçtiğinizde "Lütfen geçerli bir dosya seçiniz'' şeklinde bir hata alırsanız doğru oyun konumu seçtiğinizden ve bu konumdaki doğru .exe dosyasını işaretlediğinizden emin olunuz.
 • Bazı antivirus yazılımları ve Windows Defender programı, yapay zeka destekli tarama yaptıklarında oyun çeviri yükleme yazılımını (Anonymous.ClientForm) virus/malware vb. zararlı yazılım olarak görebilmektedir. Virüs ya da malware uyarı hatası almamak için yama yükleme yazılımını yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olunuz, sorun devam ederse antivirus yazılım ayarlarından oyunu hariç tutunuz.
C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/[Oyun Adı]

C:/Program Files/Epic Games/[Oyun Adı]

Horizon Zero Dawn Oyun İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri yazımızı bağlantıda, diğer oyunlara ait TR yama dosyalarını ise Türkçe Yamalar kategorisinde bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

Horizon Zero Dawn Turkce Yama

 
Gönderildi : 3 Şubat 2022 15:10
Konu Etiketleri
Oyun.News
Logo