Bildirimler
Tümünü temizle

FIFA 17 Ultimate Team OTW Kartları Rehberi

  Yorumlar  
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Bu rehberimizde FIFA 17 Ultimate Team için eklenen yeni OTW kartları (Ones to Watch)'ndan bahsedeceğiz.

EA Sports, FIFA 17 ile gelen Ultimate Team moduna yeni bir kart ekledi: Ones to Watch yani OTW kartları. Eski Ultimate Team’lerde olmayan bu kart, oyuna yeni bir mekanik getiriyor.

Diğer kartların aksine canlı bir yapıya sahip olan OTW kartları, 30 yaş altındaki yüksek profilli 23 oyuncuyu gözler önüne seriyor.

FIFA 17 OTW kartları nedir? Ne zaman aktif olacaklar? Nasıl çalışıyorlar?

Ones to Watch kartları, oyuncunun istatistiklerini değiştirebilen canlı kartlardır. EA tarafından belirli sürelerle yayımlanan kartlar, vaat ettikleri özelliklere göre oyuncuların özelliklerini de değiştirebiliyor.

Mesela Paul Pogba’nın 88 olan değerini, alacağınız bir OTW kartı ile 90’a çıkarabilirsiniz. Elbette kartların vaat ettiği bu özellikler, kartın tahmin gücüne dayalıdır.

Yani oyuncunun iyi bir sezon geçirmesi, gelişmeye açık olması gibi özellikler söz konusu.

  • Sınırlı süreliğine varlar: OTW kartlarını 30 Eylül – 10 Ekim 2016 tarihleri arasında mevcut idi. Bu sürenin sonunda ise transfer marketinde yer almaya başladılar.
  • Kartlar daima canlı: Şöyle bir örnek verelim, Matts Hummels isimli oyuncunun 87 olan değeri OTW kartı ile 88’e çıktı diyelim. Sonrasında haftanın takımına seçilirse, OTW kartı da kendini 89 olarak otomatik bir şekilde güncelleyecektir.
  • Yükselen puanlar düşmez: Otomatik olarak kendini güncelleyen OTW kartı, güncel olduğu değer de kalır. Bir daha eski değerine veya daha aşağı bir değere düşmek gibi bir durum söz konusu olmaz.
  • Ücretsiz paketlerden çıkabilir: OTW kartları, Ultimate Team için verilen ücretsiz kartlardan da zaman zaman çıkabilir. Bu da EA’nin oyunculara yaptığı ufak bir sürpriz.
  • Anlık olarak güncellenir: O hafta yaşanan durumlara veya oyuncuların haftanın takımına seçilmesi durumuna göre OTW kartları kendilerini hemen güncelleyecektir.

Fifa 17 Ones To Watch Kartlari

FIFA 17 Ultimate Team OTW Kartları:

Oyuncu Pozisyon Puan
Alisson GK 80
Stones CB 78
Umtiti CB 82
Bailly CB 82
Mustafi CB 83
Hummels CB 87
Krychowiak CDM 84
Dembélé CM 77
Sanches CM 78
Kanté CM 81
Pjanić CM 85
Pogba CM 89
Gaitán LM 85
Embolo RM 76
Sane RM 79
Mané RM 79
De Paula CAM 80
Ben Arfa CAM 84
Batshuayi ST 81
Sansone ST 82
Morata ST 82
Milik ST 83
Higuaín ST 88

FIFA 17 Sistem Gereksinimleri ve İncelemesi yazımızı inceleyebilir, FIFA 17 ile ilgili diğer yazılarımıza bağlantıdan erişebilirsiniz.

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 6 Eylül 2021 21:33
Konu Etiketleri