Bildirimler
Tümünü temizle

Kampanya: Hitman: Absolution Ücretsiz Oldu

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
216 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2908
General Admin
Konu Sahibi
 

34,99 TL. değerindeki aksiyon ve macera oyunu Hitman: Absolution yapılan kampanya kapsamında isteyen herkese ücretsiz olarak dağıtılıyor. 16 Haziran 2020 Salı günü saat 18.00'da sona erecek bedava oyun dağıtım kampanyasını kaçırmayın.

Hitman: Absolution oyununa kalıcı olarak sahip olmak için bağlantıdaki sayfaya giriş yaptıktan sonra görselde de görebileceğiniz ''Get it FREE'' butonuna tıklayınız. Tıkladığınız anda 2. görselde de görebileceğiniz gibi ''Hitman: Absolution will appear in your account soon.'' mesajı görünecek ve Hitman: Absolution oyunu kütüphanenize eklenecektir.

Hitman: Absolution kurulumunu yapmak için bağlantıdan GOG Galaxy uygulamasını indirip kurunuz. Üyelik bilgilerinizi kullanarak uygulamaya giriş yaptığınızda Hitman: Absolution oyununu GOG Galaxy uygulama kütüphanenizde görebilir ve 24 Gb. boyutundaki oyunu kurup oynayabilirsiniz.

Hitman: Absolution İnceleme yazımızı bağlantıda bulabilirsiniz. Ücretsiz oyun kampanyaları ile ilgili haberlerimize bağlantıdaki Oyun Kampanyaları kategorisinden erişebilir ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz, iyi oyunlar.

Hitman Absolution Free Kampanya Sayfasi

Hitman Absolution Bedava Kampanya

 
Gönderildi : 13 Haziran 2020 00:22