Wasteland 3 Türkçe ...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Wasteland 3 Türkçe Yama Çıktı

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
193 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

2021'in Ağustos ayında çıkış yapan Wasteland 3 Türkçe yamaya ait detaylı bilgileri, indirme bağlantısını, kurulum sorunları ve çözüm önerilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Client.rar dosyasını bağlantıdaki sayfanın en alt kısmından indiriniz. Sisteminizde yüklü değilse zip'ten çıkardığınız vcredist_x64.exe ve VC_redist.x64.exe uygulamalarını kurunuz.

Ardından Anonymous.ClientForm.exe uygulamasını çalıştırarak üyelik oluşturunuz. Ücretsiz Türkçe yamaları uygulama arayüzünden ''Varlıklara Ekle'' diyerek Varlıklarım menüsüne ekleyebilirsiniz.

%100'ü Türkçeye çevrilen Wasteland 3 Türkçe yama ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

Wasteland 3 ve diğer ücretli Türkçe yamaları indirebilmek/kurabilmek için ise maalesef özel (ücretli) üyelik gerekmektedir. Üyeliğiniz sona erse de silmediğiniz sürece Wasteland 3 Türkçe yamayı kullanmaya devam edebilirsiniz. Özel Üyelik şartlarını ise bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Wasteland 3 Türkçe Yama: DOWNLOAD

Kurulum:

Wasteland 3 Türkçe yama hakkında bilinmesi gerekenler;

  • Client uygulamasını ve yamayı kurmadan önce Microsoft .NET Framework 4'ün kurulu ve güncellemelerinin yapılmış olduğundan emin olunuz.
  • Wasteland 3 Türkçe yama oyunun Steam'deki v.1.5.0 ve üzeri güncel sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır.
  • Wasteland 3 oyununa Steam üzerinden sahipseniz kütüphanenizde oyuna sağ tıklayıp, "Yönet" kısmına geliniz ve "Yerel dosyalara göz at" seçeneğini işaretleyiniz. Böylece oyunun kurulu olduğu klasörü açmış olursunuz. Setup sırasında aşağıda örneğini görebileceğiniz Wasteland 3 oyun dosya yoluna ilerleyip kurulumu gerçekleştiriniz.
  • Wasteland 3 Türkçe yamayı kurarken oyunun kurulu olduğu dosya konumunu seçtiğinizde "Lütfen geçerli bir dosya seçiniz'' şeklinde bir hata alırsanız doğru oyun konumu seçtiğinizden ve bu konumdaki doğru .exe dosyasını işaretlediğinizden emin olunuz.
  • Wasteland 3 oyununa sonradan gelen The Battle of Steeltown DLC'si çeviriye dahildir.
  • Wasteland 3 Cult of the Holy Detonation DLC'si Türkçe çeviriye dahil olmayıp çevrilip çevrilmeyeceği henüz belli değildir.
  • Wasteland 3 Digital Deluxe sürümüyle uyumlu olup olmadığı bildirilmemiştir.
  • Oyuna güncelleme gelmesi halinde font dosyalarında ya da yamanın çalışmasında sorunlara neden olabilmekte, ''Error: Failure when receiving data from the peer'' ya da 0X00007FF930 şeklinde hatalar verebilmektedir. Böyle bir durumda Wasteland 3 Türkçe yamayı kaldırınız. Oyuna gelen tüm güncellemeleri yüklediğinizden emin olduktan sonra yamayı tekrar kurunuz.
  • Bazı antivirus yazılımları, çeviri yükleme yazılımını (Anonymous.ClientForm) virus/zararlı yazılım olarak görebilmektedir. Yama yükleme yazılımını yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olunuz, sorun devam ederse antivirus yazılım ayarlarından hariç tutunuz. Ardından yamayı kaldırıp tekrar yükleyiniz.
C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/

Wasteland 3 Sistem Gereksinimleri ile ilgili yazımızı bağlantıda bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

Wasteland 3 Turkce Yama

 
Gönderildi : 3 Ocak 2022 12:33
Konu Etiketleri