RAGE 2 Türkçe Yama ...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

RAGE 2 Türkçe Yama Çıktı

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
103 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2909
General Admin
Konu Sahibi
 

2021 yılı Şubat ayında çıkış yapan Rage 2 Türkçe yamaya ait detaylı bilgileri, kurulum sorunları ve çözüm önerilerini, indirme bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz.

Öncelikle Client.rar dosyasını bağlantıdaki sayfanın en alt kısmından indiriniz ve tüm dosyaları masaüstüne ya da uygun bir klasör içerisine çıkarınız. Sisteminizde yüklü değilse zip'ten çıkarttığınız dosyalardan vcredist_x64.exe ve VC_redist.x64.exe uygulamalarını kurunuz.

Ardından Anonymous.ClientForm.exe uygulamasını çalıştırarak üyelik oluşturunuz. Ücretsiz Türkçe yamaları uygulama arayüzünden ''Varlıklara Ekle'' diyerek ''Varlıklarım'' menüsüne ekleyebilirsiniz.

%100'ü Türkçeye çevrilen Rage 2 Türkçe yama ile ilgili detayları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

Rage 2 ve diğer ücretli Türkçe yamaları indirebilmek/kurabilmek için ise maalesef özel (ücretli) üyelik gerekmektedir.

Üyeliğiniz sona erse de sisteminizden silmediğiniz sürece Rage 2 Türkçe yamayı ve indirdiğiniz diğer tüm yamaları kullanmaya devam edebilirsiniz. Özel Üyelik şartlarını ise bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Rage 2 Türkçe Yama: DOWNLOAD

Kurulum:

Rage 2 Türkçe yama hakkında bilinmesi gereken detaylar şöyle;

  • Client uygulamasını ve yamayı kurmadan önce Microsoft .NET Framework 4'ün kurulu ve güncellemelerinin yapılmış olduğundan emin olunuz.
  • Rage 2 Türkçe yama oyunun Epic Games, Steam ve diğer tüm sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır.
  • Rage 2 DLC'leri Türkçeleştirilerek yamaya dahil edilmiştir.
  • Rage 2 Türkçe yama oyunun v.1.09 sürümünde sorunsuz çalışmaktadır. Oyunun alt ya da üst sürümlerde karakter hatası alabilirsiniz.
  • Rage 2 TR yama oyunun torr*nt/kors*n/cra*ked vb. tüm sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Ancak sürümüne dikkat etmelisiniz.
  • Rage 2 Türkçe yama; PlayStation 4, XBox One vb. konsol sürümlerini desteklememekte, sadece PC sürümünü desteklemektedir.
  • Rage 2 oyununa Steam üzerinden sahipseniz kütüphanenizde oyuna sağ tıklayıp, "Yönet" kısmına geliniz ve "Yerel dosyalara göz at" seçeneğini işaretleyiniz. Böylece oyunun kurulu olduğu klasörü açmış olursunuz. Setup sırasında aşağıda örneğini görebileceğiniz Rage 2 oyun dosya yoluna ilerleyip kurulumu gerçekleştiriniz. Aynı işlemi Epic Games Rage 2 oyun dosya yolu için de yapabilirsiniz.
  • Rage 2 TR yamayı kurarken oyunun kurulu olduğu dosya konumunu seçtiğinizde "Lütfen geçerli bir dosya seçiniz'' şeklinde bir hata alırsanız doğru oyun konumu seçtiğinizden ve bu konumdaki doğru .exe dosyasını işaretlediğinizden emin olunuz.
  • Bazı antivirus yazılımları ve Windows Defender programı, yapay zeka destekli tarama yaptıklarında oyun çeviri yükleme yazılımını (Anonymous.ClientForm) virus/malware vb. zararlı yazılım olarak görebilmektedir. Virüs ya da malware uyarı hatası almamak için yama yükleme yazılımını yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olunuz, sorun devam ederse antivirus yazılım ayarlarından oyunu hariç tutunuz. Ardından yamayı kaldırıp tekrar yükleyiniz.
C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/

C:/Program Files/Epic Games/

Rage 2 Sistem Gereksinimleri ilgili yazılarımızı bağlantıda, diğer oyunlara ait TR yama dosyalarını ise Türkçe Yamalar kategorisinde bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

Rage 2 Turkce Yama Cikti

 
Gönderildi : 16 Ocak 2022 18:57
Konu Etiketleri