Bildirimler
Tümünü temizle

Kao the Kangaroo Free Kampanya

3 Yazılar
2 Üyeler
3 Beğeniler
57 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@vito)
Gönderiler: 470
Yüzbaşı
Konu Sahibi
 

Tate Multimedia S.A. tarafından geliştirilen 2022 yılı çıkış tarihli 300 TL. değerindeki Kao the Kangaroo isteyen herkese ücretsiz oldu.

04-11 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapılacak olan Kao the Kangaroo oyun dağıtım kampanyasından yararlanmak için bağlantıdaki sayfaya üyelik bilgilerinizle giriş yapınız ve ''YÜKLE'' butonuna basarak ücretsiz sipariş aşamasını tamamlayınız.

Siparişi tamamladığınızda Kao the Kangaroo oyunu Epic Games kütüphanenize eklenecektir. 9 Gb. boyutundaki Kao the Kangaroo'yu dilediğiniz zaman indirip sınırsızca oynayabilirsiniz.

Çeşitli oyunlarla ilgili free oyun kampanya haberlerini Oyun Kampanyaları kategorisinde bulabilir, üyelik girişi yapıp ilgili kategorideki ''Yeni konulara abone ol'' seçeneğini işaretleyerek e-posta ile free oyun kampanyalarından haberdar olabilir, ayrıca sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz, iyi oyunlar.

Kao the Kangaroo Hakkında:

Destansı bir yolculuğa çıkın, büyülü eldivenlerde ustalaşın, yemyeşil ortamları keşfedin ve Kao'yu şimdiye kadarki en büyük hikayesine götürün!

Eğlence, keşif, macera ve gizemle dolu güzel bir 3D platform oyunu Kao the Kangaroo'da babasının ortadan kaybolmasıyla ilgili sırları ortaya çıkarmak için unutulmaz bir maceraya atılan alıngan tüy yumağı Kao'ya katılın.

Kao The Kangaroo Free Kampanya

 
Gönderildi : 27 Nisan 2023 18:41
Veteran Soldier tarafından oylandı
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
 

Kao the Kangaroo güzel bir oyuna benziyor, haftaya ekleyeyim kütüphaneye.

 
Gönderildi : 27 Nisan 2023 21:41
Vito Scaletta tarafından oylandı
Avatar Veteran Soldier
(@vito)
Gönderiler: 470
Yüzbaşı
Konu Sahibi
 

@administrator ben de bekliyorum

 
Gönderildi : 28 Nisan 2023 15:56
Veteran Soldier tarafından oylandı