Battlefield 5 Türkç...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Battlefield 5 Türkçe Yama Çıktı

3 Gönderi
2 Üye
2 Beğeni
798 Ziyaret
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
Konu Sahibi
 

2021 yılı ortalarında çıkış yapan Battlefield 5 Türkçe yamaya ait detaylı bilgileri, indirme bağlantısını, kurulum sorunları ve çözüm önerilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Öncelikle Client.rar dosyasını bağlantıdaki sayfanın en alt kısmından indiriniz. Sisteminizde yüklü değilse zip'ten çıkardığınız vcredist_x64.exe ve VC_redist.x64.exe uygulamalarını da kurunuz.

Ardından Anonymous.ClientForm.exe uygulamasını çalıştırarak üyelik oluşturunuz. Ücretsiz Türkçe yamaları uygulama arayüzünden ''Varlıklara Ekle'' diyerek Varlıklarım menüsüne ekleyebilirsiniz.

%100'ü Türkçeye çevrilen Battlefield 5 Türkçe yama ile ilgili detayları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

Battlefield 5 ve diğer ücretli Türkçe yamaları indirebilmek/kurabilmek için ise maalesef özel (ücretli) üyelik gerekmektedir. Üyeliğiniz sona erse de sisteminizden silmediğiniz sürece Battlefield 5 Türkçe yamayı ve diğer tüm yamaları kullanmaya devam edebilirsiniz. Özel Üyelik şartlarını ise bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Battlefield 5 Türkçe Yama: DOWNLOAD

Kurulum:

Battlefield 5 Türkçe yama hakkında bilinmesi gerekenler;

  • Client uygulamasını ve yamayı kurmadan önce Microsoft .NET Framework 4'ün kurulu ve güncellemelerinin yapılmış olduğundan emin olunuz.
  • Battlefield 5 Türkçe yama oyunun Origin ve Steam güncel sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır.
  • Battlefield 5 Türkçe yama PlayStation 4 vb. konsol sürümlerini desteklememekte, sadece PC sürümlerini desteklemektedir.
  • Battlefield 5 Türkçe yama oyunun torr*nt/kors*n/cra*ked vb. tüm sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır.
  • Battlefield 5 Türkçe yama oyunun sadece hikaye (story)/singleplayer modunu desteklemekte olup online/multiplayer modu teknik nedenlerle desteklenmemektedir. Banlanma riskinine girmemek için BF5 multiplayer'a girmeden önce yamayı kaldırmanız ya da pasifleştirmeniz tavsiye edilmiştir.
  • Battlefield 5 oyununa Steam üzerinden sahipseniz kütüphanenizde oyuna sağ tıklayıp, "Yönet" kısmına geliniz ve "Yerel dosyalara göz at" seçeneğini işaretleyiniz. Böylece oyunun kurulu olduğu klasörü açmış olursunuz. Setup sırasında aşağıda örneğini görebileceğiniz Battlefield 5 oyun dosya yoluna ilerleyip kurulumu gerçekleştiriniz.
  • Battlefield 5 Türkçe yamayı kurarken oyunun kurulu olduğu dosya konumunu seçtiğinizde "Lütfen geçerli bir dosya seçiniz'' şeklinde bir hata alırsanız doğru oyun konumu seçtiğinizden ve bu konumdaki doğru .exe dosyasını işaretlediğinizden emin olunuz.
  • Battlefield 5 oyununa Origin üzerinden sahipseniz aynı işlemleri aşağıda görebileceğiniz BF5 Origin dosya yolu için uygulayınız.
  • Bazı antivirus yazılımları ve Windows Defender programı, çeviri yükleme yazılımını (Anonymous.ClientForm) virus/zararlı yazılım olarak görebilmektedir. Failed to load dll from the list error code 126 vb. hatalar almamak için yama yükleme yazılımını yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olunuz, sorun devam ederse antivirus yazılım ayarlarından BF5'i hariç tutunuz. Ardından yamayı kaldırıp tekrar yükleyiniz.
C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/

C:/Program Files (x86)/Origin Games/

Battlefield V PlayStation 4 İnceleme, Battlefield 5 Sistem Gereksinimleri ve Battlefield Serileri ile ilgili yazılarımızı bağlantılarda bulabilirsiniz, iyi oyunlar. 

Battlefield 5 Turkce Yama

 
Gönderildi : 8 Ocak 2022 13:33
Konu Etiketleri
9b79f4cf373bd46d02b281488f50c28c?s=110&d=monsterid&r=g
(@aksiyoncuherif)
Gönderiler: 1
Er
 

Teşekkürler çok kaliteli ve detaylı bir rehber olmuş 🙂

 
Gönderildi : 3 Şubat 2022 20:55
Veteran Soldier tarafından oylandı
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
Konu Sahibi
 

Teşekkürler, 1-2 saat vaktimizi aldı ama değdi sanırım 🙂

Gönderen: @aksiyoncuherif

Teşekkürler çok kaliteli ve detaylı bir rehber olmuş

 
Gönderildi : 3 Şubat 2022 21:22
aksiyoncuherif tarafından oylandı
Oyun.News
Logo