Bildirimler
Tümünü temizle

Kampanya: Kingdom Come: Deliverance Bedava

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
348 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

50,00 TL. değerindeki RYO, macera, açık dünya oyunu Kingdom Come: Deliverance, kampanya kapsamında ücretsiz olarak dağıtılıyor. Kampanya 21 Şubat 2020 tarihinde sona ereceğinden gecikmeden almanızı tavsiye ederiz.

Kingdom Come: Deliverance oyununa ücretsiz olarak sahip olmak için bağlantıdaki kampanya sayfasına giriş yaptıktan sonra görselde de gösterdiğim ''AL'' butonuna tıklayarak ücretsiz sipariş aşamalarını tamamlayınız. Ayrıca tercihinize bağlı olarak; HD Dokular, HD Seslendirme Paketleri ile HD Ses Paket DLC'lerini de ücretsiz alabilirsiniz.

Kingdom Come: Deliverance kurulumunu yapmak için bağlantıdan Epic Games Launcher uygulamasını indirip kurunuz. Üyelik bilgilerinizi kullanarak uygulamaya giriş yaptığınızda Kingdom Come: Deliverance oyununu Epic Games uygulama kütüphanenizde görebilirsiniz.

Aşağıda minimum sistem gereksinim bilgilerini bulabileceğiniz Kingdom Come: Deliverance oyununu dilediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 veya üzeri 64-Bit işletim sistemi.
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.30 GHz. ya da AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz. veya üzeri işlemci.
  • Ram: 8 Gb. veya üzeri ram miktarı.
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 ya da NVidia GeForce GTX 660 veya üzeri en az 2 Gb. belleğe sahip ekran kartı.
  • Harddisk: 70 Gb. boş alan.
  • DirectX: DX 11

Ücretsiz oyun kampanyaları ile ilgili haberlerimize bağlantıdaki Oyun Kampanyaları kategorisinden erişebilir ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz, iyi oyunlar.

Kingdom Come Deliverance Kampanya

 
Gönderildi : 14 Şubat 2020 12:41