Bildirimler
Tümünü temizle

Free Shadow Tactics: Blades of The Shogun Kampanyası

2 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
332 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

59 TL. değerindeki 2016 yapımı Strateji, Gerçek Zamanlı Taktik oyunu Shadow Tactics: Blades of The Shogun kampanya kapsamında ücretsiz olarak dağıtılıyor. 29.12.2019 akşam saatlerinde sona erecek olan kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Shadow Tactics: Blades of The Shogun oyununa ücretsiz olarak sahip olmak için bağlantıdaki sayfaya giriş yapınız. Daha sonra kampanya sayfasında bulunan görselde de gösterdiğim ''AL'' butonuna tıklayarak ücretsiz siparişinizi tamamlayınız.

Daha sonra bağlantıdan Epic Games Launcher uygulamasını indirip kurunuz. Üyelik bilgilerinizle uygulamaya giriş yaptığınızda Shadow Tactics: Blades of The Shogun oyununu uygulama kütüphanenizde görebilirsiniz. Yaklaşık 13 Gb. boyutundaki Shadow Tactics: Blades of The Shogun oyununu istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Ücretsiz oyun kampanyaları ile ilgili haberlerimize bağlantıdaki Oyun Kampanyaları kategorisinden erişebilir ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Shadow Tactics: Blades of The Shogun İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri yazımıza bağlantıdan erişebilirsiniz, iyi oyunlar.

Shadow Tactics: Blades of The Shogun Kampanya

 
Gönderildi : 29 Aralık 2019 15:03
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

Shadow Tactics: Blades of the Shogun için yeni bir dağıtım kampanyası başladı arkadaşlar.

Oyunu EpicGames üzerinden daha önce almamış olanlar 10-17 Kasım 2022 tarihleri arasında bağlantıdaki sayfaya girip kütüphanelerine ekleyebilirler.

 
Gönderildi : 11 Kasım 2022 23:25