Kampanya: Hitman: Absolution Ücretsiz Oldu

 
Veteran Soldier
(@administrator)
General Admin

34,99 TL. değerindeki aksiyon ve macera oyunu Hitman: Absolution yapılan kampanya kapsamında isteyen herkese ücretsiz olarak dağıtılıyor. 16 Haziran 2020 Salı günü saat 18.00'da sona erecek bedava oyun dağıtım kampanyasını kaçırmayın.

Hitman: Absolution oyununa kalıcı olarak sahip olmak için bağlantıdaki sayfaya giriş yaptıktan sonra görselde de görebileceğiniz ''Get it FREE'' butonuna tıklayınız. Tıkladığınız anda 2. görselde de görebileceğiniz gibi ''Hitman: Absolution will appear in your account soon.'' mesajı görünecek ve Hitman: Absolution oyunu kütüphanenize eklenecektir.

Hitman: Absolution kurulumunu yapmak için bağlantıdan GOG Galaxy uygulamasını indirip kurunuz. Üyelik bilgilerinizi kullanarak uygulamaya giriş yaptığınızda Hitman: Absolution oyununu GOG Galaxy uygulama kütüphanenizde görebilir ve 24 Gb. boyutundaki oyunu kurup oynayabilirsiniz.

Hitman: Absolution İnceleme yazımızı bağlantıda bulabilirsiniz. Ücretsiz oyun kampanyaları ile ilgili haberlerimize bağlantıdaki Oyun Kampanyaları kategorisinden erişebilir ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz, iyi oyunlar.

Alıntı
Konu Sahibi Gönderildi : 13 Haziran 2020 00:22