Assassin’s Creed Ch...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Assassin’s Creed Chronicles: China Free Kampanya

2 Yazılar
1 Üyeler
1 Beğeniler
697 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2909
General Admin
Konu Sahibi
 

Yaklaşık 50 TL. değerindeki Assassin’s Creed Chronicles: China oyunu ücretsiz olarak dağıtılıyor. Oyunun tam sürümüne sahip olmak için bağlantı üzerinden değilseniz üye olarak giriş yapınız ve ''Add to Cart'' butonuna basınız. Ardından yüklü değilse UPlay yazılımını yükleyiniz ve aynı üyelik bilgilerinizle oturum açınız.

Assassin’s Creed Chronicles: China free kampanya sayfasında ''Get it for free before 02 / 05'' butonuna tıkladığınızda açılan pop-up penceresindeki ''Launch Uplay PC'' butonuna tıklayarak oyunu UPlay hesabınıza ekleyiniz. Ardından UPlay yazılımı üzerinden Assassin’s Creed Chronicles: China oyununu yükleyebilirsiniz.

Assassin’s Creed Chronicles: China hakkındaki inceleme ile sistem gereksinim bilgilerine bağlantıdaki sayfamızdan erişebilirsiniz. Ücretsiz tam sürüm Assassin’s Creed Chronicles: China kampanyası 05 Şubat 2019 tarihinde sona eriyor, bilginize arkadaşlar.

Assassins Creed Chronicles China Kampanya

Assassins Creed Chronicles China Free

 
Gönderildi : 1 Şubat 2019 16:50
Veteran Soldier tarafından oylandı
Konu Etiketleri
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2909
General Admin
Konu Sahibi
 

Assassin’s Creed Chronicles China free kampanyası yeniden başladı. Daha önce alamayanlar bağlantıdaki sayfadan 16.02.2021 tarihine kadar oyunu süresiz lisanslı olarak kütüphanelerine ekleyebilir arkadaşlar.

 
Gönderildi : 14 Şubat 2021 17:09