Bildirimler
Tümünü temizle

Assassin’s Creed Unity Free Kampanya

 
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

154 TL. değerindeki Assassin’s Creed Unity oyunu, yapılan özel kampanya kapsamında ücretsiz olarak dağıtılıyor. Assassin’s Creed Unity oyununun tam sürümüne süresiz ve ücretsiz olarak sahip olmak için bağlantı üzerinden üye girişi yapıp alt tarafta bulunan ''PC'' butonuna bastığınızda oyun kütüphanenize eklencektir. Ardından yüklü değilse UPlay yazılımını yükleyiniz ve aynı üyelik bilgilerinizle UPlay uygulamasında oturum açtığınızda oyunu yükleyip oynamaya başlayabilirsiniz.

Assassin’s Creed Unity free kampanyasına UPlay uygulaması üzerinden de katılabilirsiniz. UPlay uygulamasını açarak giriş yapınız, ''News'' sekmesinde görebileceğiniz Assassin’s Creed Unity bannerine tıklayınız. Ardından açılan ''Activate Product'' penceresinde bulunan ''OK'' butonuna tıkladığınızda Assassin’s Creed Unity oyunu görselde de görebileceğiniz gibi ''Games'' sekmesinde bulunan kütüphanenize eklenecektir.

Ücretsiz tam sürüm Assassin’s Creed Unity kampanyası 25 Nisan 2019 tarihinde saat 10:00'da sona eriyor, kaçırmayın arkadaşlar. Assassin’s Creed Unity İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri ile Assassin’s Creed Serisi hakkındaki detaylı bilgilere bağlantılardaki sayfalarımızdan erişebilirsiniz.

Assassin’s Creed Unity Free Tam Sürüm Kampanya Assassin’s Creed Unity Free Tam Sürüm Kampanya Assassin’s Creed Unity Free Tam Sürüm Kampanya

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 17 Nisan 2019 20:57