Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Modern Warfare 2 Could Not Load Localization.txt Hatası

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
6,277 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Modern Warfare 2 could not load localization.txt error. Please make sure Modern Warfare 2 is run from the correct folder hatası çözümü için aşağıda örnek konumlarını belirtiğim oyun yolunda localization.txt dosyasının bulunup bulunmadığını kontrol ediniz. localization.txt yoksa ya da içeriğinin bozulmuş olabileceğini düşünüyorsanız bağlantıdan indirip ../Call of Duty Modern Warfare 2 klasörüne zipten çıkararak atınız ve oyunu açıp kontrol ediniz.

Hala MW2 localization.txt hatası almaya devam ediyorsanız oyun kısayolunun dosya hedefini doğru gösterdiğinden emin olunuz. Veya işi garantiye almak istiyorsanız oyunun kısayolunu silerek ya direk iw4sp/iw4mp.exe setup uygulamaları üzerinden ya da bu setup dosyalarına sağ tık yapıp gönder/masaüstüne kısayol oluştur diyerek oluşturacağınız kısayoldan oyunu çalıştırınız.

Tüm önerilerimden sonra aynı hatayı almaya devam ediyorsanız oyunu kaldırıp yeniden kurunuz. Bu da sonuç vermezse sağlam bir oyun yükleme kaynağı bulup oyunu yükleyiniz, iyi oyunlar.

C:Program Files (x86)/Steam/SteamApps/common/Call of Duty Modern Warfare 2/localization.txt

D:Activision/Call of Duty Modern Warfare 2/localization.txt Steam/Modern Warfare 2/Sağ Klik/Özellikler/Yerel Dosyalar/Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula

Steam/Modern Warfare 2/Right Click/Properties/Local Files/Verify Integrity of Game Cache

Modern Warfare 2 could not load localization.txt error. Please make sure Modern Warfare 2 is run from the correct folder.

Modern Warfare 2 Localization.txt: DOWNLOAD

Modern Warfare 2 hakkındaki bilgileri ve çeşitli hataların çözümlerini incelemek için bağlantıdaki kategoriyi inceleyiniz.

Mw2 Localization.txt Error

 
Gönderildi : 14 Ekim 2015 00:22