Assassin’s Creed Un...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Assassin’s Creed Unity Free Kampanya

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
649 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

154 TL. değerindeki Assassin’s Creed Unity oyunu, yapılan özel kampanya kapsamında ücretsiz olarak dağıtılıyor. Assassin’s Creed Unity oyununun tam sürümüne süresiz ve ücretsiz olarak sahip olmak için bağlantı üzerinden üye girişi yapıp alt tarafta bulunan ''PC'' butonuna bastığınızda oyun kütüphanenize eklencektir.

Ardından yüklü değilse Ubisoft Connect yazılımını yükleyiniz ve aynı üyelik bilgilerinizle Ubisoft Connect uygulamasında oturum açtığınızda oyunu yükleyip oynamaya başlayabilirsiniz.

Assassin’s Creed Unity free kampanyasına Ubisoft Connect uygulaması üzerinden de katılabilirsiniz. UPlay uygulamasını açarak giriş yapınız, ''News'' sekmesinde görebileceğiniz Assassin’s Creed Unity bannerine tıklayınız. Ardından açılan ''Activate Product'' penceresinde bulunan ''OK'' butonuna tıkladığınızda Assassin’s Creed Unity oyunu görselde de görebileceğiniz gibi ''Games'' sekmesinde bulunan kütüphanenize eklenecektir.

Ücretsiz tam sürüm Assassin’s Creed Unity kampanyası 25 Nisan 2019 tarihinde saat 10:00'da sona eriyor, kaçırmayın arkadaşlar. Assassin’s Creed Unity İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri ile Assassin’s Creed Serisi hakkındaki detaylı bilgilere bağlantılardaki sayfalarımızdan erişebilirsiniz.

Assassin’s Creed Unity Free Tam Sürüm Kampanya Assassin’s Creed Unity Free Tam Sürüm Kampanya Assassin’s Creed Unity Free Tam Sürüm Kampanya

 
Gönderildi : 17 Nisan 2019 20:57