Bildirimler
Tümünü temizle

Against All Odds Epic Games'te Ücretsiz Oldu

1 Yazılar
1 Üyeler
1 Beğeniler
26 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@vito)
Gönderiler: 470
Yüzbaşı
Konu Sahibi
 

Microwave Games tarafından geliştirilen 2023 yılı çıkış tarihli bağımsız yapım Against All Odds isteyen herkese ücretsiz oldu.

04-11 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapılacak olan Against All Odds oyun dağıtım kampanyasından yararlanmak için bağlantıdaki sayfaya üyelik bilgilerinizle giriş yapınız ve ''YÜKLE'' butonuna basarak ücretsiz sipariş aşamasını tamamlayınız.

Siparişi tamamladığınızda Against All Odds oyunu Epic Games kütüphanenize eklenecektir. 512 Mb. boyutundaki Against All Odds'u dilediğiniz zaman indirip sınırsızca oynayabilirsiniz.

Çeşitli oyunlarla ilgili free oyun kampanya haberlerini Oyun Kampanyaları kategorisinde bulabilir, üyelik girişi yapıp ilgili kategorideki ''Yeni konulara abone ol'' seçeneğini işaretleyerek e-posta ile free oyun kampanyalarından haberdar olabilir, ayrıca sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz, iyi oyunlar.

Against All Odds Hakkında:

Sular kesildi. Kira ödenecek. İş yok. Zengin olma zamanı. Slaughter League'e gir, bir dizi baş döndürücü ve ölümcül çok oyunculu yarışta her şeye rağmen kazanmayı başar. Bu rekabetçi, çok oyunculu platform parti oyununda yalnızca bir kazanan olabilir, arkadaşlıklara elveda de!

Geleceğin küresel spor fenomeni Slaughter League'e hoş geldiniz. Bitiş çizgisine giden ölümcül bir koşu yarışında diğer on sporcuya katıl. Burada tek bir kural var: "Ya önce bitir ya da hiç!" O yüzden olabildiğince hızlı koş, mümkün olduğunca yükseğe zıpla ve rakiplerini alt et.

Slaughter League'de cesaretini göstermek ve en üst sırayı alacak kadar uzun süre hayatta kalmak için gerekenlere sahip misin?

Against All Odds Free Kampanya

 
Gönderildi : 27 Nisan 2023 18:43
Veteran Soldier tarafından oylandı