Bildirimler
Tümünü temizle

Kampanya: Assassin's Creed Syndicate Ücretsiz

 
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

209,00 TL. değerindeki aksiyon, macera, açık dünya oyunu Assassin's Creed Syndicate, kampanya kapsamında ücretsiz olarak dağıtılıyor. 27 Şubat 2020 tarihinde sona erecek kampanyadan yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Assassin's Creed Syndicate oyununu ücretsiz almak için bağlantıdaki kampanya sayfasına giriş yapınız ve ardından görselde de görebileceğiniz ''AL'' butonuna tıklayarak ücretsiz sipariş aşamalarını tamamlayınız.

Assassin's Creed Syndicate kurulumunu yapmak için bağlantıdan Epic Games Launcher uygulamasını indirip kurunuz. Üyelik bilgilerinizi kullanarak uygulamaya giriş yaptığınızda Assassin's Creed Syndicate oyununu uygulama kütüphanenizde görebilir ve oyunu dilediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Assassin's Creed Syndicate Sistem Gereksinimleri ve Assassin's Creed Syndicate İnceleme yazılarını bağlantılarda bulabilirsiniz. Ücretsiz oyun kampanyaları ile ilgili haberlerimize bağlantıdaki Oyun Kampanyaları kategorisinden erişebilir ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz, iyi oyunlar.

Assassins Creed Syndicate Kampanya

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 20 Şubat 2020 19:57