Doom Eternal Türkçe...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Doom Eternal Türkçe Yama Çıktı

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
243 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
Konu Sahibi
 

%100'ü tamamlanarak 2021 yılı sonlarında çıkış yapan Doom Eternal Türkçe yama hakkındaki bilgileri, kurulum sorunları ve çözüm önerilerini, indirme bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz.

Öncelikle Client.rar dosyasını bağlantıdaki sayfanın en alt kısmından indiriniz ve tüm dosyaları masaüstüne ya da uygun bir klasör içerisine çıkarınız. Sisteminizde yüklü değilse zip'ten çıkarttığınız dosyalardan vcredist_x64.exe ve VC_redist.x64.exe uygulamalarını kurunuz.

Ardından Anonymous.ClientForm.exe uygulamasını çalıştırarak üyelik oluşturunuz. Ücretsiz Türkçe yamaları uygulama arayüzünden ''Varlıklara Ekle'' diyerek ''Varlıklarım'' menüsüne ekleyebilirsiniz.

%100'ü Türkçeye çevrilen Doom Eternal Türkçe yama ile ilgili detayları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz. Doom Eternal ve diğer ücretli Türkçe yamaları indirebilmek/kurabilmek için ise maalesef özel (ücretli) üyelik gerekmektedir.

Üyeliğiniz sona erse de sisteminizden silmediğiniz sürece Doom Eternal Türkçe yamayı ve indirdiğiniz diğer tüm yamaları kullanmaya devam edebilirsiniz. Özel Üyelik şartlarını ise bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Doom Eternal Türkçe Yama: DOWNLOAD

Kurulum ve Diğer Detaylar:

Doom Eternal Türkçe yama hakkında bilinmesi gereken detaylar şöyle;

 • Client uygulamasını ve yamayı kurmadan önce Microsoft .NET Framework 4'ün kurulu ve güncellemelerinin yapılmış olduğundan emin olunuz.
 • Doom Eternal Türkçe yama oyunun Steam ve diğer tüm sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır. XBox Game Pass sürümü ile uyumludur.
 • Doom Eternal Türkçe yama; PlayStation 5, PlayStation 4, XBox X ve S Serisi, XBox One vb. konsol sürümlerini desteklememekte, sadece PC sürümünü desteklemektedir.
 • Doom Eternal DLC'leri Türkçe yamaya henüz dahil edilmemiştir. DLC'lerin ileri tarihlerde Türkçe'ye çevrilmesi planlanmıştır.
 • Doom Eternal Türkçe yama oyunun Steam Deluxe Edition sürümü ile uyumlu olup sorunsuz çalışmaktadır.
 • Doom Eternal TR yama oyunun torr*nt/kors*n/cra*ked vb. tüm sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır.
 • Doom Eternal TR yamayı kurup oynamak istediğinizde bağlantı kurulamadı hatası alıyorsanız ''Yama Kurulum Notları''nı inceleyiniz.
 • Anonymous uygulamasındaki Varlıklara eklediğiniz yamayı kurmak için ''İndir ve Kur'' butonuna tıklayarak kurulumu başlatmak istediğinizde ''Lütfen Oyunun Kurulu Olduğu Dizini Seçin'' uyarısı çıkacak ve ''Klasöre Gözat''tan seçim yapmanızı isteyecektir. Eğer oyunun kurulduğu yolu ezbere bilmiyorsanız aşağıdaki maddelerde anlatıldığı şekilde Doom Eternal oyun yolunu gösteriniz.
 • Doom Eternal oyununa Steam üzerinden sahipseniz kütüphanenizde oyuna sağ tıklayıp, "Yönet" kısmına geliniz ve "Yerel dosyalara göz at" seçeneğini işaretleyiniz. Böylece oyunun kurulu olduğu klasörü açmış olursunuz. Yama kurulumu sırasında aşağıda örneğini görebileceğiniz Doom Eternal oyun dosya yoluna ilerleyip kurulumu gerçekleştiriniz.
 • Ayrıca; masaüstünde ya da Proğramlarım menüsünde bulunan Doom Eternal oyun kısayoluna Sağ Tık > Özellikler > Dosya Konumunu Aç dediğinizde de oyunun konumu açılacaktır.
 • Doom Eternal TR yamayı kurarken oyunun kurulu olduğu dosya konumunu seçtiğinizde "Lütfen geçerli bir dosya seçiniz'' şeklinde bir hata alırsanız doğru oyun konumu seçtiğinizden ve bu konumdaki doğru .exe dosyasını işaretlediğinizden emin olunuz.
 • Bazı antivirus yazılımları ve Windows Defender programı, yapay zeka destekli tarama yaptıklarında oyun çeviri yükleme yazılımını (Anonymous.ClientForm) virus/malware vb. zararlı yazılım olarak görebilmektedir. Virüs ya da malware uyarı hatası almamak için yama yükleme yazılımını yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olunuz, sorun devam ederse antivirus yazılım ayarlarından oyunu hariç tutunuz.
C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/

Doom Eternal Sistem Gereksinimleri ilgili yazılarımızı bağlantıda, diğer oyunlara ait TR yama dosyalarını ise Türkçe Yamalar kategorisinde bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

Doom Eternal Turkce Yama Cikti

 
Gönderildi : 2 Şubat 2022 15:17
Konu Etiketleri