Bildirimler
Tümünü temizle

FIFA 16 Ultimate Team’de Nasıl Para Kazanılır?

  

1
Konu Sahibi

FIFA Ultimate Team moduna yeni başlayanlar için nasıl para kazanılacağını içeren temel bilgiler içeren bir yazı hazırladık. Sizin de farklı önerileriniz var ise, lütfen yorum olarak yazınız.

Para Kazanma Taktikleri:

FIFA 16 Ultimate Team’de ilk para kazanma taktiğimiz “Tek Oyunculu Sezon” veya “Tek Oyunculu Turnuvalar”. Bunların Online Sezon’dan farkı yok, normal olarak oynuyorsunuz. Fakat yapay zekâya karşı oynadığınız için kazanma olanağınız daha yüksek ve sezonu daha erken bitirebiliyorsunuz.

Ayrıca özel paketler kazanabiliyorsunuz, turnuva maçları normal maçlara göre daha fazla jeton veriyor bunlara göre daha fazla jeton kazanma olanağınız var.

FIFA 16 Ultimate Team Para Kazanma Taktikleri

İkinci olarak daulshock cihazınızdan R3’e bastığınız zaman karşınıza açılan pencereden katalog kısmından Ultimate Team bölümüne geldiğinizde karşınıza çıkan paketleri ve oyuncuları Fifa üzerinden kazandığınız paralar ile satın alabiliyorsunuz ve jetonlarınız cebinizde kalıyor.

Ayrıca o katalogdan oyuncuda kiralayabiliyorsunuz. Ayrıca, Katalog kısmından “FUT Jeton Ödülü Desteği” satın alırsanız 5 maç başı size x1000 jeton ödülü veriyor 5 maç x1000 5000 jeton otomatik olarak kazanmış oluyorsunuz. Ayrıca seviyeniz arttığı takdirde jeton desteği sürekli geliyor.

FIFA 16 Ultimate Team Para Kazanma Taktikleri

Üçüncü bir seçenek olarak transfer pazarından aldığınız bir oyuncuyu o haftaki gerçekte performansına göre oyuncunun fiyatının artacağını veya azalacağını anlayabilirsiniz.

Örnek olarak; Elinizde Arda Turan varsa siz onu 10.000 jetona aldıysanız ve eğer Arda o hafta Barcelona maçında güzel bir performans sergilediyse transfer pazarında otomatik olarak Arda’nın değeri aratacaktır. Siz de 10.000 jetona aldığınız Arda Turan’ı 12.000 veya 13.000 jetona rahatlıkla satabilirsiniz demektir.

FIFA 16 Ultimate Team Para Kazanma Taktikleri

Dördüncü seçenek “Online Draft” buraya 15.000 jeton veya 300 FIFA Points karşılığında girebiliyorsunuz. Oyun size en başta 1 tane jeton veriyor.

Bununla online drafta girdiğiniz zaman hiç maç yapmasanız bile yenilseniz bile bir sürü paket alabiliyorsunuz. Bu paketlerden iyi oyuncular çıkabiliyor.

FIFA 16 Ultimate Team Para Kazanma Taktikleri

Son olarak haftanın takımı ile maç yaptığınız takdirde zorluklara göre daha fazla para kazanabiliyorsunuz. Jeton desteği ile birlikte yaparsanız daha fazla para kazanabiliyorsunuz.

Umarız FIFA 16 Ultimate Team para kazanma taktiklerimiz faydalı olmuştur, lütfen yorumlarınızla bize destek veriniz. FIFA Serileri ve Futbol Oyunları ile ilgili yazılarımızı bağlantılarda bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

1 Yanıt
0

Taktikler faydalı oldu, teşekkürler.