Call of Duty World ...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Call of Duty World War 2 Türkçe Yama Çıktı

3 Gönderi
2 Üye
1 Beğeni
33.4 K Ziyaret
E80c306e849e1bf92fa6ebb007ab862c?s=110&d=monsterid&r=g
(@emirhan-mehmet-yilmaz)
Gönderiler: 1
Er
Konu Sahibi
 

Call of Duty WW2 Türkçe yama nihayet 2021 başlarında çıktı. %100'ü Türkçe'ye çevirilen Call of Duty World War 2 Türkçe yamaya ait indirme linkleri ile kurulum bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

World War 2 Türkçe Yama: DOWNLOAD

WW2 Türkçe Yama Kurulu Hali: DOWNLOAD

Kurulum:

* Öncelikle TG Yama ekibi tarafından geliştirilen TGBox_GNP.exe Türkçe yama indirme/kurulum yöneticisini bağlantıdan indirip kurulumunu yapınız ve ardından yazılımın otomatik güncellenmesini sağlayınız.

* Aşağıdaki ilk görselde de (Görsel:1) görebileceğiniz gibi Call of Duty: WW2 Gözat butonuna tıklayarak kurulumu başlatınız.

* Ardından Hemen Yükle (Görsel:2), Devam Et (Görsel:3-4) aşamalarını geçerek Klasörü Seç (Görsel:5) aşamasında Call of Duty World War 2 oyununun kurulu olduğu konumu gösteriniz.

Steam için Call of Duty World War 2 dosya yolunu aşağıda görebilirsiniz. WW2 oyun yolunu gösterdikten sonra Devam Et (Görsel:5)'e basınız.

C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/Call of Duty World War 2/

* Bu aşamada (Görsel:6) Call of Duty World War 2 Türkçe yama kurulumu başlayacak ve 1-2 dk. içerisinde tamamlanacaktır. Call of Duty World War 2 Türkçe yama kurulumu tamamlandıktan sonra (Görsel:7) Bitir diyerek TGBox uygulamasını kapatınız.

* Call of Duty World War 2 Türkçe yama kurulumunu tamamladıktan sonra oyun ses seçeneklerinden alt yazıları etkinleştirdiğinizden emin olunuz.

* Setup sorunları, Windows güvenlik/dosya yazma izinleri ile ilgili hatalar vb. herhangi bir nedenle Call of Duty World War 2 Türkçe yama kurulumunda sorunla karşılaşanlar, yukarıda bağlantısını bulabileceğiniz yamanın kurulu halini uygulayabilirler.

Bunu yapmak için indirdiğiniz english klasörü içerisinde bulunan 36 adet FF/FD uzantılı dosyayı aşağıda örneğini görebileceğiniz ../Call of Duty World War 2/english klasörüne kopyalayınız.

C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/Call of Duty World War 2/english

Önemli Not: Call of Duty World War 2 Türkçe yamanın setuplı kurulumu öncesinde ama özellikle kurulu haldeki dosyalarını uygulayacaksanız öncelikle english klasörünü kopyalayarak bilgisayarınızdaki başka bir konuma mutlaka yedekleyiniz.

Herhangi bir hata/sorunla karşılaşırsanız oyunu kaldırıp yeniden kurmak yerine yedeklediğiniz bu dosyaları orjinal konumuna geri kopyaladığınızda sorun düzelecektir.

Sıkça Sorulan Sorular:

* Call of Duty WW2 Türkçe Yama Çıktı mı?: Çok bekledik ama sonunda çıktı.

* Call of Duty WW2 Türkçe Yama Dublaj Şeklinde mi?: Hayır, World War 2 Türkçe yama seslendirme şeklinde değil.

* Call of Duty WW2 Türkçe Yama Sadece Altyazıları mı Türkçeleştiriyor: Hayır, World War 2 Türkçe yama alt yazıların yanısıra menüleri de Türkçeleştiriyor.

* TGBox Nedir, Ne İşe Yarar?: TGBox, TG Yama ekibi tarafından hazırlanan Türkçe Yamaların kolayca indirilip yüklenmesini sağlayan bir yama panelidir.

* TGBox'un Özellikleri Nelerdir?: TGBox sayesinde, reklamlar ve yönlendirmeler olmadan, yamaları kolayca yükleyebilir ve kaldırabilirsiniz. Ayrıca internetiniz olmadığı durumlarda da daha önce indirmiş olduğunuz yamaları çevrimdışı olarak yükleyebilirsiniz.

