Bildirimler
Tümünü temizle

Yeni Kampanya: Free Assassin's Creed Syndicate

3 Yazılar
2 Üyeler
2 Beğeniler
404 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
Konu Sahibi
 

209,00 TL. değerindeki aksiyon, macera, açık dünya oyunu Assassin's Creed Syndicate, kampanya kapsamında ücretsiz olarak dağıtılıyor. 27 Şubat 2020 tarihinde sona erecek kampanyadan yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Assassin's Creed Syndicate oyununu ücretsiz almak için bağlantıdaki kampanya sayfasına giriş yapınız ve ardından görselde de görebileceğiniz ''AL'' butonuna tıklayarak ücretsiz sipariş aşamalarını tamamlayınız.

Assassin's Creed Syndicate kurulumunu yapmak için bağlantıdan Epic Games Launcher uygulamasını indirip kurunuz. Üyelik bilgilerinizi kullanarak uygulamaya giriş yaptığınızda Assassin's Creed Syndicate oyununu uygulama kütüphanenizde görebilir ve oyunu dilediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Assassin's Creed Syndicate Sistem Gereksinimleri ve Assassin's Creed Syndicate İnceleme yazılarını bağlantılarda bulabilirsiniz. Ücretsiz oyun kampanyaları ile ilgili haberlerimize bağlantıdaki Oyun Kampanyaları kategorisinden erişebilir ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz, iyi oyunlar.

Assassins Creed Syndicate Kampanya

 
Gönderildi : 20 Şubat 2020 19:57
Vito Scaletta tarafından oylandı
Konu Etiketleri
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
Konu Sahibi
 

469,00 TL. değerindeki Assassin's Creed Syndicate için Ubisoft yeni bir free oyun kampanyası başlattı arkadaşlar.

06 Aralık 2023 tarihinde sona erecek kampanyadan Assassin's Creed Syndicate oyununu ücretsiz almak için bağlantıdaki sayfaya ya da Ubisoft Connect uygulamasına giriş yapınız ve görselde görebileceğiniz ''Play Now'' tıklayınız.

Ubisoft Connect uygulamanızı kontrol ettiğinizde süresiz olarak kullanabileceğiniz AC:Syndicate oyununun kütüphanenize eklendiğini görebilirsiniz, iyi oyunlar.

Free Assassins Creed Syndicate Ubisoft Kampanyasi

 
Gönderildi : 27 Kasım 2023 20:40
Avatar Veteran Soldier
(@vito)
Gönderiler: 494
Yüzbaşı
 

bilgi için teşekkürler

 
Gönderildi : 27 Kasım 2023 22:37
Veteran Soldier tarafından oylandı