Bildirimler
Tümünü temizle

Kampanya: Darksiders ve Darksiders 2 Oyunları Bedava

  Yorumlar  
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

Toplamda 78 TL. değerindeki aksiyon, macera, RYO oyunları Darksiders Warmastered Edition ve Darksiders II Deathinitive Edition yapılan kampanya kapsamında ücretsiz olarak dağıtılıyor. Kısa bir süreliğine yapılan kampanyaları kaçırmayın.

Darksiders Warmastered Edition ve Darksiders II Deathinitive Edition oyunlarına ücretsiz sahip olmak için bağlantılardaki sayfalara giriş yapınız. Daha sonra görselde de görebileceğiniz kampanya sayfalarında bulunan butona tıklayarak ücretsiz siparişinizi tamamlayınız.

Daha sonra bağlantıdan Epic Games Launcher uygulamasını indirip kurunuz. Üyelik bilgilerinizle uygulamaya giriş yaptığınızda Darksiders Warmastered Edition ve Darksiders II Deathinitive Edition oyunlarını uygulama kütüphanenizde görebilirsiniz.

36 Gb. boyutundaki Darksiders Warmastered Edition ile 13 Gb. boyutundaki Darksiders II Deathinitive Edition oyununu istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Ücretsiz oyun kampanyaları ile ilgili haberlerimize bağlantıdaki Oyun Kampanyaları kategorisinden erişebilir ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz, iyi oyunlar.

Darksiders Warmastered Edition Kampanya Darksiders II Deathinitive Edition Kampanya

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 2 Ocak 2020 12:25