Bildirimler
Tümünü temizle

Horizon Chase Turbo Bedava Oldu

3 Yazılar
2 Üyeler
3 Beğeniler
60 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@vito)
Gönderiler: 470
Yüzbaşı
Konu Sahibi
 

AQUIRIS tarafından yapımı gerçekleştirilen 2018 yılı çıkışlı 39 TL. değerindeki yarış oyunu Horizon Chase Turbo isteyen herkese ücretsiz oldu.

04-11 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapılacak olan Horizon Chase Turbo oyun dağıtım kampanyasından yararlanmak için bağlantıdaki sayfaya üyelik bilgilerinizle giriş yapınız ve ''YÜKLE'' butonuna basarak ücretsiz sipariş aşamasını tamamlayınız.

Siparişi tamamladığınızda Horizon Chase Turbo oyunu Epic Games kütüphanenize eklenecektir. 500 Mb. boyutundaki Horizon Chase Turbo'yu dilediğiniz zaman indirip sınırsızca oynayabilirsiniz.

Çeşitli oyunlarla ilgili free oyun kampanya haberlerini Oyun Kampanyaları kategorisinde bulabilir, üyelik girişi yapıp ilgili kategorideki ''Yeni konulara abone ol'' seçeneğini işaretleyerek e-posta ile free oyun kampanyalarından haberdar olabilir, ayrıca sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz, iyi oyunlar.

Horizon Chase Turbo Hakkında:

80 ve 90'lara damgasını vuran Out Run, Top Gear (SNES), Rush ve diğer benzer oyunlar gibi oyunlardan esinlenen bir yarış oyunu Horizon Chase Turbo sınırsız bir eğlence ile klasik arcade oynanışı yeniden yaratıyor. Gazı kökle ve tadını çıkar!

Horizon Chase Turbo, en iyi arkadaşlarınla aynı koltukta oyun oynadığın o uzun geceleri hatırlatan nostaljiyi geri getiren bir çok oyunculu bölünmüş ekran modu da sunuyor.

Horizon Chase Turbo, geçmişten ilham alırken çağdaş olmayı da ihmal etmiyor. Görünür çokgen ve ikincil renk estetiği eşsiz bir atmosfer oluşturuyor.

Horizon Chase Turbo'da aracını olağanüstü yerlerde sürecek, güneşin batışını izleyecek, rüzgâr, kar, volkanik küller ve hatta sert kum fırtınaları ile yüzleşeceksin.

Özellikler:

  • 4K çözünürlüklü grafikler,
  • 4 oyuncuya kadar destekleyen muhteşem eski tarz bölünmüş ekranlı çok oyunculu mod,
  • Sayısız içerik: 12 Kupa, 48 Şehir, 111 pist, 33 Açılabilir Araç ve 12 Yükseltme,
  • Lotus Turbo Challenge, Top Gear (SNES) ve Rush gibi klasik arcade yarış oyunlarının müziklerini besteleyen efsanevi besteci Barry Leitch'in bestelediği oyun müzikleri.

Horizon Chase Turbo Free Kampanya

 
Gönderildi : 27 Nisan 2023 18:40
Veteran Soldier tarafından oylandı
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
 

Geçen sene yapılan Horizon Chase Turbo kampanyasından alıp kütüphaneye eklemişim 😀

Haber için teşekkürler.

 
Gönderildi : 27 Nisan 2023 21:55
Vito Scaletta tarafından oylandı
Avatar Veteran Soldier
(@vito)
Gönderiler: 470
Yüzbaşı
Konu Sahibi
 

@administrator ben kaçırdım

 
Gönderildi : 28 Nisan 2023 15:55
Veteran Soldier tarafından oylandı