Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Call of Duty Advanced Warfare Insufficient Free Disk Space Error Hatası

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Beğeniler
127 K Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Call of Duty Advanced Warfare insufficient free disk space, please free at least 5mb of free space on game drive error hatasına CoD serisinde benzer Modern Warfare 3 Couldn’t Write a File. The Hard Drive is Probably Full Hatası ve Modern Warfare 3 DirectX Encountered an Unrecoverable Error Hatası'nda da olduğu gibi daha önce de karşılaşmıştık. Bu konu başlığımızda CoDAW'ı yüklerken aldığım hatanın çözümü için uyguladığım yöntemlerden bahsedeceğim.

Solution-1: Öncelikle resimde ve alıntılarda bahsettiğim şekilde aşağıdaki oyun dosya yolu ya da benzeri yolda bulunan s1_sp64_ship.exe dosyası ya da masa üstündeki Call of Duty Advanced Warfare kısa yolundan oyunu yönetici/run as administrator olarak çalıştırmak için gerekli ayarları yapınız. Sorun düzelmezse diğer 2. çözüm önerisine geçiniz.

C:Program Files (x86)/Call of Duty Advanced Warfare/s1_sp64_ship.exe
D:Activision/Call of Duty Advanced Warfares/1_sp64_ship.exe

Solution-2: Yönetici olarak çalıştırmanıza rağmen Call of Duty Advanced Warfare insufficient free disk space error hatası çözülmez ise bağlantıdan Call of Duty Advanced Warfare Solution dosyasını download edip boş bir klasöre zipten çıkarınız ve değişecek dosyaların yedeğini aldıktan sonra örneklerdeki oyun yoluna atınız, aynı çözüm yöntemini Call of Duty Advanced Warfare Steam Must Be Running to Play This Game Error hatasının çözümünde de uygulayabilirsiniz, iyi oyunlar.

Unzip the folder and copy all the files inside the folder to the directory where you install the game:

C:Program Files (x86)/Call of Duty Advanced Warfare
D:Activision/Call of Duty Advanced Warfare

Call of Duty Advanced Warfare Insufficient Free Disk Space Error Fix: DOWNLOAD

LAST Solution: Tüm çabalarınıza rağmen oyunu çalıştıramadıysanız sadece singleplayer dosyalarını içeren ve ekibimizce de test edilen oyunu aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz. İndirdikten sonra aşağıda da bağlantısını bulabileceğiniz 7Zip yazılımı ile dosyaları çıkarınız, boyutu yüksek olduğundan zip'ten çıkarma işlemi 30-60 dk. civarında sürecektir. Ardından setup.exe'yi çalıştırınız. Dil ayarları ile diğer yükleme lokasyonu vb. ayarları yaptıktan sonra yüklemeyi başlatınız.

7-Zip Software: DOWNLOAD

Dosyaların install edilmesi yaklaşık olarak 45-50 dk. sürecektir, bilgisayarınızın teknik kapasitesine göre daha az veya fazla zaman alabilir. Oyun kur ve oyna sürümü olduğundan yükleme bittikten sonra ''Başka Hiç Bir İşlem Yapmayınız'' ve oyunu ''YÖNETİCİ'' olarak başlatınız. Aldığınız sonucu lütfen yorumlarınızla belirtiniz. Beğenirseniz ve bilgisayarınız da oyunu oynatmak için yeterli sistem değerlerine sahipse multiplayer sunuculara akmak için satın alınız, iyi oyunlar.

CoDAW Only Singleplayer (27.1 Gb.) Test edildi, oynandı.: DOWNLOAD GAME (Hızlı indirmek için download sitesine üye olunuz.)

