Bildirimler
Tümünü temizle

Call of Duty Mobile Grafik Ayarları Sorunu

1 Yazılar
2 Üyeler
2 Beğeniler
692 Ziyaretler
1
Konu Sahibi

Oyunu PC üzerinden oynuyorum, fakat Call of Duty Mobile grafik ayarları nerden, nasıl yapılıyor bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Call of Duty Mobile Grafik Ayarları Sorunu

Konu Etiketleri
1 Yanıt
1

Call of Duty Mobile PC grafik ayarlarına aşağıdaki birinci görselde de gösterdiğim Options/Seçenekler'i açtıktan sonra ''Audio/Graphics'' menüsünden ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınızın sistem özelliklerini de gözönünde bulundurarak Call of Duty Mobile grafik kalitesi, frame rate vb. ayarları yapılandırabilirsiniz.

Call of Duty Mobile Grafik Ayarları

Call of Duty Mobile PC grafik ayarlarını kullandığınız emulator üzerinden de kısmen yapılandırabilirsiniz. Emulator üzerinden yaptığınız bu ayarlar diğer oyunları da kapsayan genel bir ayar olacaktır.

Call of Duty Mobile emulator grafik ayarlarını yapmak için aşağıda Gameloop Emulator için örneğini verdiğim görselde 1-2 ile işaretlediğim menüden ''Ayarlar'' seçeneğini seçiniz. Ardından 3-4 ile işaretlediğim ''Motor'' sekmesinden Call of Duty Mobile oyununda kullanmak istediğiniz ekran çözünürlüğünü ve DPI ayarlarını yapılandırıp kaydediniz.

Call of Duty: Mobile grafik ayarlarını etkinleştirmek için oyunu yeniden başlatınız. Oyun hakkında daha fazla bilgiyi bağlantıdaki Call of Duty: Mobile PC Emulator Oynama Rehberi sayfamızda bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

Call of Duty Mobile Grafik Ayarları Çözümü