* Yamalar Nasıl Yüklenir?: TGBox, dizin seçimi sırasında çoğu oyunun konumunu otomatik olarak bulur ve seçer. Ancak, kayıtların bulunmadığı oyunların bulunduğu dizini manuel olarak seçmeniz gerekir. Dizin seçimi sırasında, oyunu yüklemiş olduğunuz klasörü seçmeniz yeterli olacaktır.

* Yamalar Nasıl Güncellenir? Yamada herhangi bir güncelleme olduğunda, yamanın ana sayfasında güncelleme bilgisi görünecektir. Güncellemeyi yüklemek için, önce yamayı kaldırınız ve ardından tekrar yükleyiniz.

Yapımcı Notları:

* Call of Duty World War 2 Türkçe yama TG Yama ekibi tarafından hazırlanmıştır.

* Oyunun singleplayer/hikaye modu %100 Türkçe'ye çevirilmiştir.

* Call of Duty WW2 Türkçe Yama son sürüm Steam ve 1.25.0.1 (7831931) sürümlü kors*n versiyonlar ile uyumludur.

* Bu Türkçe Yama, Call of Duty®: WWII'nin İngilizce versiyonuna göre hazırlanmıştır. Oyununuzda İngilizce dili seçildiğinden emin olun.

* Kurulum sırasında, oyununuzun orijinal dosyaları otomatik olarak yedeklenecektir. Fakat her ihtimale karşın ../English klasörünü yedekleyebilirsiniz.

* Türkçe Yamadan memnun kalmadığınız takdirde, TGBox uygulamasından yamayı kaldırabilirsiniz.

* Yamanın kurulumu ardından, oyuna girip, AYARLAR > SES kategorisi altındaki "ALT YAZILAR" seçeneğini etkinleştiriniz.

* İyi oyunlar.

Emeği Geçenler:

PROGRAMLAMA:

Tugay Acar

ÇEVİRİ ADAPTASYONU:

Mustafa Kemal Demirci

ÇEVİRMENLER:

Tugay Acar

Mustafa Kemal Demirci

Onurcan Temel

TEST EDENLER:

Tugay Acar

Cengiz Aslan

Call Of Duty World War 2 Turkce Yama Kurulum Asamalari 1

Call Of Duty World War 2 Turkce Yama Kurulum Asamalari 2

Call Of Duty World War 2 Turkce Yama Kurulum Asamalari 3

Call Of Duty World War 2 Turkce Yama Kurulum Asamalari 4

Call Of Duty World War 2 Turkce Yama Kurulum Asamalari 5

Call Of Duty World War 2 Turkce Yama Kurulum Asamalari 6

Call Of Duty World War 2 Turkce Yama Kurulum Asamalari 7

Call of Duty WW2 Türkçe yaması gelecek mi? Ne zaman?

 
Gönderildi : 15 Kasım 2017 01:21
Veteran Soldier tarafından oylandı
Konu Etiketleri
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
 

Call of Duty World War 2 için şu an devam eden ya da proje aşamasında olan Türkçe yama çalışması yok bildiğim kadarıyla. Aslında yapılsa çok iyi olur, ancak çok zahmetli iş yama çalışmaları. İnşallah WW2 TR yama çıkar ve diğer yamaların da bulunduğu bağlantıdaki Türkçe yama kategorimizde yerini alır.

Ayrıca oyunu oynarken bölüm geçmede zorluk yaşayan arkadaşlar %100 tamamlanmış WW2 Save Game dosyasını bağlantıda bulabilirler.

Call of Duty WW2 Türkçe yaması gelecek mi? Ne zaman?

Call of Duty World War 2 Türkçe Yama

 
Gönderildi : 15 Kasım 2017 04:33
8a04c3fef6dbbf489696785873e69f25?s=110&d=monsterid&r=g
(@administrator)
Gönderiler: 2930
General Admin
 

Çok bekledik ama Call of Duty World War 2 Türkçe yama 2021 başlarında çıktı arkadaşlar. Gelen bir soru üzerine açılan bu konu başlığını düzenleyip yeni bir içerik oluşturduk.

World War 2 TR yama ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşanlar yorum bırakırlarsa yardımcı olmaya çalışalım. Herkese iyi oyunlar.

 
Gönderildi : 20 Mayıs 2021 13:55
Oyun.News
Logo