Download Game> Unzip with 7Zip!!! > Run setup > Select EN or RUS > Configure Installer > Start Unpacking > Wait about 45-50 minutes for unpack> Run as ADMINISTRATOR!!! game > go go go It's Works!!! :>

Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri ve Call of Duty Advanced Warfare bağlantılarında oyun hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Codaw Insufficient Free Disk Space Hatasi

Codaw Insufficient Free Disk Space Error

Codaw Steam Must Be Running Error

Arkadaşlar geçenlerde Call of Duty Ghosts oynamak istediğimde aldığım ''Call of Duty Ghosts Couldn't Write a File The Hard Drive is Probably Full'' hatası için uyguladığım çözüm yönteminden bahsedeceğim, umarım bu hatayla karşılaşan oyuncular için faydalı olur. Hatayı aldığımda ilk aklıma gelen CoDGhosts'u yönetici olarak çalıştırmayı atladığım aklıma geldi ve oyunun kısa yolundan yönetici olarak çalıştırdığımda Couldn't Write a File The Hard Drive is Probably Full sorununun düzeldiğini farkettim.

Windows 7 ve üzeri işletim sistemlerinde Call of Duty Ghosts ya da diğer tüm yazılımlarda benzer hatalarla karşılaşmamak için yönetici olarak çalıştır işlemini her defasında tekrarlamak yerine bir kere ayarlamanız yeterli. Bu işlem için oyunun ya da uygulamanın kısa yoluna sağ klik yapıp uyumluluk bölümüne girmeniz ve yönetici olarak çalıştır kutucuğunu işaretlemeniz, yine aynı bölümde bulunan ve resimde de görebileceğiniz tüm kullanıcı ayarlarını değiştir tabına girerek oradan da bu proğramı yönetici olarak çalıştır kutucuğunu işaretleyerek uygula demeniz yeterli olacaktır. Call of Duty Ghosts sistem Gereksinimleri konusu ile Call of Duty Ghosts kategori bağlantısında CoDGhosts hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

Modern Warfare 3 couldn’t write a file. The hard drive is probably full hatasını alan MW3 oyuncuları aşağıdaki çözüm yöntemini uyguladıklarında hatayı çözebilirler. Benzer Call of Duty Ghosts Couldn't Write a File The Hard Drive is Probably Full hatası çözümünde de anlattığım gibi Modern Warfare 3 oyununu yönetici olarak çalıştırdığınızda ''Modern Warfare 3 The Hard Drive is Probably Full Hatası''nı çözebilirsiniz.

Win7, Win8 ve üzerindeki işletim sistemlerinde herhangi bir uygulama ya da Modern Warfare 3'te çeşitli hatalarla karşılaşmamak yönetici olarak çalıştırmak yeterlidir. Yönetici olarak çalıştırmayı tekrar tekrar yinelemek yerine bir kereliğine ayarladığınızda sonrasında tekrar ayarlamanıza gerek kalmaz. Bu ayarlamayı yapmak için oyunun kısa yoluna sağ tıklayıp uyumluluk bölümüne girerek ve yönetici olarak çalıştır kutucuğunu işaretleyerek ve daha sonra tüm kullanıcı ayarlarını değiştir bölümüne girip bu proğramı yönetici olarak çalıştır kutucuğunu işaretlemeniz yeterlidir.

Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri ve Modern Warfare 3 kategorisinde MW3 hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

 
Gönderildi : 4 Kasım 2014 17:36
Avatar Veteran Soldier
(@adrenalny)
Gönderiler: 1
Er
 

İndirmede sorun yaşıyordum, IDM programı php uzantılı dosyaları otomatik algılayıp indirmeye çalıştığı için sorun yaşamaktaymışım. Çok teşekkür ederim.

 
Gönderildi : 26 Kasım 2014 02:03
Avatar Veteran Soldier
(@furkan-ozyurt)
Gönderiler: 6
Onbaşı
 

Yükledim bu sefer oyun içinden verdi şöyle bir hata;

Call of Duty Advanced Warfare Insufficient Free Disk Space hatası...

Cod Aw Insufficient Free Disk Space Hatasi

 
Gönderildi : 15 Nisan 2018 23:34
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Forum içerisinde konu ile ilgili başlık mevcut olduğundan, aldığınız Call of Duty Advanced Warfare insufficient free disk space hatası ile ilgili mesajınız diğer konu başlığından buraya taşındı. Yukarıda anlatılan çözüm önerilerini uygulamanızı tavsiye edebilirim.

Yükledim bu sefer oyun içinden verdi şöyle bir hata;

 
Gönderildi : 16 Nisan 2018 03:23