Bildirimler
Tümünü temizle

Kampanya: ARK: Survival Evolved Herkese Bedava

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeniler
240 Ziyaretler
Avatar Veteran Soldier
(@administrator)
Gönderiler: 2884
General Admin
Konu Sahibi
 

2017 yapımı hayatta kalma, macera, RYO oyunu ARK: Survival Evolved yapılan kampanya kapsamında isteyen herkese ücretsiz olarak dağıtılıyor. 18 Haziran 2020 18.00'da sona erecek bedava oyun kampanyasını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

ARK Mod Kit ile Ragnarok, The Center, Crystal Isles ve Valguero ARK Expansion Map eklentilerini de ücretsiz alabileceğiniz ARK: Survival Evolved oyununa kalıcı olarak sahip olmak için bağlantıdaki kampanya sayfasına giriş yaptıktan sonra görselde de görebileceğiniz ''YÜKLE'' butonuna tıklayarak ücretsiz sipariş aşamalarını tamamlayınız.

ARK: Survival Evolved kurulumunu yapmak için bağlantıdan Epic Games Launcher uygulamasını indirip kurunuz. Üyelik bilgilerinizi kullanarak uygulamaya giriş yaptığınızda ARK: Survival Evolved oyununu Epic Games uygulama kütüphanenizde görebilir ve 60 Gb. boyutundaki oyunu istediğiniz zaman kurup oynayabilirsiniz.

Ücretsiz oyun kampanyaları ile ilgili haberlerimize bağlantıdaki Oyun Kampanyaları kategorisinden erişebilir ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz, iyi oyunlar.

Ark Survival Evolved Kampanya Free

 
Gönderildi : 14 Haziran 2020 19:14