Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Modern Warfare 2 Couldn't Write a File. The Hard Drive is Probably Error

 
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Modern Warfare 2 couldn't write a file. The hard drive is probably full error/hatası çözümüne ilişkin detaylı ve resimli anlatımı konunun altında bulabilirsiniz. Daha önce Call of Duty Modern Warfare 3 Couldn't Write a File The Hard Drive is Probably Full ve Call of Duty Ghosts Couldn't Write a File The Hard Drive is Probably Full hatalarının çözümümlerinde de ele aldığımız couldn't write a file hatası çözüm yöntemini MW2 için de uygulayacağız.

Özellikle Win7 ve sonrası işletim sistemlerinde sıkça karşılaştığımız dosya yazma hatalarının ana kaynağı işletim sistemlerinin sizin izniniz olmadan dosyalar üzerinde değişiklik yapılmasını engellemek olduğundan Modern Warfare 2 oyununu yönetici olarak (Run as Administrator) çalıştırmanız gerekiyor.

* MW2'nin kısa yolu yoksa oyun ana klasörüne giriniz ve iw4sp.exe'ye sağ tık yapınız, Gönder > Masaüstü kısayol oluştur diyerek Modern Warfare 2 için kısayol oluşturunuz.

* Modern Warfare 2'yi yönetici olarak çalıştırmak için oyunun kısa yoluna sağ tıklayınız ve özellikleri seçiniz.

* Açılan pencereden uyumluluk modunu seçiniz ve ''Bu proğramı yönetici olarak çalıştır'' kutucuğunu tik ile işaretleyerek ''Tüm kullanıcıların ayarlarını değiştir'' butonuna basınız (Bkz. Resim).

* ''Tüm kullanıcılar için uyumluluk'' sekmesinde de Ayrıcalık düzeyi > Bu proğramı yönetici olarak çalıştır'' kutucuğunu işaretleyerek uygula > uygula diyerek özellikleri kapatınız.

* Yaptığımız bu Modern Warfare 2'yi yönetici olarak çalıştırma ayarı ile artık her seferinde sağ tik ''Yönetici olarak çalıştır'' dememize kalmadan iw4sp.exe'yi çalıştırabilir hale getirmiş olduk.

Böylece dosya yazma sorununu yani Modern Warfare 2 couldn't write a file hatasını çözmüş olduk. Bu hata ile ile ilgili bir soru/sorununz olursa lütfen yazınız, iyi oyunlar.

Modern Warfare 2 couldn't write a file. The hard drive is probably full hatası

CoDSerileri ve Modern Warfare 2 ile ilgili detaylı bilgiler, haber ve incelemeler, hata çözümleri ve daha fazlası için bağlantıları ziyaret ediniz. Çözüm yöntemi sorununza çare olduysa sosyal platformlarınızda like/paylaşınız. Sosyal medyada bizi takip ediniz.

Mw2 Couldnt Write A File Error

Mw2 Couldnt Write A File Hatasi

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 3 Temmuz 2015 00:21
WANTED
(@wanted)
Er Üye

Herkese merhaba. YA ABİ Bİ YARDIM EDİN. MW 2 CD Sİ VAR BENDE 30 GB BOŞ YER VAR. KURULUMA BASIYORUM. BANA BUNU DİYOR.

Modern Warfare 2 couldn't write a file. The hard drive is probably full.

CevapAlıntı
Gönderildi : 17 Eylül 2018 03:53
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri'ne göre 12 Gb. kurulum alanı gerekiyor, normalde kurulum için yetmesi gerekir ama setup sırasında temp dosyalarının kaplayacağı alan ile sistem geri yükleme için ayırdığınız alan miktarı yüksek ise bu hatayı verebilir.

Varsa başka bir harddisk bölümüne yüklemeyi ya da denetim masasından ''Geri Yükleme Noktası'' ayarlarındaki ''Disk Alanı Kullanımı'' ayarını azaltıp ve varsa eski gereksiz geri yükleme noktalarını silip deneyebilir misiniz?

Herkese merhaba. YA ABİ Bİ YARDIM EDİN. MW 2 CD Sİ VAR BENDE 30 GB BOŞ YER VAR. KURULUMA BASIYORUM. BANA BUNU DİYOR.

Modern Warfare 2 couldn't write a file. The hard drive is probably full.

CevapAlıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 18 Eylül 2018 02:45