Watch Dogs Legion T...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Watch Dogs Legion Türkçe Yama Çıktı

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
405 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Watch Dogs Legion Türkçe yama 2021'nin son günlerinde çıkış yaptı arkadaşlar. Watch Dogs Legion Türkçe yama indirme bağlantısını, kurulum ve yama ile ilgili detaylar ve çeşitli sorunlarla ilgili çözüm önerilerimizi sayfamızda bulabilirsiniz.

Client.rar dosyasını bağlantıdaki sayfanın en alt kısmından indiriniz. Sisteminizde yüklü değilse zip'ten çıkardığınız vcredist_x64.exe ve VC_redist.x64.exe uygulamalarını kurunuz.

Ardından Anonymous.ClientForm.exe uygulamasını çalıştırarak üyelik oluşturunuz. Ücretsiz Türkçe yamaları uygulama arayüzünden ''Varlıklara Ekle'' diyerek Varlıklarım menüsüne ekleyebilirsiniz.

%100'ü Türkçeye çevrilen Watch Dogs Legion Türkçe yama ile ilgili detayları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

Watch Dogs Legion ve diğer ücretli Türkçe yamaları indirebilmek/kurabilmek için ise maalesef özel (ücretli) üyelik gerekmektedir. Üyeliğiniz sona erse de silmediğiniz sürece Watch Dogs Legion Türkçe yamayı kullanmaya devam edebilirsiniz. Özel Üyelik şartlarını ise bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Watch Dogs Legion Türkçe Yama İndir: DOWNLOAD

Kurulum:

Watch Dogs Legion Türkçe yama kurulmadan önce bilinmesi gerekenler;

  • Watch Dogs Legion Türkçe yamanın çalışabilmesi için anti-cheat aracının devre dışı bırakılması gerekmektedir. Anti-cheat aracının nasıl devre dışı bırakılacağı Watch Dogs Legion Türkçe yama kurulum notlarında bulunmaktadır.
  • Client uygulamasını ve yamayı kurmadan önce Microsoft .NET Framework 4'ün kurulu ve güncellemelerinin yapılmış olduğundan emin olunuz.
  • Watch Dogs Legion Türkçe yamayı kurarken oyunun kurulu olduğu dosya konumunu seçtiğinizde "Lütfen geçerli bir dosya seçiniz'' şeklinde bir hata alırsanız doğru konumu seçtiğinizden ve WatchDogsLegion.exe dosyasını işaretlediğinizden emin olunuz.
  • Watch Dogs Legion oyuna çok fazla güncelleme ve DLC geldiğinden çevrilmemiş yerler karşınıza çıkabilir. DLC ya da güncellemelerden dolayı çevrilmemiş ya da daha önceden hatalı olan çeviriler tespit edildikçe düzeltilmektedir. Yapılan bu düzeltmeler otomatik olarak Anonymous yazılımı aracılığıyla güncellenerek oyununuza yansıyacaktır.
  • Güncelleme: Yamada, 08.03.2022'de DLC'leri kapsayacak şekilde güncelleme yapılmıştır.
  • Watch Dogs Legion Türkçe yamayı kurduktan sonra karakter hatası alırsanız yamayı kaldırıp tekrar kurunuz, hata tekrarlanırsa kurulum notlarındaki uyarıları gözden geçiriniz.

Halihazırda ana oyun Türkçeye çevrilmiş olup Watch Dogs: Legion Bloodline DLC'si ilerleyen tarihlerde çevrilecektir.

Watch Dogs Legion Türkçe yama kurulumu ile ilgili bir sorunla karşılaşırsanız lütfen yazınız, iyi oyunlar.

Watch Dogs Legion Turkce Yama Cikti

 
Gönderildi : 28 Aralık 2021 22:27
Konu Etiketleri