Call of Duty Modern...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Call of Duty Modern Warfare Remastered Türkçe Yama Çıktı

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Beğeniler
7,487 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@wovoxo)
Gönderiler: 3
Er
Konu Sahibi
 

Call of Duty Modern Warfare Remastered Türkçe Yama sonunda çıktı arkadaşlar. %100'ü Türkçe'ye çevrilen Modern Warfare Remastered Türkçe yamayı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Call of Duty 4: Modern Warfare'ın yenilenmiş hali olan Call of Duty Modern Warfare Remastered oyununa ait Türkçe yamanın kurulum bilgileri ile diğer detayları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen yorum kısmından yazınız, iyi oyunlar.

Modern Warfare Remastered Türkçe Yama İndir: DOWNLOAD

Kurulum Notları:

 • Modern Warfare Remastered Türkçe Yama, oyunun İngilizce versiyonuna göre hazırlanmıştır,
 • Oyunun cra*ked/korsan versiyonlarında test edilmemiştir, ancak çalışma ihtimali yüksektir,
 • İndirdiğiniz TGBox_GNP.exe uygulamasının kurulumuna geçiniz. TGBox uygulaması açıldığı anda güncellemesi otomatik olarak yapacaktır.
 • TGBox kurulumundan sonra Call of Duty Modern Warfare Remastered Türkçe Yamanın kurulumuna geçiniz.
 • Türkçe Yama, Modern Warfare Remastered oyununun Steam sürümüne göre hazırlanmıştır. Sizin oyununuz farklı bir konumda yüklü ise Call of Duty Modern Warfare Remastered Türkçe yama kurulumu sırasında o konumu seçiniz.
 • Yama kurulumu sırasında, oyunun orijinal dosyaları otomatik olarak yedeklenecektir,
 • Modern Warfare Remastered Türkçe yamayı kaldırmak isterseniz TGBox uygulaması üzerinden kaldırabilirsiniz,
 • Oyun seçeneklerinde İngilizce dilinin seçildiğinden emin olunuz,
 • Yama kurulumunun ardından, oyuna girip, SEÇENEKLER > SES kategorisi altındaki ALT YAZILAR seçeneğini etkinleştirmeyi unutmayınız.
 • Herhangi bir sebeple yamanın kurulumunda sorun yaşarsanız Call of Duty Modern Warfare Remastered Türkçe yamanın kurulu halini yukarıdaki indirme bağlantısında bulabilirsiniz.
 • MWR Türkçe yamanın kurulu halini yüklemek için öncelikle oyun yolunda bulunan english klasörünü her ihtimale karşın farklı bir konuma mesela masaüstüne kopyalayarak yedekleyiniz.
 • Daha sonra indirdiğiniz CoD-MWR-TR-Yama-Kurulu-Hali.zip dosyası içerisinden çıkaracağınız english klasöründeki dosyaları kopyalayarak oyun yolundaki ./english klasöründeki dosyaların üzerinde yazdırınız, işlem tamamdır.

Türkçe Yama Hakkında:

Modern Warfare Remastered Türkçe yama TG Yama ekibi tarafından hazırlanmıştır,

Oyunun senaryo modu ile menüler %100 Türkçe'ye çevirilmiştir,

Emeği Geçenler:

PROGRAMLAMA:

Tugay Acar

FONT DÜZENLEME:

Tugay Acar

ÇEVİRİ ADAPTASYONU:

Erkan Aziz Görgülü

ÇEVİRMENLER:

Tugay Acar

Erkan Aziz Görgülü

Dağhan Kaya

Cengiz Aslan

Eser Türkyılmaz

TEST:

Dağhan Kaya

Mustafa Kemal Demirci

Erkan Aziz Görgülü

Güncelleme: 2021 yılında Call of Duty Modern Warfare Remastered Türkçe Yamanın çıkması nedeniyle bu içerik 08.11.2021 tarihinde güncellenmiştir.

Modern Warfare Remastered Türkçe yama çıktı mı acaba? Hiç bir sitede bulamadım yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. 🙂

Call Of Duty Modern Warfare Remastered Turkce Yama Kurulum

Call Of Duty Modern Warfare Remastered Turkce Yama Cikti

Call Of Duty Modern Warfare Remastered Turkce Yama Menu

Call of Duty Modern Warfare Remastered Türkçe Yama

 
Gönderildi : 8 Şubat 2018 04:17
Konu Etiketleri
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
 

Güncelleme: Call of Duty Modern Warfare Remastered Türkçe yama 2021 yılı ortalarında çıktı. Detayları güncellenen konu başında bulabilirsiniz, bilginize arkadaşlar.

Oyun çıkalı yaklaşık 1.5 sene kadar oldu ama şu ana kadar Modern Warfare Remastered Türkçe yama çıkmadı maalesef. MWR oyun dosyalarının, oyunun ilk/orjinal versiyonu olan Call of Duty 4'e ait .iwd, .ff vb. dosya formatlarından farklı olması nedeniyle bu güne kadar yama yapımının gerçekleştirilemediğini düşünüyorum.

Sorunuz üzerine iyice araştırma yaptım, acaba başlayan bir çalışma var mı diye ama hiç bir yama yapımcısı grubun Call of Duty Modern Warfare Remastered Türkçe Yama ile ilgili bir çalışmasına ben de rastlayamadım. Son yıllarda çıkan tüm serilerde olduğu gibi Call of Duty 4 Modern Warfare Remastered'ı da Türkçe olarak oynayamıyacağız anlaşılan.

Ama oyunun hikayesi, görev açıklamaları ve benzeri hususları anlamak için en azından eski oyunun yaması yani Call of Duty 4 Türkçe Yama kurulumu yapılarak MWR hakkında fikir elde edinilebilir.

Ancak yine de ümidi kesmemek gerek, belki ileride yama çıkabilir de. MWR Türkçe yama hakkında herhangi bir gelişme olursa buradan bilgi vermeye çalışacağım. Diğer arkadaşlar da herhangi bir bilgiye ulaşırlarsa haber vermelerini ve ayrıca bu başlık altından yorum yaparak katkı sunmalarını rica ederiz.

Modern Warfare Remastered Türkçe yama çıktı mı acaba? Hiç bir sitede bulamadım yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. 🙂

 
Gönderildi : 8 Şubat 2018 18:53
Avatar Veteran Soldier
(@the-vet)
Gönderiler: 96
Astsubay
 

Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered Türkçe yama çıktı mı arkadaşlar, bir gelişme var mı?

 
Gönderildi : 1 Temmuz 2019 23:58
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
 

Call of Duty Modern Warfare Remastered Türkçe yama nihayet çıktı. Yamanın kurulum bilgileri ile indirme bağlantılarını güncellenen konu başında bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

Gönderen: @the-vet

Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered Türkçe yama çıktı mı arkadaşlar, bir gelişme var mı?

 
Gönderildi : 8 Kasım 2021 16:17