Hitman 3 Türkçe Yam...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Hitman 3 Türkçe Yama Çıktı

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
145 Ziyaretler
Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2773
General Admin
Konu Sahibi
 

Hitman 3 Türkçe yama 2021 ortalarında çıktı arkadaşlar. Hitman 3 Türkçe yama indirme bağlantısını, kurulum ve yama ile ilgili detayları, çeşitli sorunlarla ilgili çözüm önerilerimizi sayfamızda bulabilirsiniz.

%100'ü Türkçeye çevrilen Hitman 3 Türkçe yamayı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Bağlantıya girdiğinizde Client.rar dosyasını indiriniz. Sisteminizde yüklü değilse zip'ten çıkardığınız vcredist_x64.exe ve VC_redist.x64.exe uygulamalarını kurunuz.

Ardından Anonymous.ClientForm.exe uygulamasını çalıştırarak üyelik oluşturunuz. Ücretsiz Türkçe yamaları uygulama arayüzünden ''Varlıklara Ekle'' diyerek Varlıklarım menüsüne ekleyebilirsiniz.

Hitman 3 ve diğer ücretli Türkçe yamaları indirebilmek/kurabilmek için ise maalesef özel (ücretli) üyelik gerekmektedir. Üyeliğiniz sona erse de silmediğiniz sürece Hitman 3 Türkçe yamayı kullanmaya devam edebilirsiniz. Üyelik şartlarını bağlantıdan inceleyebilir ve sayfanın en alt kısmından Client.rar dosyasını indirebilirsiniz.

Hitman 3 Türkçe Yama İndir: DOWNLOAD

Kurulum:

Hitman 3 Türkçe yama kurulmadan önce bilinmesi gerekenler;

  • Hitman 3 Türkçe yama oyunun v3.40, v.3.70 ve üzeri sürümlerinde çalışmaktadır. Hitman 3 v.3.10'da sorun oluştuğu bildirilmiştir. En iyi deneyim için Hitman 3 v.3.4 sürümünü kullanınız.
  • Client uygulamasını ve yamayı kurmadan önce Microsoft .NET Framework 4'ün kurulu ve güncellemelerinin yapılmış olduğundan emin olunuz.
  • Türkçe yamanın, Hitman 3 Epic Games sürümüyle de sorunsuzca kurulup çalıştığı bildirilmiştir.
  • Hitman 3 ile gelen Hitman 1 ve Hitman 2 oyunlarının da Türkçe olduğu bildirilmiştir.
  • Hitman 3 Seven Deadly Sins DLC'si ile birlikte eklenen ACT1: Greed ve ACT2: Pride paketleri de Hitman 3 TR yamaya dahil edilmiştir.
  • v.3.40 sürümü olduğu sürece cra*ked/kors*n oyunlarla da uyumlu çalıştığı bildirilmiştir.

Hitman 3 TR yama kurulumu ile ilgili bir sorunla karşılaşırsanız lütfen yazınız, iyi oyunlar.

Hitman 3 Turkce Yama Cikti

 
Gönderildi : 7 Aralık 2021 16:45
Konu Etiketleri