Bildirimler
Tümünü temizle

Shadow Tactics: Blades of The Shogun Free Kampanya

 
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

59 TL. değerindeki 2016 yapımı Strateji, Gerçek Zamanlı Taktik oyunu Shadow Tactics: Blades of The Shogun kampanya kapsamında ücretsiz olarak dağıtılıyor. 29.12.2019 akşam saatlerinde sona erecek olan kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Shadow Tactics: Blades of The Shogun oyununa ücretsiz olarak sahip olmak için bağlantıdaki sayfaya giriş yapınız. Daha sonra kampanya sayfasında bulunan görselde de gösterdiğim ''AL'' butonuna tıklayarak ücretsiz siparişinizi tamamlayınız.

Daha sonra bağlantıdan Epic Games Launcher uygulamasını indirip kurunuz. Üyelik bilgilerinizle uygulamaya giriş yaptığınızda Shadow Tactics: Blades of The Shogun oyununu uygulama kütüphanenizde görebilirsiniz. Yaklaşık 13 Gb. boyutundaki Shadow Tactics: Blades of The Shogun oyununu istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Ücretsiz oyun kampanyaları ile ilgili haberlerimize bağlantıdaki Oyun Kampanyaları kategorisinden erişebilir ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Shadow Tactics: Blades of The Shogun İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri yazımıza bağlantıdan erişebilirsiniz, iyi oyunlar.

Shadow Tactics: Blades of The Shogun Kampanya

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 29 Aralık 2019 15:03