Kampanya: Assassin’...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Kampanya: Assassin’s Creed II Bedava

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
242 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Yaklaşık 40,00 TL. değerindeki Assassin’s Creed 2 oyunu yapılan kampanya kapsamında ücretsiz olarak dağıtılıyor, kaçırmayın arkadaşlar. Assassin’s Creed II oyununun tam sürümüne ücretsiz olarak sahip olmak için bağlantı üzerinden üye girişi yapınız.

Görselde de görebileceğiniz gibi alt tarafta bulunan ''PC'' butonuna bastığınızda ''Tebrikler! Oyun Uplay kütüphanene başarıyla eklendi.'' mesajıyla oyuna sahip olabilirsiniz.

Ardından yüklü değilse Ubisoft Connect yazılımını yükleyiniz ve aynı üyelik bilgilerinizle Ubisoft Connect uygulamasında oturum açtığınızda oyunu dilediğiniz zaman yükleyip oynamaya başlayabilirsiniz.

Meşhur Ezio Auditore da Firenze'yi yaşa. Suikastçının yöntemlerini öğren ve ailene ihanet edenlerden intikamını al.

Assassin’s Creed II free kampanyasına Ubisoft Connect Uygulaması üzerinden de katılabilirsiniz. Ubisoft Connect uygulamasını açarak giriş yapınız, Görselde de gösterdiğim ''News'' sekmesinde görebileceğiniz Assassin’s Creed II bannerine tıklayınız.

Ardından açılan ''Activate Product'' penceresinde bulunan ''OK'' butonuna tıkladığınızda Assassin’s Creed II oyunu ''Games'' sekmesinde bulunan kütüphanenize eklenecektir.

Ücretsiz tam sürüm Assassin’s Creed II kampanyası 17 Nisan 2020 tarihinde saat 16:00'da sona eriyor. Assassin’s Creed II Sistem Gereksinimleri ve İncelemesi ile Assassin’s Creed Serisi hakkındaki detaylı bilgilere bağlantılardaki sayfalarımızdan erişebilirsiniz.

Assassins Creed 2 Kampanya Free

Assassins Creed 2 Uplay Bedava Kampanya

 
Gönderildi : 15 Nisan 2020 13:20