Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Modern Warfare 2 DirectX Encountered an Unrecoverable Error Hatası

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
6,136 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Modern Warfare 2 DirectX encountered an unrecoverable error hatası çözümü için uzun yıllar içerisinde elde ettiğim tecrübelerime dayanarak derlediğim önerilerimi konunun devamında bulabilirsiniz, umarım oyunculara faydalı olmuşumdur.

Modern Warfare 2 DirectX Encountered an Unrecoverable Error. Check the Read Me Possible Solutions...

* Öncelikle sisteminizin Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri'ni karşılayıp karşılamadığını kontrol ediniz ve güncel ekran kartı driver'larının kurulu olduğundan emin olunuz.

AMD Driver

NVidia Driver

* Başlat/çalıştır'dan dxdiag'ı başlatınız ve DirectX Tanı Aracı'nda sisteminizde kurulu olan DirectX sürümünü kontrol ediniz (Resim-1) ve diğer resimde görebileceğiniz gibi Sorun bulunmadı yazdığını teyit ediniz (Resim-2).

* Daha sonra aşağıdaki bağlantıdan DXWebSetup.exe'yi indirip DirectX sizde kurulu görünse bile güncel DirectX yazılımını yeni baştan kurunuz.

DirectX End-User Runtime Web Installer

C:Program Files (x86)/Steam/SteamApps/common/Call of Duty Modern Warfare 2/Redist/DirectXDXSETUP.exe

* Microsoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package yazılımını kurunuz.

C:Program Files (x86)/Steam/SteamApps/common/Call of Duty Modern Warfare 2/Redist/vcredist_x86.exe

* Yukarıdaki işlemlerden sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız ve denetim masasından (Resim-3) Windows Update'i açarak önemli güncelleştirmelerin tamamı ile isteğe bağlı güncelleştirmelerden dil için olanlar hariç tamamını mutlaka güncelleyiniz.

* Bilgisayarınızı tüm güncellemeleri uyguladıktan sonra yeniden başlatarak MW2 DirectX Encountered an Unrecoverable hatasını kontrol ediniz.

CoDSerileri ve Modern Warfare 2 ile ilgili detaylı bilgiler, haber ve incelemeler, hata çözümleri ve daha fazlası için bağlantıları ziyaret ediniz. Sorunuz varsa yorum yazmaktan çekinmeyiniz. Bu çözüm yöntemleri işinize yaradıysa lütfen sosyal medyada paylaşınız ve like'layınız. Sosyal medyada bizi takip etmenizden memnuniyet duyarız, teşekkürler.

Mw2 DirectX Encountered An Uncoverable Error

Mw2 DirectX Hatasi Windows Update Menu

Mw2 DirectX Hatasi Directx Tani Araci Dx Version

Mw2 DirectX Hatasi Directx Tani Araci Sorun Bulunmadi

 
Gönderildi : 2 Temmuz 2015 02:27